Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Takie małe propoz to nie do piachu tylko do piekła. Takie małe ale. Skończyłem dodatek, ale za chiny nie wiem jak pokonałem Alastora. Wchodziłem na jakieś kręgi z czymś się jarzącym, palącym jak kto chce, potem leciały "meteoryty :D" i na końcu golem kamiennym Alastora w łep i leżał i go sie dobijało. Tylko nie wiem co trzeba robić żeby sie pojawiały, bo raz Alastor je rozwalał a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do piachu czy do piekla to jeden grzyb :). Jak staniesz w kregu i atakuje Cie Alastor to trzeba go zajac np. obszczalem bo ten kamienny golem musi podejsc do Alastora i przywalic bossowi w bambuko....ten na chwile staje sie podatny na nasze wypociny. Nalezy szczelac w nieosloniete miejsca nog. Glowy nie dam, ale chyba ze 3 razy taki walek trzeba zastosowac, aby Alastor w koncu kleknal....no chyba, ze masz karty tarota. Wtedy wystarczy raz go przylapac i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:39, mr.Nowak napisał:

Fajny ten ''Pan Killer'' :) kołkownica power. Bardzo mi sie w niego fajnie gra. Dynamiczny...


Ja mam akurat odwrotne zdanie. Gra jest monotonna do bólu. Al wroga właściwie nie istnieje a pchają sie oni pod lufę karabinu jak barany na rzeź. Wiem, że to jest taki gatunek gry w którym sztuczna inteligencja przeciwników nie jest aż tak istotna, ale to co tam jest to już przesada. W grze jest dostępne z tego co pamiętam tylko pięć rodzajów broni, co jest śmiesznie mała ilością i fakt, że większość z nich posiada możliwość alternatywnego prowadzenia ognia tutaj twórców nie tłumaczy. Dałbym tej grze ocenę 5+/10. I to jeszcze tak w porywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dla mnie była nudna po jakimś pierwszym akcie. Ale na świecie przyjemnie sie przyjeło. Co dziwniejsze jest to, że jest mało serwów multipalyer. Mam z GW Czarną edycję i że tak powiem dupa. z 10 serwów na całą Polską lub nawet świat. To już w FEAR mam więcej serwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:41, jarek14 napisał:

dla mnie ta gra jest kozacka tylko mało broni


Broni było mało, ale i tak mogli wsadzić tylko pierwszą też by wystarczyło na "inteligentnych inaczej" przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:36, dave03 napisał:

Ja mam akurat odwrotne zdanie. Gra jest monotonna do bólu.


Monotonna nie znaczy powolna, zgodzę się, że jest monotonna ale dynamiczna.

>Al wroga właściwie nie istnieje a pchają sie oni pod lufę karabinu jak barany na rzeź. Wiem, że to jest taki >gatunek gry w którym sztuczna inteligencja przeciwników nie jest aż tak istotna, ale to co tam jest to już

Dnia 17.12.2007 o 20:36, dave03 napisał:

przesada.


Nie przesada tylko tak miało być, ty masz się przy tej grze odstresować a nie denerwować, że przeciwnik znów cię zaszedł a ty nie pomyślałeś żeby się obrócić. Wróg jeśli ma cię pokonać to ilością a nie inteligencją.

Dnia 17.12.2007 o 20:36, dave03 napisał:

W grze jest dostępne z tego co pamiętam tylko pięć rodzajów broni, co jest śmiesznie
mała ilością i fakt, że większość z nich posiada możliwość alternatywnego prowadzenia ognia
tutaj twórców nie tłumaczy.


Ja wolę te 5 niż w niektórych grach 20. Tu przynajmniej każda broń jest diametralnie różna, a nie jak w wielu grach masz 3 typy pistoletów maszynowych, 4 granatniki i ze 2 rakietnice nie mówiąc o 5 rodzajach granatów, a jak się weźmi co do czego to są 3 różne typy a reszta to lepsze czy gorsze klony.

Dnia 17.12.2007 o 20:36, dave03 napisał:

Dałbym tej grze ocenę 5+/10. I to jeszcze tak w porywach.


Mi się w nią gra bardzo przyjemnie, oceny nie wystawię, gdyż odbiór gry jest zawsze bardzo subiektywny jednemu może się podobać, a inny zarzuci jej np mały realizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na wstępie battle out of hell..........i nie mogę puknąć tej duszki z latającym ogniem, a jestem w jakiejś komnacie cie krypcie. Ona fruwa wokół tej krypty ........a ja jej mogę..........:).....wyjścia tez nie ma :(.. Dzięki za każda sugestię........
Pozdro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:32, Kris333 napisał:

A ja jestem na wstępie battle out of hell..........i nie mogę puknąć tej duszki z latającym
ogniem, a jestem w jakiejś komnacie cie krypcie. Ona fruwa wokół tej krypty ........a ja jej
mogę..........:).....wyjścia tez nie ma :(.. Dzięki za każda sugestię........
Pozdro.......


Wejdz na sarkofag po desce i wez miotacz ognia....potem idz za ta fruwajaca motyką i caly czas ja pal....ona w koncu wyzionie ducha. Nie wchodz w swoj ogien :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:37, Misquamaqus napisał:

> A ja jestem na wstępie battle out of hell..........i nie mogę puknąć tej duszki z latającym

> ogniem, a jestem w jakiejś komnacie cie krypcie. Ona fruwa wokół tej krypty ........a
ja jej
> mogę..........:).....wyjścia tez nie ma :(.. Dzięki za każda sugestię........
> Pozdro.......

Wejdz na sarkofag po desce i wez miotacz ognia....potem idz za ta fruwajaca motyką i caly czas
ja pal....ona w koncu wyzionie ducha. Nie wchodz w swoj ogien :).

Dzięki :) pomogło. teraz jestem w koloseumi tego ostatniego mutanta nie mogę dygnąc za chole...re. Cała amo poszła. mam jescze lajf ale nie widzę wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkillera wraz z dodatkiem przeszłem kilka razy i bardzo mi się podobał ale kiedy ostatnio zainstalowałem sobie Czarną Edycje ku mojemu zdziwieniu przy pierwszym uruchomieniu czas gry płynoł o wiele szybciej niż normalnie o dokładniej ja i wrogowie biegamy i strzelany w przyszypszonym tempie przez co praktycznie nie da się w to grać, da się to jakoś wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 02:54, Misquamaqus napisał:

Zgas wszystkie palące sie "ogniska" przy palach....wtedy bedziesz miec go w saku.

Thans, znowu pomogło. A teraz jestem kraina cieni, biegne i zbieram całą amo i spluwy, spadam ze skarpy i ładuję w takiego przystojniaczka ale bez skutku. Znowu pewnie jest jakis myk ?
Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:27, Dekerinho6 napisał:

Jakby było dużo wiecej broni to by tej grze już nic wedłóg mnie nie brakowało !

broni jest fest.tylko trezba szukac amo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Painkiller jest grą, tak, można rzec fantastyczną. Wyważony poziom trudności, ilość broni, mnogość mięsa armatniego do wbicia w ziemie, kołkownica xDD - kocham przybijanie do ścian lub sufitów, no dochodzi jeszcze spora ilość poziomów i najważniejsze: Przyjemność z exterminowania kolejnych legionów tworów piekielnych :D

Jednym słowem gra warta polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:56, Kris333 napisał:

> Zgas wszystkie palące sie "ogniska" przy palach....wtedy bedziesz miec go w saku.
Thans, znowu pomogło. A teraz jestem kraina cieni, biegne i zbieram całą amo i spluwy, spadam
ze skarpy i ładuję w takiego przystojniaczka ale bez skutku. Znowu pewnie jest jakis myk ?
Dzięki za podpowiedź.


Jak juz zeszkoczysz to idz do kola z ogniem i zainteresuj alastora. Gdy alastor bedzie Cie wbu\ijac w ziemie to pojawi sie gdzies z tylu taki kamienny golem, ktory przywali alastorowi w bambuko i wtedy trzeba bossa wykonczyc strzelajac mu w niesosloniete czesci nog. Jak masz karty tarota to mozna za jednym razem poslac ala do piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować