Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 16:57, Rayan77 napisał:

Słyszeliście co Pan z CD Projektu powiedział? Będą "gifty" :D

No Błażej jestem z Ciebie dumny - porządny temat na gram ;) Jest trochę więcej ludków w mieście ;) Trochę się namęczyłem ;p (mam nadzieje że zajarzyli ;ppp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem Wam do populacji jednego gościa (sory, jeśli źle zrobiłem :) - uznałem, że dobrze najpierw należeć do społeczności :P). Teraz proszę o krótkie wytłumaczenie taktyki i tego, co mam robić, by rozbudowywać razem z Wami nasze miasteczko. Jeśli jakiś poradnik był wcześniej, to proszę o linka.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:57, Rayan77 napisał:

Słyszeliście co Pan z CD Projektu powiedział? Będą "gifty" :D

Dorze na to idzie, już znów 2 wieżowce :) A staty są piekne :)


Jeszcze z "może" napisał;] I jak bedziemy pierwsi.. To Angusowo jest gigantyczne, wpadlem zobaczyć z jaką konkurencją mamy do czynienia:/ Ciężko bedzie na gifty zasłużyć.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało 20 ludzi, żeby przegonić Poznań ^^
Klikam bez przerwy od kilku dni, w końcu jakoś to zaowocuje ;)
Pozdrawiam dla innych, którzy poświęcają się dla sprawy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:17, pizmak666 napisał:

no jak będą gifty to zabieram się z większym zapałem :D


A co to są te gifty ?? - proszę się nie śmiać ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:24, timon 111 napisał:

A co to są te gifty ?? - proszę się nie śmiać ;ppp

gift - z ang. ''prezent'' , ''podarek'' itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie to będą gifty :) Może zwiększenie statusu o +1 :D
A ja jako założyciel tematu i prezydent miasta Gram.pl powinieniem dostać status +1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:45, Lampek napisał:

Rany, ludzie... ;] przestańcie o tych giftach gadać, bo zwątpię w robienie czegokolwiek bez
oczekiwania na nagrodę ;p

Racja, gifty może będą, ale najpierw musimy się dostać na pierwsze miejsce w rankingu! Większość z nas jutro idzie ostatni dzień do szkoły więc myślę, że na święta jakoś się zmobilizujemy i pokażemy reszcie miast z kim zadarli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież wiadomo że to dżołk, wątpię żebyśmy coś dostali. ale przynajmniej jest jakaś podświadoma mobilizacja, że ''a może jednak'' :P i tak bym klikał, czy coś dadzą czy nie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:10, pizmak666 napisał:

przecież wiadomo że to dżołk, wątpię żebyśmy coś dostali. ale przynajmniej jest jakaś podświadoma
mobilizacja, że ''a może jednak'' :P i tak bym klikał, czy coś dadzą czy nie ; )


Wątpię, by był to dżołk :) Takie pierdółki jak status +1, czy cokolwiek, są tak małe, że można je dawać za akcje społeczne mające na celu promowanie gram.pl... a na takiej gierce jest to całkiem całkiem promocja :)

Po prostu trochę mnie zasmuciły posty i dywagacje, co można dostać ;) Taka nutka materializmu ;) Ale koniec tematu, wracajmy do miasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:09, timon 111 napisał:

Po moim kliknięciu w naszym mieście jest bezpieczniej ;)

Z tego można by zrobić taką reklamę "Po moim kliknięciu jest bezpieczniej", "Po moim spadły zanieczyszczenia", "A po moim bezrobocie". A potem taki wielki, pulsujący napis: A ty co zrobiłeś dla gramowego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:27, Tajemnic napisał:

Z tego można by zrobić taką reklamę "Po moim kliknięciu jest bezpieczniej", "Po moim spadły
zanieczyszczenia", "A po moim bezrobocie". A potem taki wielki, pulsujący napis: A ty co zrobiłeś
dla gramowego miasta?


dobry pomysł. na głównej stronie gramu, taki wielki baner oczojebny(sorry za sformułowanie), pod każdą sentencją podpis (któregoś z Nas, a jakże :P) i potem ten jeden wielki, przekierowujący na ten temat a stąd na myminicity ; )

@Lampek
może tego nie widać, ale nie jestem materialistą ; ) ale rzeczywiście koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować