Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Ostatnio grałem w Rune Factory 3 w wersji Japońskiej i powiem jedno. Warto czekać na premierę tej gry w USA. Walki są bardziej dynamiczniejsze, grafika lepsza, a farmienie nadal jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:51, Piotrbov napisał:

Ostatnio grałem w Rune Factory 3 w wersji Japońskiej i powiem jedno. Warto czekać na
premierę tej gry w USA. Walki są bardziej dynamiczniejsze, grafika lepsza, a farmienie
nadal jest dobre ;)


a bedzie wersja angielska ? bo roznie z tym bywa a RF1 i 2 nie zrobily furory, ot dobre gry - nie wiem jak sie sprzedaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w FIFA 09 i bardzo przyjemnie się grało. Dla mnie świetnie się sprawdził jako przerywnik. Odpalić, rozegrać parę meczy i potem znów do niego wrócić za jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe DSi z większym ekranem przeznaczone w dużej mierze dla starszych ludzi. Większa konsola mi nie leży za bardzo, ale wydłużony czas baterii i kolory o TAK.

http://kotaku.com/5392484/europe-getting-dsi-ll-first-quarter-2010
http://kotaku.com/5392444/how-does-the-dsi-ll-compare-to-the-dsi-and-ds-lite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 12:23, Dzikq napisał:

Pojawiły się nowe DSi z większym ekranem przeznaczone w dużej mierze dla starszych ludzi.
Większa konsola mi nie leży za bardzo, ale wydłużony czas baterii i kolory o TAK.

http://kotaku.com/5392484/europe-getting-dsi-ll-first-quarter-2010
http://kotaku.com/5392444/how-does-the-dsi-ll-compare-to-the-dsi-and-ds-lite


I wygląda na to, że cena będzie porównywalna z PSP go co oznacza, że będzie dobrą alternatywą dla konsoli sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem sobie emulator na DS do gier NES. Emulator działa ale gier nie widać. Wsadziłem je w ten sam folder co emulator. Jest napis "no zip found" Czy to znaczy że ja mam tam wsadzić gry ale spakowane? Może dacie mi link do sprawdzonego emilatora jeśli nie umiecie rozwiązać problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 13:49, xD_ominik napisał:

ściągnąłem sobie emulator na DS do gier NES. Emulator działa ale gier nie widać. Wsadziłem
je w ten sam folder co emulator. Jest napis "no zip found" Czy to znaczy że ja mam tam
wsadzić gry ale spakowane? Może dacie mi link do sprawdzonego emilatora jeśli nie umiecie
rozwiązać problemu?


nigdy nie probowalem tego, podaj nazwe emulatora to poszukam jakiegos manuala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2009 o 15:19, EmperorKaligula napisał:

nigdy nie probowalem tego, podaj nazwe emulatora to poszukam jakiegos manuala


Nazwa pliku DSpack.NDS to jest sam emulator bez gier. Nie pamiętam skąd go ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego typu rzeczy wychodzą chyba ''odwrotnie'' -> tzn musisz chwytać japońskie programy do nauki angielskiego (w sumie jeden pies to szturchał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Ech, zapakowałem YSmenu, niestety Idolm@ster nie działa :<
NIE wiecie czy wyszły jakieś gry do nauki Kanji w języku angielskim?


hmmm My Japanese Coach? ale slyszalem ze bardzo slabe. na YSmenu sie nie znam, dopiero bede to rozkminial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:34, EmperorKaligula napisał:

hmmm My Japanese Coach? ale slyszalem ze bardzo slabe. na YSmenu sie nie znam, dopiero
bede to rozkminial


Dzięki, przetestuje.
A jak chcesz YSmenu a masz R4 to Ci mogę gotowca przesłać, a jeśli nie to i tak mam pzydatne linki, bo trochę czasu mi to wczoraj zeżarło, ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:41, Ichibanboshi-kun napisał:

A jak chcesz YSmenu a masz R4 to Ci mogę gotowca przesłać, a jeśli nie to i tak mam pzydatne
linki, bo trochę czasu mi to wczoraj zeżarło, ale warto było :)


znalazlem gotowca pod Browser Inside Story, bo w sumie chyba tylko do tego na obecna chwile przydatne dla mnie, reszta bez problemu balanga na R4 z staaarym softem. no ale dosc o sofcie ;)

gram teraz w Dragon Ball Z: Attack of the Saiyans (niedawno byla angielskojezyczna premiera) i powiem ze jest to najlepsza gra DBZ na DSa. Swietny gameplay, typowo j-rpgowaty ze sladowymi elementami zrecznosciowymi, statystki, przedmioty, combosy, duuuzo dialogow i questow "pobocznych". Nie przeszkadzaja mi nawet powalone pomysly toryiamy na przeciwnikow ;) Na liczniku 8 godzin poki co i nie moge sie oderwac do gry, myslalem ze jestem juz za stary na dragon balla - ale jakos co poniedzialek szukam DB Kai''a nowego a gra, ktorej znam przeciez fabule daje mi duzo radosci ;) ide pokoksac u kamiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:34, EmperorKaligula napisał:

hmmm My Japanese Coach? ale slyszalem ze bardzo slabe. na YSmenu sie nie znam, dopiero
bede to rozkminial


O wypraszam sobie. Tak słabe to to nie jest. Jakoś dzięki temu nauczyłem się podstaw, ale co fakt, to fakt, po jakimś czasie jest to trochę nudne, ale co tam. Najważniejsze że to ma całkiem spory słownik, ze sposobem pisania odpowiednich kanji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 02:54, EmperorKaligula napisał:

znalazlem gotowca pod Browser Inside Story, bo w sumie chyba tylko do tego na obecna
chwile przydatne dla mnie, reszta bez problemu balanga na R4 z staaarym softem. no ale
dosc o sofcie ;)

Jajuż miałem R4 dośc(softa)dlatego z otwartymi ramionami YSa przyjąłem :)

Dnia 06.11.2009 o 02:54, EmperorKaligula napisał:

gram teraz w Dragon Ball Z: Attack of the Saiyans (niedawno byla angielskojezyczna
premiera) i powiem ze jest to najlepsza gra DBZ na DSa. Swietny gameplay, typowo j-rpgowaty(...)


Może zagram, skoro padło słowo jRPG, znaczy że moze być fajno :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jest serwis w którym naprawili by mi nintendo DS? Przycisk left nie działa dokładnie, trzeba mocno przycisnąć aby coś zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:32, xD_ominik napisał:

Ktoś wie gdzie jest serwis w którym naprawili by mi nintendo DS? Przycisk left nie działa
dokładnie, trzeba mocno przycisnąć aby coś zadziałało.


Witaj w klubie. Mi tez przycisk od dobrych kilku miesięcy nie działa. Ale co jakiś czas, na jakiś czas zaskakuje i działa. Spróbuj mocno podmuchać w ten przycisk od dołu. Czasami to naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować