Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Painkiller jest według mnie jedną z najlepszych polskich produkcji. Ten klimat, bronie, przeciwnicy i co dziwne wciągająca fabuła przy FPS-ie pozwoliły mi przejść grę w niecałe dwa dni ^^ Gra pierwsza klasa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka niczego sobie i w dodatku POLSKA!!! Brawa za takie wspaniałe dzieło!! Szkoda, że nie mam dobrego neta bo chętnie bym pośmigał przez sieć(mimo, że jest mało chętnych:/) Później może trochę nudzić bo ile można zabijać te bezmózgie boty!:D Ale WIELKI plus daję za to, że lokacje są bardzo zróżnicowane, mało która jest jakoś bardziej do siebie podobna (co w fpsach jest raczej rzadkie:/) Super sprawa i ci wielcy przeciwnicy, no i grafa niby powinna się już zestarzeć a jednak trzyma poziom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na 5 poziomie w levelu Stary Klasztor w jednym miejscu (już przy końcu tego poziomu) schodzi się po takich schodach kręconych wcześniej zabijając maga. Schodzę tymi schodami zabijam wszystkie wiedźmy maga i innych i mam 134 zabitych wrogów. W poradniku piszą, że potem trzeba zejść po tych samych schodach jeszcze niżej tylko że one ciągle są blokowane przez takie betonowe drzwi!! Nie wiem co z tym zrobić:( Wydaje mi się, że wybiłem wszystkich więc czemu drzwi się nie otwierają??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie studio The Farm 51 pod skrzydłami 1C oraz Cenegi pracuje nad nową grą na nieco podrasowanym silniku graficznym Painkillera , a tytuł tej gry to NecroVision , daje też filmik z gry http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=8978 . Mam nadzieję że to nie będzie koleje badziewie sprzedawane po 30 złotych przez Cenege , tylko porządny , godny , nie oficjalny następca Painkillera , czy tak będzie okaże się już niebawem bo gra jest już praktycznie ukończona , zarówna światowa jak i Polska premiera już 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:29, Patryk Mogilno napisał:

Zapowiada się naprawde super! Widac że fajne bronie no i przeciwnicy. Zobaczymy jak wpadnie


Mam nadzieję że gra będzie miała przynajmniej odrobinę klimatu Painkillera , bronie i przeciwnicy w NecroVision wyglądają całkiem przyzwoicie , ale w Painkillerze jednak wyglądają lepiej. Niedługo powinna pojawić się pierwsza recenzja i wtedy będzie wiadomo jak ogólnie gra wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:50, Sebat1 napisał:

Mam nadzieję że gra będzie miała przynajmniej odrobinę klimatu Painkillera , bronie i
przeciwnicy w NecroVision wyglądają całkiem przyzwoicie , ale w Painkillerze jednak wyglądają
lepiej.

Tak. I chociaż odrobinę polskiego klimatu, tak jak to było w Painkillerze. Poziom "Port" był taki swojski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak zniszczyć tego giganta z poziomu Enklawa??? Połowę energii stracił, łańcuch rozkuł, wznieca tornada, a ja ładuję mu w głowę z Painkillera i nic:/ Strzelba też za wiele nie pomaga. Może trzeba znaleźć inne specyficzne miejsce na jego ciele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:03, Rogallos napisał:

Ma ktoś pomysł jak zniszczyć tego giganta z poziomu Enklawa??? Połowę energii stracił,
łańcuch rozkuł, wznieca tornada, a ja ładuję mu w głowę z Painkillera i nic:/ Strzelba
też za wiele nie pomaga. Może trzeba znaleźć inne specyficzne miejsce na jego ciele???


Ja to biegałem wokół niego i strzelałem w jego kierunku ze strzelby. Akurat w niego wystarczy wystarczająco długo strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:03, Rogallos napisał:

Ma ktoś pomysł jak zniszczyć tego giganta z poziomu Enklawa??? Połowę energii stracił,
łańcuch rozkuł, wznieca tornada, a ja ładuję mu w głowę z Painkillera i nic:/ Strzelba
też za wiele nie pomaga. Może trzeba znaleźć inne specyficzne miejsce na jego ciele???


Jeśli dobrze kojarzę poziom to ten na cmentarzu? Jeśli się nie mylę to aby tornado cię nie zabiło musisz schronić się w kapliczce z dachem. Odczekasz tornado i naparzasz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzej w niego ile wlezie - w przeciwieństwie do pozostałych bossów, nekrogigant nie wymaga szczególnej finezji podczas walki z nim (tylko nie strzelaj w ręce i nogi - od nich pociski się odbijają).
W razie czego:
www.painkiller.ugu.pl
Tam znajdziesz porady na wszystkich bossów oraz parę innych atrakcji (np. opisy kart Czarnego Tarota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie próbowałem, zabiorę się za tego wysłannika trzewi piekielnych jutro, ale ciężko mi trochę z punktacją zdrowia 002, a powziąłem za wyzwanie nie wczytywanie wcześniejszych save''ów:) Trochę długie łapska ma skurczybyk ale z wściekłością się na niego powezmę i cel osiągnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w listopadzie Painkiller: Black Edition wraz z Painkiller: Overdose trafi do kiosku w cenie 20 złotych. Jak dla mnie jest to super okazja , Black Edition to już posiadam , ale za to nie mam jeszcze Painkiller: Overdose , za taką cena na pewno warto będzie kupić sobie ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada może ktoś z was ostaniego save''a z PK: Overdose z jak największą liczbą odblokowanych kart? Znalazłem na necie tylko save''a z poziomu Daydream, na którym jak wiadomo nie można używać kart, a nie chce mi się znowu od zera zaczynać :) Bardzo bym prosił o zahostowanie gdzieś / wysłanie przez GG albo link jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować