Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 14:53, Abomek42 napisał:

A skoro do tematu dobrych gier na DSa wracamy:
Jest jakies Visual Novel na DSa?
Jest gra w ktorej zostal postawiony nacisk na fabule i postacie?


Co do VN''ek na DS''a to gorąco polecam serie Phoenix Wright. Bardzo świetna gra kryminalistyczno sejmowa ;) Oprócz tego jest jeszcze VN''ka Time Hollow. Fabuła całkiem niezła, lecz jakoś postacie nie są zrobione dobrze. Oprócz tego jest jeszcze jedna ( tylko że tytułu zapomniałem ). Jak sobie przypomnę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 14:53, Abomek42 napisał:

Jest jakies Visual Novel na DSa?


to co bylo mowione wczesniej: phoenixy, time hollow. ja dodam jeszcze:

Lux Pain, Jake Hunter: Memories of the Past (aka Detective Chronicles 2.0), Theresia

hotel dusk - to takie nie do konca visual novel, to bardziej przygodowka, a jak przygodowki to polece tez:

Broken Sword: The Shadow of the Templars

Dnia 12.09.2009 o 14:53, Abomek42 napisał:

Jest gra w ktorej zostal postawiony nacisk na fabule i postacie?
http://www.youtube.com/watch?v=cLCTOLjx8tk - znalazlem cos wygladajacego naprawde ciekawie
- jest wersja angielska/ cos podobnego?


takich gier jest sporo, ale tylko po japonsku.

Dnia 12.09.2009 o 14:53, Abomek42 napisał:

Skradanki na DSa - co jest warte uwagi? (domyslam sie, ze Chaos Theory mialo port tez
na DSa)


eeee... wg mnie ma nic wartego uwagi w tym gatunku. ds nie jest konsola na takie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedl wreszcie moj DS Lite.
Niestety pojawil sie problem. Po wlozeniu Acekarda 2.1 i probie go uruchiomienia konsola wyswietla napis Loading na dlugi czas. W programator wlozylem swoja karte MicroSD z danymi, ale probowalem to tez odpalac na czysto z tym samym efektem.(bez karty w urzadzeniu)
Konsola widzi Acekarda i moge wejsc do kazdej czesci menu
Moja karta MicroSD byla zgrywana przez telefon, bo czytnik transflash jej nie widzial. Na telefonie nie sprawiala jakichkolwiek problemow. Moze miec to jakies znaczenie?
Moze jednak trafilem na podrobke? Jak to sprawdzic?
Kupowalem programator na tej aukcji - http://allegro.pl/item729782764_nds_acekard_v_2_1_nagrywarka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 13:13, Abomek42 napisał:

Doszedl wreszcie moj DS Lite.
Niestety pojawil sie problem. Po wlozeniu Acekarda 2.1 i probie go uruchiomienia konsola
wyswietla napis Loading na dlugi czas. W programator wlozylem swoja karte MicroSD z danymi,
ale probowalem to tez odpalac na czysto z tym samym efektem.(bez karty w urzadzeniu)
Konsola widzi Acekarda i moge wejsc do kazdej czesci menu
Moja karta MicroSD byla zgrywana przez telefon, bo czytnik transflash jej nie widzial.
Na telefonie nie sprawiala jakichkolwiek problemow. Moze miec to jakies znaczenie?
Moze jednak trafilem na podrobke? Jak to sprawdzic?
Kupowalem programator na tej aukcji - http://allegro.pl/item729782764_nds_acekard_v_2_1_nagrywarka.html

Programatory wymagają sformatowania w odpowiednim systemie plików (FAT lub FAT32)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Wiadomo kiedy Scribblenautsy zawitają do polskich/europejskich sklepów?

Konkurencyjne do gramu serwisy podają, że w Europie 9.10, a w Polsce nikt tego nie wydaje. Będzie ciężko, ale gra to must have :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:47, ibisz napisał:

Konkurencyjne do gramu serwisy podają, że w Europie 9.10, a w Polsce nikt tego nie wydaje.
Będzie ciężko, ale gra to must have :)


Dokłądnie :) Wypróbowałem ją chwilkę i zrazu pozbyłem sie, to trzeba mieć w właściwej formie, twórcom się należy :)
Ps. Hehe, polecam ubranie Nautsa w zbroję rycerza i wyekwipowanie w sworda i tarczę, a potem puszczenie na kangurze albo pterodactylu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Dokłądnie :) Wypróbowałem ją chwilkę i zrazu pozbyłem sie, to trzeba mieć w właściwej
formie, twórcom się należy :)
Ps. Hehe, polecam ubranie Nautsa w zbroję rycerza i wyekwipowanie w sworda i tarczę,
a potem puszczenie na kangurze albo pterodactylu XD

Patrząc na gameplaye ta gra musi być świetna :D Ja nawet nie próbuję jej zdobyć przed premierą, bo wiem z doświadczenia, że na samym próbowaniu by się nie skończyło :)
Na szczęście mam co robić, muszę wreszcie przejść M&L Partners in Time, trzeba być przygotowanym na nadejście Bowser Inside Story :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:58, ibisz napisał:

Patrząc na gameplaye ta gra musi być świetna :D Ja nawet nie próbuję jej zdobyć przed
premierą, bo wiem z doświadczenia, że na samym próbowaniu by się nie skończyło :)


Gram na chama w Finala Trójkę i Szóstkę XD Kasa już odłożona i 9 tylko kliknę z radością Buy it :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:58, ibisz napisał:

Patrząc na gameplaye ta gra musi być świetna :D


jest... przez jakas godzinke, moze dwie - potem juz jedziesz tymi samymi sposobami cale poziomy (bo po co wymyslac cos innego), do tego BEZNADZIEJNE sterowanie... na poczatku byl zachwyt ale gra szybko sprowadzila mnie na ziemie. Trzeba jedno jej przyznac, jest innowacyjna, pomysl byl swietny - wykonanie juz nie bardzo. Fizyka tez nie powala... mam nadzieje ze jakis producent pojdzie ta sama droga co L5 i zrobi cos w tym stylu - tylko ze dopieszczone na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:11, EmperorKaligula napisał:

jest... przez jakas godzinke, moze dwie - potem juz jedziesz tymi samymi sposobami cale
poziomy (bo po co wymyslac cos innego), do tego BEZNADZIEJNE sterowanie... na poczatku
byl zachwyt ale gra szybko sprowadzila mnie na ziemie. Trzeba jedno jej przyznac, jest
innowacyjna, pomysl byl swietny - wykonanie juz nie bardzo. Fizyka tez nie powala...
mam nadzieje ze jakis producent pojdzie ta sama droga co L5 i zrobi cos w tym stylu -
tylko ze dopieszczone na maxa.

A może to po prostu brak wyobraźni i niechęć do wymyślania nowych sposobów? :P Z tego co widziałem recenzje są bardzo dobre i nawet jeżeli jest tak jak mówisz i pożałuję swoich pieniędzy, to mam zamiar grę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:30, ibisz napisał:

A może to po prostu brak wyobraźni i niechęć do wymyślania nowych sposobów? :P Z tego
co widziałem recenzje są bardzo dobre i nawet jeżeli jest tak jak mówisz i pożałuję swoich
pieniędzy, to mam zamiar grę kupić :)


chyba normalnym ludzkim zachowaniem jest stosowanie rozwiazania gdy je znasz, czyz nie ? u mnie tak jest. recki... szkoda gadac. kupuj, kupuj - jak 5th Cell duuuzo zarobi moze zrobi cos na miare swietnego Lock''s Questa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować