Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Wiesz, nigdy nie gralem w ta czesc. 3d z tego co czytalem na necie niezle, a najblizsza premiera z gier, ktore mnie interesuja (czytaj Kid Icarus czy Zelda - choc z Zelda mnie tez pewnie pojedziecie ;P) to dopiero koniec kwietnia. A cos do tego czasu robic trzeba...


PS. Wlaczajcie sleep mode i ''cheatujcie'' chodzenie. Za 100 krokow dostaje sie play coina, ktorego mozna wymienic na dodatkowe gry AR (Shooting 2 jest ok :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2011 o 22:59, Piotrek_K napisał:

PS. Wlaczajcie sleep mode i ''cheatujcie'' chodzenie. Za 100 krokow dostaje sie play
coina, ktorego mozna wymienic na dodatkowe gry AR (Shooting 2 jest ok :) )


A na co można jeszcze wydać tą kase poza AR i figurkami z SF 4? I zdobywa się je tylko robiąc kroki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 22:59, Piotrek_K napisał:

PS. Wlaczajcie sleep mode i ''cheatujcie'' chodzenie. Za 100 krokow dostaje sie play
coina, ktorego mozna wymienic na dodatkowe gry AR (Shooting 2 jest ok :) )


Przesadzasz. Te cheatowanie miałoby sens, gdyby nie było limity 10 coinów dziennie. A tak to bez problemu da się je uzbierać w ciągu całego dnia, chyba że ktoś wstaje idzie zjeść śniadanie, siada przy kompie, obiad, komp, kolacja, komp, spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego 3DS''a. Wcześniej jednak będę musiał zobaczyć na własne oczy efekt 3D. Ciekawe, czy w Empikach w Lublinie będzie jakaś pokazówka.
Ale to i tak będzie musiało poczekać najwcześniej do końca maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam raczej nie zrobie bo sama aktywnosc zwiazana z dotarciem do pracy to jakies 400-500m (w poniedzialek sprawdze ile mi krokow naliczy ;)). Lazenia po sklepch nie licze, bo wtedy staram sie miec pusta torbe, a na rower nie wezme konsoli bo tam tylko mp3 mi sie przydaje ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 23:28, Narmo napisał:

Coraz bardziej zastanawiam się, czy nie kupić sobie tego 3DS''a. Wcześniej jednak będę
musiał zobaczyć na własne oczy efekt 3D. Ciekawe, czy w Empikach w Lublinie będzie jakaś
pokazówka.
Ale to i tak będzie musiało poczekać najwcześniej do końca maja.


Poczekaj do maja na spokojnie. Na razie konsolka ma braki w grach to raz, a dwa w maju wychodzi update który dopiero sprawia, że konsolka jest funkcjonalna, między innymi:
-przeglądarka Internetowa z flash i html5.0 (lepsze to niż iPad czy iPhone, haha :D)
-czat z friendami (teraz nie można :/)
-eShop Nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można zapisywać swoje friend-cody i je nazywać? I ponawiam moje pytanie: Do czego służą PlayCoiny i na co można je wydawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 14:03, bobobo napisał:

A można zapisywać swoje friend-cody i je nazywać?

Na gorze menu nacisnij na ikonke buzki. Tam mozesz sobie dodawac ludzi do friend listy. Tam tez bedzie Twoj friend code. Jakbys mnie dodal to podaj go na forum. Obydwie osoby musza dodac sie do listy

Dnia 27.03.2011 o 14:03, bobobo napisał:

I ponawiam moje pytanie: Do czego służą PlayCoiny i na co można je wydawać?

Na razie niewiele: dodatkowe gry AR, bohaterow w tej grze w Mii-plaza i cos jeszcze chyba w Street Fighterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 14:03, bobobo napisał:

A można zapisywać swoje friend-cody i je nazywać? I ponawiam moje pytanie: Do czego służą
PlayCoiny i na co można je wydawać?

Można, chociaż jak widzę nazwy są takie jak ustawią sobie ludzie. Na razie za dużo opcji nie ma, można podglądać w co znajomi grają, czy są online oraz można chyba już grać po necie. Ma dojść jeszcze rozmawianie - takie Nintendo gadu-gadu :)

Playcoiny na razie w grach AR i Mii-plaza, ale czytałem, że właśnie w grach jak SF figurki jakieś, albo w innych ubranka/zbroje itp. Typowe pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo, takie pytanie, czy w TWEWY funkcjonują Friend Code ? Jeśli tak to gdzie mogę swój znaleźć ? Aha no i jeszcze jedna sprawa, czy są na DS''a jakieś gry, w których w miarę postępów w grze zdobywamy nowe stroje dla postaci, chodzi mi tutaj głównie o zręcznościówki i tytuły stricte platformówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:14, Slayer_Watti napisał:

Hejo, takie pytanie, czy w TWEWY funkcjonują Friend Code ? Jeśli tak to gdzie mogę swój
znaleźć ?

Na górze menu masz pomarańczową buzię, tam masz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:24, loczyn napisał:

> Hejo, takie pytanie, czy w TWEWY funkcjonują Friend Code ? Jeśli tak to gdzie mogę
swój
> znaleźć ?
Na górze menu masz pomarańczową buzię, tam masz wszystko.


Okej, dzięki ;p BTW już tak ogólnie, 3DS jest wprost genialny. Miałem okazję go wczoraj ze znajomym testować przez pół godziny w Saturnie, jedyną wadą jest jedynie to, że trzeba oczy przyzwyczaić do trybu 3D bo inaczej bolą niemiłosiernie. Całkiem dobrze wypada też kamerka, także po wakacjach jak już udam mi się zebrać pieniądze to zapewne również go sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:31, Slayer_Watti napisał:

Okej, dzięki ;p BTW już tak ogólnie, 3DS jest wprost genialny. Miałem okazję go wczoraj
ze znajomym testować przez pół godziny w Saturnie, jedyną wadą jest jedynie to, że trzeba
oczy przyzwyczaić do trybu 3D bo inaczej bolą niemiłosiernie. Całkiem dobrze wypada też
kamerka, także po wakacjach jak już udam mi się zebrać pieniądze to zapewne również go
sobie kupię :)

Ja za to z 3D nie mam problemu, mogę patrzeć godzinami i nie mam żadnych problemów z tym, natomiast co do kamerki jestem niezadowolony. 0,3 megapixela i kiepska matryca w XXI wieku to trochę nie halo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:33, loczyn napisał:

Ja za to z 3D nie mam problemu, mogę patrzeć godzinami i nie mam żadnych problemów z
tym, natomiast co do kamerki jestem niezadowolony. 0,3 megapixela i kiepska matryca w
XXI wieku to trochę nie halo ;)


To prawdopodobnie 3DS Lite będzie miał lepszą kamerkę i większy ekran. Ja już w ogóle nie widzę, co można w tej konsoli polepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne kolory, lepszej jakosci kamery (choc biorac pod uwage fakt, ze w DSi tez byly 0.3mpix to bym sie nie nastawial), mocniejsza bateria, wiecej pamieci wewnetrznej, w standardzie dolaczana folia ochronna Hori ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:02, Piotrek_K napisał:

Inne kolory, lepszej jakosci kamery (choc biorac pod uwage fakt, ze w DSi tez byly 0.3mpix
to bym sie nie nastawial), mocniejsza bateria, wiecej pamieci wewnetrznej, w standardzie
dolaczana folia ochronna Hori ;)


Inne kolory? A po co? Mi ten niebieski bardzo się podoba, nie wiem czemu czarny jest taki porządany.
Lepsze jakości kamery? Mówiłem ;)
Mocniejsza bateria? To pewniak. Mam nadzieje, że osobno też będzie można dokupić.
Pamięć wewnętrzna? A po co? Karty SD 2 GB są całkiem tanie.
Folia? Można dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:33, loczyn napisał:

Ja za to z 3D nie mam problemu, mogę patrzeć godzinami i nie mam żadnych problemów z
tym

Ja podobnie jak Ty nie mam już żadnych problemów, nie widzę większej różnicy pomiędzy wpatrywaniem się w ekran 2d telewizora i 3d na konsolce. Mogę na nim grać godzinami, aczkolwiek tak samo jak Slayer_Watti pierwsze pół godziny korzystania z 3DS to było przyzwyczajanie oczu do nowego typu wyświetlania.

A co można zmienić w ewentualnym przyszłym modelu 3DS? Być może jakaś zmiana położenia względem siebie gałki i krzyżaka( aczkolwiek tak jak pisałem wcześniej obecne umiejscowienie zarówno krzyżaka i gałki jest dla mnie wygodne), być może jakaś zmiana przycisków R i L. Wydaje mi się, że można poprawić suwaczek odpowiadający za efekt 3d, oraz przede wszystkim zmniejszyć wypukłość obudówki dolnego wyświetlacza, gdyż przy mocnym ściśnięciu zamkniętej konsoli może wyrządzić krzywdę górnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:14, bobobo napisał:

Co uważacie: Lepszy jest Street Fighter IV czy Dead or Alive: Dimensions?

Ciężko porównywać grę, której nie ma na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować