Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 09:58, ramirez1 napisał:

Tak żeby ta następna wersja co ją robią zeby miała lepsza grafe i wogóle lepsza troche

No nie liczył bym na jakiś wielki hit :( Ta część co teraz w nią gramy mnie po prostu zanudzała zero akcji wogóle grafika słabiusieńka itp. Muszę przyznać że miałem ją ochotę przejść z 5 razy a tu zacząłem jeden raz i nie skończyłem bo sie nudze nią i nawet nie wiem czy kupię kolejną serie tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie pewnie Ameryki nie odkryje ale mam nieco mieszane uczucia. Na początku PK mnie zachwycił (Pierwszy akt i ten gotycko - psychodeliczny klimat, super bronie, zwłaszcza kołownica), później było inaczej - gorzej, po pierwsze - za mało broni, poza tym na dłuższą metę tylko kołownica byłą fajna, inne nie zostały mi w pamięci, dalej nuda na którą złożyło się - nudne etapy (szczególnie poziom w fabryce, tam moja przygoda się skończyła ), oraz mało urozmaicona rozrywka (cały czas tylko przejdź do końca lokacji i zabij wszystko co się rusza.) Ogólnie gra fajna, ale mogła by być lepiej dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:47, burczynski napisał:

Gralem w tą gre i stwierdzam iz to beznadziejna rzeź. Chodzi sie i strzela i tak ciagle
:/ Ogulnie niewypal ale kazdy ma swoje zdanie...

No własnie;) a w co ty grasz tak na marginesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:22, Patryk Mogilno napisał:

> Gralem w tą gre i stwierdzam iz to beznadziejna rzeź. Chodzi sie i strzela i tak
ciagle
> :/ Ogulnie niewypal ale kazdy ma swoje zdanie...
No własnie;) a w co ty grasz tak na marginesie?


Na dodatek w pinkilerze jest beznadziejna bron ;/ jakies pily blleee. Co to marginesu, Seria Gothic, Aoe III i strzelanki sieciowe typu CS. A co moze mi powiecie ze nie znam sie na grach i sam gram w badziewia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie, ale to co mówisz to jak by zarzucić traktorowi że nie jeździ się nim w F1 ;)
Painkiller był robiony w "celu" zrelaksowania, czyli ogólnie totalna rozwałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:47, burczynski napisał:

> > Gralem w tą gre i stwierdzam iz to beznadziejna rzeź. Chodzi sie i strzela
i tak
> ciagle
> > :/ Ogulnie niewypal ale kazdy ma swoje zdanie...
> No własnie;) a w co ty grasz tak na marginesie?

Na dodatek w pinkilerze jest beznadziejna bron ;/ jakies pily blleee. Co to marginesu,
Seria Gothic, Aoe III i strzelanki sieciowe typu CS. A co moze mi powiecie ze nie znam
sie na grach i sam gram w badziewia ??

Alez skad;) sam lubie Gothica ale za grami strategicznymi niestety nie przepadam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zajrzałem na kilka stronek poświęconych Painkiller-owi i zauważyłem bardzo ciekawe opisany Big Moda. Podobno mod ten pozwala posiadaczom podstawowej wersji na granie w poziomy dostępne w dodatku Overdose, to trochę dziwne bo jeżeli każdy może ściągnąć sobie tego moda to po co Overdose jest sprzedawany normalnie w sklepach i w związku z tym mam pytanie. Czy ktoś z Gramowiczów miał już styczność z tym rozszerzeniem i czy rzeczywiście można sobie legalnie pograć w levele z Overdose nie kupując go ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:09, Sebat1 napisał:

Ostatnio zajrzałem na kilka stronek poświęconych Painkiller-owi i zauważyłem bardzo ciekawe
opisany Big Moda. Podobno mod ten pozwala posiadaczom podstawowej wersji na granie
w poziomy dostępne w dodatku Overdose, to trochę dziwne bo jeżeli każdy może ściągnąć
sobie tego moda to po co Overdose jest sprzedawany normalnie w sklepach i w związku z
tym mam pytanie. Czy ktoś z Gramowiczów miał już styczność z tym rozszerzeniem i czy
rzeczywiście można sobie legalnie pograć w levele z Overdose nie kupując go ??

Pierwsze słysze ale jak to jest prawda to z checia sobie sciagne jak bedziesz wiedział cos wiecej to daj znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:52, Patryk Mogilno napisał:

Problem rozwiazany!!!! A by ktos pograł na multi??

Ja raz grałem ale mi sie wtedy gra coś wieszała nie wiem czemu ale jakby sie nie wieszała już to bym zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:33, Dekerinho6 napisał:

> Problem rozwiazany!!!! A by ktos pograł na multi??
Ja raz grałem ale mi sie wtedy gra coś wieszała nie wiem czemu ale jakby sie nie wieszała
już to bym zagrał

Mi tez tak sie robiło i sciagłem Patch ze strony gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Patryk Mogilno
> Pierwsze słysze ale jak to jest prawda to z checia sobie sciagne jak bedziesz wiedział
> cos wiecej to daj znac;)

Ciągle mam lekkie wątpliwości czy aby na pewno mod ten nie jest jakąś piracką przeróbką czy coś w tym stylu. Stronka na której znalazłem tego moda wydaje się w prządku, więc zamieszczam linka http://painkiller.ugu.pl/download/modspainkiller . Niestety nie w najbliższym czasie nie będę miał okazji pogrania w Painkillera ;( wielka szkoda bo mod ten wygląda naprawdę apetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować