Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2012 o 22:19, Witcher1990 napisał:

/cut

Tu się zgodzę że do tej pory wszystko co wyszło po BOOH było dramatycznie kiepskie. Jak odpaliłem Overdose to pomijając że graliśmy jakimś bezpłciowym dziwactwem, całość raziła kiepskim budżetem. Bronie nie miały kopa i sensu, no i wrogowie byli jacyś tacy bez polotu. Za to nowy painkiller HD to stary dobry PK w nowych szatach na lepszym silniku(choć fabularnie to sequel do BOOH, na szczęście wygląda na to że pomija następne dziwactwa). Jednak te klasyczne poziomy, broń i wrogowie byli najlepsi i ta część to pokazuje. I jedyne co zmienia to właśnie grafikę na lepszą a magia pierwszej części pozostała. I to jest to czego te pośrednie gry nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 21:20, Witcher1990 napisał:

Co oni robią z tą grą:( Widocznie ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że to co było fajne
7-8lat temu nie musi być dobre teraz i mało kto będzie chętny rozwalać stada bezmózgich
przeciwników... Nie dobijajcie tej gry bo prawdziwy PK jest tylko jeden. No i dodatek
BOOH:)


Że co?! co ty tam majaczysz? Eh widać że chłopczyk chciał być fajny jadąc po nowym painkillerze ale nie przeczytał wcześniej (o grze juz nie wspominajac) ze hell and damnation jest najlepszą odsloną. Aha i nie pisz ze tego typu gry byly fajne 7-8 lat temu bo poki co to tylko twoje zdanie. W takim wypadku skoro nawet nie grales moze byc sie na 2 raz nie odzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, by w PK było cokolwiek rewolucyjnego :). Co nie umniejsza w żaden sposób wartości tej gry, przynajmniej w moich oczach. Po prostu PK to oldschool pełną gębą, taki Serious Sam z umarlakami zamiast zgrai dziwolągów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że w rozdziale I w tej katedrze w Hell and Damnation po pokonaniu olbrzyma (tego drugiego, nei tego z cmentarza) miałem przy ruszaniu ekranem po lewej stronie taki biały, mały pasek? Wszystko z moim PC jest ok, więc mniemam, że to błąd graficzny gry (nie jeden :P) , ale czy napewno? poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 00:14, LubieWafle napisał:

Czy to normalne, że w rozdziale I w tej katedrze w Hell and Damnation po pokonaniu olbrzyma
(tego drugiego, nei tego z cmentarza) miałem przy ruszaniu ekranem po lewej stronie taki
biały, mały pasek? Wszystko z moim PC jest ok, więc mniemam, że to błąd graficzny gry
(nie jeden :P) , ale czy napewno? poradźcie

Problem rozwiązany, to przypadek gry. :) Mam inne pytanie, ale co do multiplayera - jest wiele prywatnych serwerów. Czy zagranie na jakimś z nich nie prześle na mój PC wirusów czy coś w tym stylu? Nigdy nie grałem jeszcze w shootery po multi, więc się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 02:54, Gumisiek2 napisał:

W żadnym wypadku.

Nawet jak nie mam antywirusa oprócz Malewarebytes antimalware (ale to nie antywirus)?

Odnośnie tych serwerów, ciągle przy nich jest napisane, że ping wynosi 0. Do żadnego prywatnego (bo na serwerach oficjalnych mało ludzi gra) nie mogę się dostać, a odświeżając listę ciągle jest to samo, tylko nazwy serwerów inne.... co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 00:37, LubieWafle napisał:

Nawet jak nie mam antywirusa oprócz Malewarebytes antimalware (ale to nie antywirus)?


Nawet wtedy. Nawiasem mówiąc, brak antywirusa na komputerze podłączonym do internetu to głupota. Ściągnij chociażby darmowego Avasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 01:48, Gumisiek2 napisał:

> Nawet jak nie mam antywirusa oprócz Malewarebytes antimalware (ale to nie antywirus)?


Nawet wtedy. Nawiasem mówiąc, brak antywirusa na komputerze podłączonym do internetu
to głupota. Ściągnij chociażby darmowego Avasta.


Avast to takie badziewie, że sobie go odpuściłem kiedyś. Wykrył mi wirusa tam, gdzie nie powinno go być; zwalniał PC również. Nie wchodzę na jakieś podejrzane strony i mam silny firewall, więc póki co sobie radzę bez antywirusa i nie uważam tego za głupie rozwiązanie, hehe. :)

Co do mojego problemu w prywatnymi serwerami - miał ktoś podobny problem i może go rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz w pierwszego PK musisz ściągnąć kilku megową łatkę choćby z pomocy gram.pl i ją zainstalować inaczej nie da się grać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 10:24, Witcher1990 napisał:

Jeśli grasz w pierwszego PK musisz ściągnąć kilku megową łatkę choćby z pomocy gram.pl
i ją zainstalować inaczej nie da się grać w multi.

Gram w Hell&Damnation. Teraz to już w ogóle prywatnych serwerów nie widzę... tak samo jak ludzi na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to standard
1. Wyłącznie antywira ale przecież go nie masz
2. Wyłącznie wszedlkich blokad systemu windows
3. Pobranie najnowszych aktualizacji
4. Być może te serwery są dla graczy bez klucza coś jak CS 1.6 i non steam widać było serwery steamowe ale nie można się było z nimi połączyć.
5. Jaki internet? Jesli korzystasz z takiego np w akademiku to zapomnij o graniu w sieci
Sprawdź czy google pomogą, może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować