Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2014 o 19:54, Ichibanboshi-kun napisał:

> No ale mam też bravely default to sobie to pocioram. Tylko jeszcze muszę mariana
3d land
> wymienić ale jakoś nikt się nie zgłasza :(.

Próbowałeś na gametrade? Mi się udało wymienić za pierwszym podejściem.


Leży tam już od kilku dni i jakoś nie idzie chyba dlatego że chcę za Mariana Mgsa 3d albo starą Zeldę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 20:54, Hacket napisał:

Leży tam już od kilku dni i jakoś nie idzie chyba dlatego że chcę za Mariana Mgsa 3d
albo starą Zeldę.


Popróbuj ludziom powysyłać oferty wymiany. Tak to nie każdemu chce się sprawdzać jakie są gry dostępne, a i na Twoim miejscu w sumie bym odhaczył MGSa bo jest dostępny w eShopie za 80zł plus coraz tańszy się robi na amazonie czy zavvi, a gry Ninny zawsze trzymają swoją cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 21:42, Ichibanboshi-kun napisał:

> Leży tam już od kilku dni i jakoś nie idzie chyba dlatego że chcę za Mariana Mgsa
3d
> albo starą Zeldę.

Popróbuj ludziom powysyłać oferty wymiany. Tak to nie każdemu chce się sprawdzać jakie
są gry dostępne, a i na Twoim miejscu w sumie bym odhaczył MGSa bo jest dostępny w eShopie
za 80zł plus coraz tańszy się robi na amazonie czy zavvi, a gry Ninny zawsze trzymają
swoją cenę :)


Ogólnie to miałem nieco więcej innych spraw do załatwienia niż zabawy z wymianą ale dzięki za podpowiedź. A co do mgsa i eshopa to i tak mi nic to nie zmienia bo sam rozważam bardzo dogłębnie kupienie gatewaya, bo mam xlkę akurat z softem niskim a kuszą mnie bardzo gry z "kszaczkami". Póki co mam 3 gierki i jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 21:56, Hacket napisał:

Ogólnie to miałem nieco więcej innych spraw do załatwienia niż zabawy z wymianą ale dzięki
za podpowiedź. A co do mgsa i eshopa to i tak mi nic to nie zmienia bo sam rozważam bardzo
dogłębnie kupienie gatewaya, bo mam xlkę akurat z softem niskim a kuszą mnie bardzo gry
z "kszaczkami". Póki co mam 3 gierki i jakoś leci.


Spoiler

Uważaj z mówieniem takich rzeczy, bo mordki czuwają.

Fajnie by było jakby właśnie ktoś rozbroił 3DSa w taki sposób, by można było po prostu region locka zdjąć i nic więcej :) Super Mario 3D Land jest genialny, szkoda tylko, że nie ma internetowej tablicy wyników, bo gdy już pobiłem rekordy wszystkich osób ze streetpassa to nie było co robić poza pokonywaniem samego siebie.
MK7 to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Virtue''s Last Reward spełniło wasze oczekiwania?

Nie. Przerosło. Jedyna gra (spośród mi znanych), w której istnienie wielu zakończeń naprawdę ma sens. Niektóre z nich oglądałem z otwartymi ustami.

Z drugiej strony - nie grałem w poprzednika z DSa, więc nie miałem jakiegoś punktu odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Atlus ogłosił datę wydanie Devil Survivor 2 Break Record (pewnie już przez niektórych spisanego na starty) - koniec stycznia przyszłego roku. Pozostaje liczyć, że ten remake dotrze do nas w sensownym czasie.
Link do japońskiego zwiastuna - https://www.youtube.com/watch?v=bHCSLsF0px0&list=UUDKOsemhPLrK4JnsZqkxHLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 11:41, Martius0 napisał:


Byłoby fantastycznie. Muszę przyznać, że jak dla mnie Devil Survivor to jeszcze więcej frajdy jak Persony. Mogliby jedynie zmieszać relację z postaciami (Persona) z gameplayem Devil Survivor i mielibyśmy jeszcze lepszą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę tak jak jest, każdy spinoff skupia się innej rzeczy i to jest jego mocną stroną. Chociaż Persona akurat przydały by się lepsze podziemia, może w końcu w 5 części dłużej nad tym popracują.
W oba DeSu trochę grałem ale skoro jest remake pierwszego a drugi w drodze to zainwestuję i trochę poczekam. Szkoda tylko, że wersja dla Europy praktycznie wymaga ściągnięcia poprawki co jest rzadkością na konsolach Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 11:56, Martius0 napisał:

Chociaż Persona akurat przydały by się lepsze podziemia, może w końcu w 5 części dłużej nad tym popracują.

No właśnie, bo fajnie się gra, tylko że w pewnym momencie dungi okropnie się dłużą.

Dnia 21.09.2014 o 11:56, Martius0 napisał:

poprawki co jest rzadkością na konsolach Nintendo.

Niestety, ale z drugiej stronie siedzą sobie one na konsoli, zajmują kilka bloków miejsca, więc idzie z tym przeżyć. Gorzej jak się dostępu do wi-fi nie ma i trzeba iść do McDonalda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 12:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Niestety, ale z drugiej stronie siedzą sobie one na konsoli, zajmują kilka bloków miejsca,
więc idzie z tym przeżyć. Gorzej jak się dostępu do wi-fi nie ma i trzeba iść do McDonalda
;)

Niby tak ale przykładowo brak możliwości zmiany demonów (co jest ważne w praktycznie całej serii) to spory babol. Nie wiem jakim cudem mogło to powstać przy tworzeniu wersji PAL po tak długim czasie. Z tego co wiem wersja w stanach nie miała takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 12:32, Martius0 napisał:

Niby tak ale przykładowo brak możliwości zmiany demonów (co jest ważne w praktycznie
całej serii) to spory babol. Nie wiem jakim cudem mogło to powstać przy tworzeniu wersji
PAL po tak długim czasie. Z tego co wiem wersja w stanach nie miała takich problemów.

Zgadzam się w 100% Kaliber tych problemow jest za duży by można go było zbawić machnięciem ręki. Dlatego tylko mówię, że szczęśliwie takie rzeczy w eShopie się pojawiają, ale każdy kto zakupił tę grę, miał miesiąc z głowy. Sam bym chyba w tym czasie grę zwrócił do sklepu i wziął inną.

Nie, nie miała żadnego z tych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 01:02, Kadaj napisał:

Nie. Przerosło. Jedyna gra (spośród mi znanych), w której istnienie wielu zakończeń naprawdę
ma sens. Niektóre z nich oglądałem z otwartymi ustami.

Miałeś rację. Ten system FLOW to najlepsza rzecz jaką widziałem w VNkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 12:59, Outlander-pro napisał:

Wiadomo kiedy wychodzi ten New 3DS i jaka będzie jego cena w Polsce?

2015, nic więcej nie wiadomo. Co do ceny - póki co wszędzie kosztuje tyle samo, co aktualne 3DSy, czyli w Polsce byłoby to gdzieś 800-900 zł za XL-kę bez promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 13:11, Dared00 napisał:

2015, nic więcej nie wiadomo. Co do ceny - póki co wszędzie kosztuje tyle samo, co aktualne
3DSy, czyli w Polsce byłoby to gdzieś 800-900 zł za XL-kę bez promocji.


I to jest cholernie ciekawe. Do N3DSa wpakowano naprawdę dużo nowinek (choćby ten czytnik Amiibo), a cena jest nawet parę jenów niższa. Technologia to fascynująca rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanka: save''y w grach zapisują się na konsolce czy kartridżu z grą?
I jak sprawuje się ekran dotykowy w 3DS XL? Trzeba stylusem operować, czy może dobrze łapie palcem? Pytam, bo mam starego DSa (tak, tego pierwszego) i tam stylus to był mus, palcem nie banglało, no ale to był 2005 rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 22:35, Outlander-pro napisał:

Pytanka: save''y w grach zapisują się na konsolce czy kartridżu z grą?
I jak sprawuje się ekran dotykowy w 3DS XL? Trzeba stylusem operować, czy może dobrze
łapie palcem? Pytam, bo mam starego DSa (tak, tego pierwszego) i tam stylus to był mus,
palcem nie banglało, no ale to był 2005 rok ...


Co do save''ów to jeśli masz kartridż to na nim się zapisze, jeśli gra ściągnięta z eshopu to na karcie SD. Przynajmniej tak mi przed chwilą google powiedziały, sam w sumie się nigdy nad tym nie zastanawiałem :).

A jeśli chodzi o ekran dotykowy to przyznam, że sam stylusa w ogóle nie używam na moim 3DS XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 22:57, drblase napisał:

Co do save''ów to jeśli masz kartridż to na nim się zapisze, jeśli gra ściągnięta z eshopu
to na karcie SD. Przynajmniej tak mi przed chwilą google powiedziały, sam w sumie się
nigdy nad tym nie zastanawiałem :).

Przyznam, że jakoś tak mi to pytanie wpadło do głowy, bo przeszukując szafki znalazłem parę gier na pierwszego Gameboya i Colora, a tam stan gry zapisywał się na kartridżu, co ciekawe potrzebna była do tego bateryjka (tak z rok temu chciałem sobie odświeżyć po raz enty Pokemony Gold i miałem niemiłą niespodziankę gdy okazało się, że zapisywanie gier nie działa). Wiem że to parę generacji pomiędzy Gameboyem a 3DSem, ale wolałem się spytać jak to działa :P

Dnia 11.10.2014 o 22:57, drblase napisał:

A jeśli chodzi o ekran dotykowy to przyznam, że sam stylusa w ogóle nie używam na moim
3DS XL.

To super, dzięki za odpowiedź :)

A tak poza tym to teraz rozkminiłem, że na 3DSie jest kontynuacja Luigi's Mansion! Łaaa, jak ja się zagrywałem w tą grę na Gamecubie, była rewelacyjna, a tu kontynuacja :D

Tak w ogóle to może ktoś chciałby się pokusić o wypisanie paru gier "must have" z DS/3DS? W ogóle się nie orientuje, najlepiej zaczynając od tych z DSa, bo pewnie kosztują już grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować