Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 18:42, Maczo Super napisał:

> > Wie ktoś jak pokonać bossa w koloseum :/ wpakowałem w drania całą amunicję a on wciąż

> lata
> >
> Musisz zgasić ogniska na palach. A co do gry: super, extra, fajna, wspaniała i wiele innych

> pozytywnych porównań...
Super grałem w nią i powtarzam SUPER.


dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:56, Kreg napisał:

> > > Wie ktoś jak pokonać bossa w koloseum :/ wpakowałem w drania całą amunicję a
on wciąż
>
> > lata
> > >
> > Musisz zgasić ogniska na palach. A co do gry: super, extra, fajna, wspaniała i wiele
innych
>
> > pozytywnych porównań...
> Super grałem w nią i powtarzam SUPER.

dzieki za info

mówie że dobra gra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:58, Misquamaqus napisał:

> Ponawiam pytanie.
> Czy wie ktoś jak przejść ostatnią misje w painkiller bez dodatku

Masz na mysli pieklo ?....

Tak
To jest to co trzeba zabić lucyfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:00, Pendrakhan napisał:

> > Ponawiam pytanie.
> > Czy wie ktoś jak przejść ostatnią misje w painkiller bez dodatku
>
> Masz na mysli pieklo ?....
Tak
To jest to co trzeba zabić lucyfera


Glowy nie dam, ale jak pamietam to trzeba strzelac do wyrzucanych w naszym kierunku roztopionych skal i jak lucyfer wyrzuca miecz to tez czeba w niego ladowac....podobno od miecza ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całą dotychczasową serie painkillera (oprócz Overdose) uważam za jedna z lepszych tego typu... Mimo prostoty tej gry jest potwornie wciągająca. Natomiast Overdose czyli najnowsza odsłona gry Painkiller jest po prosrtu do du**.... krowy z hakami ? albo papierowe makiety atakujące nas ?? jakaś paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:57, Pendrakhan napisał:

Ponawiam pytanie.
Czy wie ktoś jak przejść ostatnią misje w painkiller bez dodatku


Do gry dodany jest poradnik.Otworzysz go przez Adobe Reader.Jest tam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna :) w sam raz żeby się odstresowac. Moim zdaniem, troszkę gorsza od Serious Sama, bo tam mieliśmy mnóstwo humoru ( nie raz zdarzyło mi się parsknąc smiechem, jak główny bohater powiedział coś "mądrego" ;p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:44, Kuboo PL napisał:

Mam pytanie odnośnie trybu multi:
Czy normalnym zjawiskiem jest to,że mapa się trzęsie???


Co masz na myśli mówiąc mapa się trzęsie, jeśli chodzi ci o kołysanie podczas chodzenia to tak to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller mnie odstresowywuje skutecznie. Jak jestem zły to sobie odpalam PK i mi najczęściej przechodzi. A swoją drogą dobra gra i POLSKA!!! :D Tylko szkoda że skopali Oversode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:24, Riverex napisał:

Painkiller mnie odstresowywuje skutecznie. Jak jestem zły to sobie odpalam PK i mi najczęściej
przechodzi. A swoją drogą dobra gra i POLSKA!!! :D Tylko szkoda że skopali Oversode.


Zgadzam się całkowicie. Moim zdaniem najlepszy jest "pierwszy" Painkiller. Ten klimacik, te potwory... nawet Battle out of Hell było w tej kwestii znaaacznie cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:00, boro007 napisał:

Zgadzam się całkowicie. Moim zdaniem najlepszy jest "pierwszy" Painkiller. Ten klimacik, te
potwory... nawet Battle out of Hell było w tej kwestii znaaacznie cieńsze.

Mam nadzieję, że to nie "koniec" Painkillera, bo przydałoby się znów zagrać w tą grę, a jak do tąd im nowsza część powstaje, tym jest gorsza... Szkoda, bo PK możnaby poprawić i wprowadzić jakieś zmiany, żeby nie była to tylko bezmyślna strzelaninka... Ale w paru momentach trzeba było pomyśleć, nie ukrywam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie odwrotnie. Wolę, żeby już żaden "wybitny" team nie kalał dobrego imienia (jeszcze) tej gry. Chyba, że DC zaoferowałby PCF ponowne sklecenie nowej gierki. Ale to już raczej nie możliwe - z tego co pamiętam, Chmielarz w wywiadzie w CDA mówił, że pracują już nad swoją własną, "poważną" grą. Mam nadzieję, że pozwolą już Painkillerowi "odejść" ze sceny na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w 1szą część, tę "2gą". Obydwie są w ładnej oprawie graficznej, posiadają ciekawy arsenał broni (kołkownica rox! :D), i naprawdę potrafią wciągnąć ;). No i jeszcze gdy się obydwa tytuły pojawiły, były w niskiej cenie, za 20zł ciężko kupić tak dobrą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować