Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Do niebieskich:
Czemu news nie jest w ''najpopularniejsze''? Chyba spelnia warunki bycia w tamtym miejscu.
Widze ze moderowanie na calego. cos w stylu reżimu/dyktatury. Niewygodnie newsy i komentarze jak najszybciej ''na sam dol''.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie od dzis wiadomo, ze sa wiadomosci ''najwazniejsze'' i wiadomosci ''najwazniejsze... ale omijane''. Nie nauczyles sie ;)? Bo tak bylo, jest i bedzie w kazdej firmie. Bo w firmach opowiada sie o sukcesach, a nie o tym co nie wyszlo.
Choc po prawdzie to juz chyba 4ta czy 5ta glosna premiera w ktorej ''cos nie wyszlo''. Ilez mozna CDP?! Ilez mozna?! Bo wedlug juz chyba wszystkich jest to skandal i calkowity brak profesjonalizmu, ktory tak sobie cenilem u Was. Widac, za bardzo w niego wierzylem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System zabezpieczający, który jest tak skomplikowany, że nawet dystrybutor gry nie może sobie z nim poradzić:] Jak pięknie, ciekawe ile będzie sprawiał problemów po instalacji gry na kompie użytkownika (tego legalnego, bo piraci obejdą to dziadostwo w jakieś trzy dni). Zaczynam się cieszyć, że na moim kompie nowych gier już nie da rady odpalić bo widzę, że zaoszczędzi mi to zszarganych nerwów :] A gdybym był bogaty kupiłbym Xboxa 360, telewizor HD i grałbym w spokoju (no, chyba że xpudło by się popsuło, jak to ma w zwyczaju ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może absencja niebieskich jest spowodowana tym, że wszyscy siedzą i pracują nad GoW''em? mam nadzieje... :D No to co, mamy 6, a ja(jak i inni...) nie dostałem prezentu od CDP, bywa. Życie. Teraz zakład, ile dajecie na to, że jutro taka sama Informacja o przesunięciu premiery będzie miała miejsce w kwestii UT3? :) ależ ja złorzecze... :D

nie moja wina, że ze mnie pesymista... :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 13:43, bvd napisał:

/ciach/



nic nie powiedza o UT :)... ta informacja o GoW to raczej sie pojawila pod presja/pytaniami ze strony forumowiczow niz z wlasnej woli.

Tak jak wczesniej pisalem. Jak bylem w MM to tekst widnial...ze premiera UT3 z powodu niezleznych od MM odbedzie sie 5.grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby może jeszcze jakoś do wyjaśnienia, gdyby gry nie przerabiali na PC Polacy. A tak? Czy w międzyczasie nie można było jednocześnie tłumaczyć gry? Nie mieli na to czasu (tu piję do ponad miesięcznej obsuwy od zagranicznej premiery)? Wątpię. teraz kolejne opóźnienia.

BTW OT. Może nie powinienem tego pisać tu, ale wcześniej nawet nie chciałem pogrążać firmy, ale powiedzcie: Skoro przy wypuszczeniu wiedźmina puścili pierwsze 300 szt do marketów, bo nie chcieli wysyłać części klientów, to pierwsze 300 osób kupujące EK wcale nie ma "jedynego w swoim rodzaju" egzemplarza, bo musi być w takim razie 2x300 pierwszych numerów (grawerowaniie na medalionie), bądź też pierwsza seria 300 szt. wcale nie była przygotowana z myślą o preorderowcach (bo inaczej powielałyby się numery ek, lub nie było ich wcale na tych egzemlparzach - nie wiem jak to było z wersją w marketach). Ciekawe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest problem z zabezpieczeniami, to jakim cudem wcześniej gra była już w ''złocie''? :D Ludzie kochani, może by ktoś prawdę napisał, co? :P
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:32, Czapelo napisał:

Wszystko byłoby może jeszcze jakoś do wyjaśnienia, gdyby gry nie przerabiali na PC Polacy[...]

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina? Wątpię.

Dnia 06.12.2007 o 15:32, Czapelo napisał:

[o wiedźminie]

Tak, zdecydowanie nie powinieneś tu tego pisać... Owszem, ciekawe. Są jednak inne możliwości a użyta przez Ciebie implikacja nie musi być prawdziwa, nie prazedstawiłeś dowodów na to, że tak jest. W każdym razie PR w CDP nie jest jakiś boski - zapewne kłamią jak każdy PR-owiec, który musi coś wyjaśnić nie zdradzając jednocześnie zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refleksja ogólna.

Dlaczego CDP się nie wypowiada w tym temacie? Widzę dwa powody. Po pierwsze w tej firmie zabiera trochę czasu ustalenie oficjalnej wersji - jak w każdej, z resztą - sprawę trzeba przemyśleć i zobaczyć co tak naprawdę można zrobić, czy będzie nowy master, czy będzie łata zmieniająca zabezpieczenie - itd, itp. Obiecali, że w ciągu pięciu dni będzie komunikat "co dalej"- zobaczymy.
Po drugie: po co mają zaglądać do tego tematu? Szacuję, że połowa postów to jakieś narzekania w stylu "Federacja Konsumentów się wami zajmie", "co wy ...?!" i tak dalej w podobny tonie, bluzgi, groźby. Po co to czytać? Nie czuję potrzeby pisania do DOK-u ale jeśli bym takową poczuł to napisałbym maila dłuższego niż jedno zdanie i zawierającego coś więcej niż pytanie i groźbę (np. "podpis"), słowem pokazał, że traktuję ich poważnie a nie jak kupę. Na listy od ludzi traktujących nas jak kupę się nie odpowiada.

By uzmysłowić brak pomyślunku i kierowanie się emocjami nieadekwatnymi do sytuacji: jasne, niech upadnie CDP i zostanie sama Cenega. Wiecie, co to monopol? Nie? To się dowiedzcie. Wtedy rzeczywiście federacje konsumenckie (czy UOKiK) miałby sprawy, którymi trzeba się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie wydaje wam sie, ze moze chodzic o to, ze wiekszosc ludzi, ktora otrzymala bony za wiedzmina w ostatnich dniach, chcialaby skorzystac z bonu zakupujac wlasnie gow i faktycznie cdp stracilby lwia czesc wplywow, bo liczba kupcow placacych obiektywna waluta znacznie by sie uszczuplila? Mnie dzis taka mysl naszla, gdy probowalem zakupic gowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:17, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

a nie wydaje wam sie, ze moze chodzic o to, ze wiekszosc ludzi, ktora otrzymala bony za wiedzmina
w ostatnich dniach, chcialaby skorzystac z bonu zakupujac wlasnie gow i faktycznie cdp stracilby
lwia czesc wplywow, bo liczba kupcow placacych obiektywna waluta znacznie by sie uszczuplila?
Mnie dzis taka mysl naszla, gdy probowalem zakupic gowa ;).


Az takiej teorii spiskowej nie obstawiałbym...bo bon to bon...wiec sa do tylu na jakas kwote tak czy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zebrać to wszystko do kupy - dokładnie opisać z datami i wysłać do interwencji CD Action. Wiem, że każdy ma inna opinię o tym czasopiśmie ale nie to jest teraz najważniejsze. Ważne jest, że ma największy nakład czyli jest najbardziej opiniotwórczy. Niech zajma sie tą sprawą a w szczególnośći brakiem reakcji i rzetelnej informacji ze strony CD Projekt. Wiem, że obie firmy blisko ze soba współpracują (vide CD Insider) ale CD Actiona twierdzi, że jest w takich sprawach bezstronne. Więc sprawdźmy to. Zdaję sobie sprawę, że jeżeli artykuł powstanie to w styczniu - nie zmieni to obecniej sytuacji ale może na przyszłość da tym patafianom do myślenia. Po tej stronie barykady też są ludzie a nie smarki i tez potrafią coś zrobić. Łączy nas pasja do grania. Samotnie nic nie zrobimy ale z większym medium muszą się liczyć. Co Wy na to? Popieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO Hallas

Mówiąc że wszystko byłoby dobrze gdyby gry nie przerabiali Polacy - miałem na myśli to, że od POCZĄTKU można było grę tłumaczyć na polski (bo skąd innąd pierwsza miesięczna obsuwa od zachodniej premiery - czymże ta gra miałaby się różnić od zachodnich wersji? Nowych leveli nie dostajemy, nowych broni też nie... chcieli dopracować? To czemu nie chcieli dopracować zagranicznych wersji gry? Rozumię że dlatogo, że wszyscy Polacy to jedna rodzina i rodzina dostanie lepsze;-))) a nie coś o czym sobie pomyślałeś (bo wszyscy Polacy to jedna rodzina - ???? co to ma do mojej wypowiedzi? nie wiem).

Co do Wieśmaka to masz rację, ale są tego tylko dwie możliwości które opisałem, ale do tego tematu faktycznie tu nie wracajmy. Jeszcze raz sorry za OT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: crypto.crk

Bon to bon - masz rację ale faktyczną (najbardziej odczuwalną) stratą jaką poniesie CDP to KOSZT gry (Cena=koszt+marża). Idąc dalej nie sądzę, żeby EP miało niski koszt i wysoką marżę CDP. Stąd lepiej w tych 100 złotych sprzedać inne gry, w których stosunek marża do cena jest znacznie bardziej korzystny w takiej sytuacji. W ten sposób na każdym bonie tracą nie 80 (cena-marża - strzelam, choć brak zarobku też jest pewnego rodzaju stratą, lecz mniej odczuwalną) a np 50 (liczone w ten sam sposób). Przy 3000 bonów po 100 zł mamy niebagatelną sumę, więc im mniej stracą, tym lepiej. Mam jednak nadzieję, że ten wątek "śledztwa" jest nieprawdziwy, a przyczyny zgoła inne (dlaczego jednak nie mówią prawdy, bo bajkę o zabezpieczeniach sprawiających trudności w dniu, kiedy powinna już leżeć gotowa na półkach to tylko baaaardzo małe dziecko "łyknie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to najbardziej boli... Że ktoś z CDP nie zabiera głosu. Boli? DZIWI! Każda poważna firma która dba o opinie, renome, i która szczyci się profesjonalizmem, i "dbałością" o interes klijenta, powinna bronić siebie przed oskarżeniami adresowanymi w jej stronę. A tu nic... CICHO!? Wiecie jaka jest jedna z zasad prowadzenia działalności gospodarczej? o ile dobrze pamiętam "Jedną z głównych zasad prowadzenia działalności gospodarczej, handlowej, produkcyjnej itd. Jest poszanowanie dobrych obyczajów, oraz słusznych interesów konsumentów." Ja tu nie widze poszanowania obyczajów, oraz konsumentów(powiadomienie o przesunięciu premiery W DNIU PREMIERY kiedy to "konsumenci" tracą pieniądze/siłę na dojazd/dojście do sklepu? To powinno być podane do wiadomości odpowiedznio wcześniej...) Jezu, pewnie się powtarzam, ale gdybym to ja w dniu rozliczenia z kontrahentem podał informacje typu "bardzo przepraszam, ale zaistniała pewna sytuacja i nie moge wywiązać się z umowy, za zaistniałą sytuacje jeszcze raz, bardzo przepraszam" to już dawno wyleciałbym z intersu. Smuci mnie ta sytuacja, i irytuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:42, vasago napisał:

Życzę ekipie CD Projekt najgorszych świąt jakie kiedykolwiek mieli, bo moje już takie są.


Jeśli dla Ciebie Święta są najgorsze, bo nie będziesz mógł zagrać w GoW, to nie mam pytań... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre posty tutaj aż przykro czytać - niektórzy zachowują się tak, jakby ktoś nie tylko zbluzgał ich rodzinę i 3 pokolenia wstecz, ale wziął co najmniej milionowy kredyt. Wyluzujcie może trochę? O grzeczności nie będę wspominał, bo to już zrobił Hallas.

A co do PR-u CDP - najwyraźniej nic się nie zmieniło od czasu wpadki z Wiedźminem. Jutro piątek, więc pewnie ekipa nie będzie się przejmować jakimiś pierdołami w weekend. A szkoda, bo tu się nakręca spirala nienawiści (nad czym ubolewam). Bluzgi takie, jakby chodziło o tlen, a nie o grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odp do Vojtas
Są najgorsze nie tylko z powodu GOW - to była kropla, która przepełniła czarę. I wkurza mnie nie głównie to, że ta gra nie wyszła tylko to, że się nas olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować