Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 19:50, xD_ominik napisał:


> Moj DS Lite na poczatku, na podswietleniu 2 z 4 poziomow trzymal ok 8,5-9h. Teraz
mniej,
> ale nie sprawdzalem ostatnio ile dokladnie.
Właśnie, może to dlatego że zwiększyłem sobie podświetlenie, zmniejszę sobie z powrotem.
Ale wiem na pewno że nigdy nie trzymał 12 godzin tak jak to jest napisane w instrukcji:P


Mój Lite potrafił wytrzymać ponad 12 godzin.
Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że tyle jest podane w instrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś "domowy" sposób na naprawienie górnego ekranu? Bo mi padł, znaczy działa, ale tylko w niektórych pozycjach, w innych jest on zupełnie biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku zostaje jedynie wymiana - najprawdopodobniej padla tasma laczaca plyte glowna z wyswietlaczem. Wtedy jedynie wymiana calosci naprawi problem. Mozna to w sumie zrobic samemu. Trzeba jednak miec odpowiednie srubokrety. Sam wymienilem cala obudowe, wiec da rade ;). Koszt - 100PLN za ekran oraz kilkanascie zlotych za srubokret.

PS. No chyba, ze jedynie wysunal sie zaczep. Wtedy wystarczy jedynie poprawic mocowania. Koszt - jakies kilkanascie zlotych na srubokret ;)...

PS2. Do kosztow mozna doliczyc jeszcze wykorzystany czas na prace reczne ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 18:58, xD_ominik napisał:

Ile trzyma wam nintendo DS? U mnie coś bardzo mało, wydaje mi się że na oko coś 6 godzin!
Jak będę ładował to już dokładnie policzę ile to mi czasu trzyma.


jak malo to kup sobie lepsza baterie - masz kilka do wyboru na robsonie za male pieniadze ;) mi fabryczna od lite wystarcza - 12godzin to nie trzyma jak czytales w instrukcji, ale jak to mowia ''szczesliwi czasu nie licza... i graja dalej na kablu ' - bo bateria kiedys pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:43, Piotrek_K napisał:

W tym wypadku zostaje jedynie wymiana - najprawdopodobniej padla tasma laczaca plyte
glowna z wyswietlaczem. Wtedy jedynie wymiana calosci naprawi problem. Mozna to w sumie
zrobic samemu. Trzeba jednak miec odpowiednie srubokrety. Sam wymienilem cala obudowe,
wiec da rade ;). Koszt - 100PLN za ekran oraz kilkanascie zlotych za srubokret.

PS. No chyba, ze jedynie wysunal sie zaczep. Wtedy wystarczy jedynie poprawic mocowania.
Koszt - jakies kilkanascie zlotych na srubokret ;)...

PS2. Do kosztow mozna doliczyc jeszcze wykorzystany czas na prace reczne ;)...


Dzięki za radę, ale raczej wyślę ją KILu ze skizo.org i on mi naprawi.

PS. Śrubokręcik Y można dostać w każdym sklepie z śrubokrętami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:54, Morph napisał:

Witam:) Chciałbym kupić Mario Kart i wysłac kuzynowi do USA. Będzie ta gra działać na
NDS-ie kupionym w Stanach?

Będzie. Nie ma ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. fabuly Chrono Triggera na NDS:

Spoiler


Zginal mi Crono ;(... Znaczy sie zniknelo mu sie ;(... Problem polega na tym, ze niby Dalton/Janus czy jak mu tam mowi, ze mozna jeszcze go przywrocic do zycia, ale... nie mam kukly ktora mozna bylo wygrac na poczatku gry. Z info na necie wyczytalem, ze jest do tego potrzebna. Da sie ''bez''? Czy juz niestety Chrono nie bedzie mial ''replaya''?
Uprzedzajac pytania. Ostatni save z Chrono mam chyba tuz przed walka z Lavosem. W sumie godzina w plecy by byla, wiec jak nie bedzie innej mozliwosci to skorzystam z wczesniejszego zapisu. Wolalbym jednak nie probowac sam czy i bez kukly sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 15:28, Piotrek_K napisał:

Mam pytanie dot. fabuly Chrono Triggera na NDS:

Spoiler


Zginal mi Crono ;(... Znaczy sie zniknelo mu sie ;(... Problem polega na tym, ze niby
Dalton/Janus czy jak mu tam mowi, ze mozna jeszcze go przywrocic do zycia, ale... nie
mam kukly ktora mozna bylo wygrac na poczatku gry. Z info na necie wyczytalem, ze jest
do tego potrzebna. Da sie ''bez''? Czy juz niestety Chrono nie bedzie mial ''replaya''?

Uprzedzajac pytania. Ostatni save z Chrono mam chyba tuz przed walka z Lavosem. W sumie
godzina w plecy by byla, wiec jak nie bedzie innej mozliwosci to skorzystam z wczesniejszego
zapisu. Wolalbym jednak nie probowac sam czy i bez kukly sie da ;)



skonczylem chrona ze 3 razy, i zawsze mialem dolla, nie potrafie pomoc - szukaj/pisz na gamefaqs.com ewentualnie jakies polskie forum o jrpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dolla moge chyba wygrac jeszcze. W sumie sie zastanawiam czy daloby rade - tyle, ze moze mi sie laleczka Marle pojawic, bo teraz ona jest glowna postacia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 15:46, Piotrek_K napisał:

No ja dolla moge chyba wygrac jeszcze. W sumie sie zastanawiam czy daloby rade - tyle,
ze moze mi sie laleczka Marle pojawic, bo teraz ona jest glowna postacia...


napisz pare postow na forach i probuj ;) do wieczora bedzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 15:46, Piotrek_K napisał:

No ja dolla moge chyba wygrac jeszcze. W sumie sie zastanawiam czy daloby rade - tyle,
ze moze mi sie laleczka Marle pojawic, bo teraz ona jest glowna postacia...

Spoiler

Jeśli nie zmienili wątku głównego od czasów Snesa to się nie obawiaj. Crono trigger (bo z tego co pamiętam tak się nazywała owa kukła) na pewno zdobędziesz (od któregoś z mędrców jeśli się nie mylę), nie da się chyba kontynuować bez tego gry w ogóle (znaczy część wątku głównego koncentruje się właśnie na uratowaniu Crono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chrono Trigger i kukla to dwie rozne rzeczy, ale...Po rozmowie ze starcem z The End of Timewystarczy sie udac do tego namiotu gdzie mozna zagrac o kukle i... okazuje sie, ze pojawia sie mozliwosc zagrania wlasnie o kukielke Crono! Troche mi nie wyszlo i kosztowalo mnie to 40 silver pointsow (zadna strana bo walka z robotem Lucci majac 45poziom to banal ;P) oraz 30 tysiecy zlota (w sumie tez nie problem - kasy mam jakies 140tysiecy jeszcze ;P), ale ... Crono! Przybywam! ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:22, xD_ominik napisał:

Czy call of duty 4 to dobra gierka na DSa? Ocen nie ma najgorszych ale chcę poznać opinię
zwykłych graczy.


Całkiem niezła. Mi się w nią nieźle grało dopóki Przycisk "L" mi przestał działać.

Przez internet można grać w nią, albo 2vs2, albo 1vs1vs1vs1, lecz daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:22, xD_ominik napisał:

Czy call of duty 4 to dobra gierka na DSa? Ocen nie ma najgorszych ale chcę poznać opinię
zwykłych graczy.

Ujdzie. Da się grać, ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować