Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 22:53, ibisz napisał:

Zgadzam się z Bamboszem w całej rozciągłości - majstersztyk. Jeżeli grałeś w demo, to
wiesz czego się spodziewać.


No oczywiście że grałem w demo i japońskie i angielskie ;) Dlatego zamówiłem tą grę, bo będzie epicka ;)

P.S. Przyznaj się skąd ty masz ta grę, jeśli premiera jest dopiero 14 stycznia?
P.S.2. Jeśli dobrze pójdzie to w ten piątek będę miał już Kingdom Hearts Re:coded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:53, ibisz napisał:

Zgadzam się z Bamboszem w całej rozciągłości - majstersztyk. Jeżeli grałeś w demo, to
wiesz czego się spodziewać.

Liczę, że nasz Mystery Man ożyje, chce romansu! XD

Te, tak, do Ciebie mówię postowniku na górze, tam też taki mądry jesteś ;]?
Poza tym:
a)premiera w Ameryce była wczoraj
b)my z Ibiszem to sobie szprechamy po Japońsku i porywamy w oryginały kupione w Japoni a przez skejpa pomagamy sobie w tłumaczeniu, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez angielski napisałem po japońsku z wielkiej litery... Ech. Trzeba uważać.

Swoją drogą polecam 4 heroes of light, zacząłem dopiero dziś w to grać, to znaczy odpaliłem na 5 minutek, ale graficznie to to cudeńko jest! Naprawdę piękna grafika, wiatr buszujący w zbożu wygląda tak... Swojsko, klimacik pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Liczę, że nasz Mystery Man ożyje, chce romansu! XD

Ja też na to liczę xD
Kurcze dzisiaj muszę jeszcze pograć bo byłem po południu tak zaspany, że mało co pograłem :)

Dnia 12.01.2011 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

o!

Ja bym chciał dodać, że japoński to bardzo ładny język.

Kurka, miałem zaliczyć inne zakończenie w 999 a tu Ghost Trick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 23:18, ibisz napisał:

Ja też na to liczę xD
Kurcze dzisiaj muszę jeszcze pograć bo byłem po południu tak zaspany, że mało co pograłem
:)

Ja muszę skończyć ostatnią pracę, a potem w czwartek wieczorem mam nadzieję trochę się uda pograć.

Dnia 12.01.2011 o 23:18, ibisz napisał:

Ja bym chciał dodać, że japoński to bardzo ładny język.

Bardzo, a szczególnie gdy nim mowimy.

Dnia 12.01.2011 o 23:18, ibisz napisał:

Kurka, miałem zaliczyć inne zakończenie w 999 a tu Ghost Trick...

Ja muszę w to w ogóle zagrać, ale przyjdzie na to pora :)

Teraz coś mi karta nie chce odpalać gier, czy jest możliwe żeby karta takie rzeczy uniemożliwiała? Będę formatował, na nowo wszystko powsadzam i mam nadzieję pójdzie wszystko, no i straciłem sejwy z Valkyria Profile i Zeld...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja muszę skończyć ostatnią pracę, a potem w czwartek wieczorem mam nadzieję trochę się
uda pograć.

Haha, piękne jest życie maturzysty :D Już od następnego roku czekają mnie zajęcia trudniejsze niż próbne matury, więc ten rok chyba dlatego jest tak luźny, żeby zagrać we wszystkie gry, na które nie będzie czasu na studiach :P

Dnia 12.01.2011 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja muszę w to w ogóle zagrać, ale przyjdzie na to pora :)

Powtarzam to na każdym kroku: warto. Nie wiem co w tej grze jest tak dobrego, ale mnie urzekła.

Dnia 12.01.2011 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Teraz coś mi karta nie chce odpalać gier, czy jest możliwe żeby karta takie rzeczy uniemożliwiała?
Będę formatował, na nowo wszystko powsadzam i mam nadzieję pójdzie wszystko, no i straciłem
sejwy z Valkyria Profile i Zeld...

To nie wiem, aktualizowałeś oprogramowanie? Nie miałem nigdy takich problemów, spróbuj sformatować. Co do save''ów to podejrzewam że nie zmieniałeś w ustawieniach rozszerzenia zapisów, więc też nie znam przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 23:44, ibisz napisał:

Haha, piękne jest życie maturzysty :D Już od następnego roku czekają mnie zajęcia trudniejsze
niż próbne matury, więc ten rok chyba dlatego jest tak luźny, żeby zagrać we wszystkie
gry, na które nie będzie czasu na studiach :P

Tęsknię za maturą, mógłbym je pisać co tydzień. Liceum to taki piękny, beztroski okres, a fakt że tak je wspominam po niecałych 4. miesiącach... Wesołej zabawy za rok :D

Dnia 12.01.2011 o 23:44, ibisz napisał:

Powtarzam to na każdym kroku: warto. Nie wiem co w tej grze jest tak dobrego, ale mnie
urzekła.

Wiele osób to powtarza, wiele... Te które grały, dziwne, ze mało kto o niej słyszał.
Ja czekam na P3P dla DSa !

Dnia 12.01.2011 o 23:44, ibisz napisał:

To nie wiem, aktualizowałeś oprogramowanie? Nie miałem nigdy takich problemów, spróbuj
sformatować. Co do save''ów to podejrzewam że nie zmieniałeś w ustawieniach rozszerzenia
zapisów, więc też nie znam przyczyny.

Właśnie nie wiem co jest grane, nowa karta, powinno wszystko grać. Oprogramowanie nowe zamontowałem - sukces taki, że re: coded działa do połowy intra... Ale za to Ghost Trick w 100%, no nic. Będę walczył dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podsumowywałem gry jakie wyszły na DSa w tym roku i...
Czy ktoś z was gra w Picrossa 3D? Tak szczerze mówiąc, to poza Devil Survivor to gram w tę grę bardzo, bardzo dużo czasu. I wręcz nie mogęsię doczekać Picross 3D for real na 3DSa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 23:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Tęsknię za maturą, mógłbym je pisać co tydzień. Liceum to taki piękny, beztroski okres,
a fakt że tak je wspominam po niecałych 4. miesiącach... Wesołej zabawy za rok :D

No dzięęki... ;D

Dnia 12.01.2011 o 23:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Wiele osób to powtarza, wiele... Te które grały, dziwne, ze mało kto o niej słyszał.
Ja czekam na P3P dla DSa !

A jak już jesteśmy przy oczekiwaniach, wie ktoś kiedy w końcu wyjdzie ten przeklęty Okamiden w języku, który zna większa ilość ludzi w naszej strefie, tj. w Europie?

Dnia 12.01.2011 o 23:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Właśnie nie wiem co jest grane, nowa karta, powinno wszystko grać. Oprogramowanie nowe
zamontowałem - sukces taki, że re: coded działa do połowy intra... Ale za to Ghost Trick
w 100%, no nic. Będę walczył dalej.

Powodzenia.

Picrossa muszę spróbować, bo ostatnio szukałem czegoś logicznego.
Eee tam, znowu mi się chce spać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 23:59, ibisz napisał:

No dzięęki... ;D

Będzie kul... na początku ;D

Dnia 12.01.2011 o 23:59, ibisz napisał:

A jak już jesteśmy przy oczekiwaniach, wie ktoś kiedy w końcu wyjdzie ten przeklęty Okamiden
w języku, który zna większa ilość ludzi w naszej strefie, tj. w Europie?

A wiem! W marcu, 15 w Ameryce, a 3 dni później w Europie.

Dnia 12.01.2011 o 23:59, ibisz napisał:

Picrossa muszę spróbować, bo ostatnio szukałem czegoś logicznego.

No to instaluj wszystkie gry taktyczne od Atlusa, Disgeae i Picrossa oczywiście.

Dnia 12.01.2011 o 23:59, ibisz napisał:

Eee tam, znowu mi się chce spać ;P

Dopiero 24. Czas na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Poza tym:
a)premiera w Ameryce była wczoraj


Brawo. W ciągu jednego dnia otrzymałeś grę z Ameryki ;)

Dnia 12.01.2011 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

b)my z Ibiszem to sobie szprechamy po Japońsku i porywamy w oryginały kupione w Japoni
a przez skejpa pomagamy sobie w tłumaczeniu, o!


Ejj, to jak to jest? Wy też się uczycie japońskiego?

P.S. Ghost Trick ->"We are preparing these items for dispatch and this portion of your order cannot be cancelled or changed."

P.S.2. Ja Okamiden'a nie kupuje, od początku gry trzeba skorzystać z przycisków L i R, by przejść samouczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 10:42, Wojman napisał:

Panowie ibisz oraz Ichibanboshi-kun ladnie to tak grac w pirackie wersje gier? Obaj dostajecie
BANa za propagowanie piractwa.


Nie,żebym chciał się narazić czy coś,ale z tego co mi wiadomo granie w gry na R4 i podobnych tworach od jakiegoś czasu nie jest już piractwem.A wyżej wymienione produkty można bez większych przeszkód kupować legalnie w większości japońskich sklepów z elektroniką,także nie rozumiem dlaczego ibisz i Ichibanboshi dostali BANy.BTW mówienie o tym,że się takie wersje posiada nie jest chyba jeszcze piractwem,co innego gdyby podawali linki do stron czy nie daj boże namawiali do piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:14, Krzycho napisał:

Poza tym interesuje mnie jak Wojman kupi gry na DSa w Polsce skoro 99% nie jest tu wydawana.


Wojman DS''a nie posiada,więc zapewne nie obchodzą go nasze losy ;p Obchodzi go natomiast to,że piracimy gry na DS''a bo niestety marketing Nintendo w naszym (nie)pięknym kraju nad Wisłą działa tak jakby go w ogóle nie było ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie kupiłem jedną grę i przechodzę 3 raz. Gdyby nie było problemów to miałbym pewnie całą bibliotekę gier, ale jeśli jedna kosztuje 150 zł, to ja sobie wolę kupić grę na Xboxa. Dlatego moja konsolka się kurzy, ale mimo wszystko jeszcze nic nie spiraciłem, bo mam mimo wszystko szacunek do czyjejś pracy, chociaż Nintendo się to należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 20:43, maurras napisał:

Bez przesady, bez problemu można zamówić gry z brytyjskich sklepów, bądź z brytyjskiego
ebaya, w normalnych cenach.


Na Amazonie jest taniej,ja ostatnio tam preorder Ghost Tricka zamawiałem,a i zapewne Pokemon Black też tam będę zamawiał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 20:43, maurras napisał:

Bez przesady, bez problemu można zamówić gry z brytyjskich sklepów, bądź z brytyjskiego
ebaya, w normalnych cenach.


No tak, ale właśnie ja chciałbym tą grę kupić w Polsce i dać zarobić polskiemu sklepowi i państwu. Dlatego kupiłem jak dotąd jedną grę. Poza tym u Brytyjczyków więcej zachodu z wysyłką do Polski i więcej czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować