Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore - zapowiedź

74 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 15:29, caramondl napisał:

Jak twórcy czegoś nie spaprają, to szykuje się największy hit w całej historii gier na PC...

Bez przesady. Gra na pewno zapisałaby się wtedy w kronice najważniejszych gier w historii, ale Princa, czy Wiedźmina ;-), lub C&C to nie przebije...

Ciekawe czy dałoby radę stworzyć armię np. strzyg wierzących w Kane''a i biegających pionowo po ścianach... Byłoby super ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno (chyba już z rok temu) był news o tym, że spore jest przełożony na wiosnę 2008 i wtedy myslałem jak ja dotrwam do tego momentu, teraz jestem już baardzo blisko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się co najmniej interesująco. Nie umiem się doczekać jej premiery. Heh... ciekawe czy kościół będzie protestować... przecież to jest jawna zabawa w Boga XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha połąnczenie kilku gier w jedną no ciekawe jestem jak im to wyjdzie , zaciekawiło mnie to że zaczyna się od niczego a na końcu podbija się planety , nielinowośc fabuły też jest tutaj dużym plusem ,] Ok czekać tylko na premiere i mieć nadzieje że i tym razem Will Wright nas nie zawiedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 00:19, M3rc3n0r napisał:

Gra zapowiada się co najmniej interesująco. Nie umiem się doczekać jej premiery. Heh... ciekawe
czy kościół będzie protestować... przecież to jest jawna zabawa w Boga XD.


W Black & White, to nawet oficjalnie było się bogiem i jakoś kościół to przeżył ;)

Swoją drogą nie macie się co martwić o wydanie tej gry, bo to zbyt wielka okazja na zarobienie sporej kasy dla twórców, żeby ją zaprzepaścić. Swoją drogą to gra jest już pewnie na ukończeniu, co widać po screenach i gameplayach jakie można znaleźć w Internecie.

Także czekam z niecierpliwością. Podobno SimCity 5 jest niewypałem, więc zaczekam z zakupami do Spore :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 08:44, przemas15 napisał:

> > Oby ta gra była na PC a nie na konsole
>
> Dlaczego?
Bo nie mam żadnej konsoli


aaa jes tez druga opcja... jakby weszla na PC i kosole to byla by nie dopracowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować