Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:46, vasago napisał:

Odp do Vojtas
Są najgorsze nie tylko z powodu GOW - to była kropla, która przepełniła czarę. I wkurza mnie
nie głównie to, że ta gra nie wyszła tylko to, że się nas olewa.


Luz blues :D to nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne (niestety). Dlatego ja osobiście dziękuję CDP bo dzięki tego typu akcjom mam mniej czasu na siedzenie przed kompem a więcej dla kobiety i znajomych....hehehe

ps. sorry ale nie mogłem się opanować :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dzięki tego typu akcjom mam mniej czasu na siedzenie przed kompem a więcej dla kobiety
Z tym to trafiłeś w sedno:) U mnie jest dokładnie tak samo, żałuję że gry nie ma, ale dziewczyna zadowolona że dla niej więcej czasu mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami,że niepotrzebnie nakręcana jest spirala nienawiści i częśc komentarzy jest poniżej wszelkiej krytyki. Jednak fakty są następujące:
- był nius o tym,że gra jest w fazie gold, a teraz nagle coś jest nie tak,
- nius o przesunięciu premiery podejrzanie szybko zniknął ze strony głównej, a moim zdaniem powinien być wklejony na górze strony,
- nikt z CDP nie udziela się w tym wątku by naświetlić sprawę,
- BOK nie odpowiada na maile.

Moja cierpliwość z dnia na dzień maleje. CDP zalicza ostatnio jedną wtopę za drugą. W nosie mam,że za Wiedźmina dostałem bon na 100 zł, skoro nie mogę nim zapłacic za pre-order GoW. Szkoda tylko,że o braku tej możliwości dowiedziałem się z maila z BOK. Szkoda, bo w wywiadzie z Michałem Kicińskim WIELKIMI literami napisane jest,że bon można zrealizować w sposób DOWOLNY w sklepie gram.pl. Dziękuję za taką dowolność.
Pomyślałem sobie, nie ma problemu, GoW wyjdzie 11.12 to sobie zamówię, aż tu nagle dowiaduję się,że w ciągu 5 dni poinformuje nas szanowne CDP o nowej dacie premiery. Na graniu w GOW przed świętami specjalnie mi nie zależy, bo mam jeszcze co robic w Wyzimie, ale szkopuł polega na tym,że mój "wypasiony'' bon po pierwsze: ważny jest do końca roku, a po drugie, jak już wspominałem, wykorzystać dowolnie go nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost Paradise i destro177
Jak macie więcej czasu dla kobiety jeżeli wieczorem siedzicie i piszecie komentarze? he, he
A po drugie jezeli CD Projekt musi zawalać premierę, żebyście mieli więcej czasu dla znajomych i kobiety .... to ja teraz nie mam więcej pytań.
Dobra, dosyć pierdół bo odbiegamy od tematu

Gacek07
Opisana przez Ciebie sytuacja - do dopiero przekręt. Współczuję. Z tymi bonami to chyba jest jednak coś na rzeczy.
A co do premiery UT III - byłem dzisiaj w MM - gość nie miał żadnej informacji czy paczki przyjdą jutro - wg. niego miały przyjśc dzisiaj. Czyli nic nowego - nikt nic nie wie. Koniec i bomba kto uwierzył CD Projekt ten trąba (obym sie mylił co do UT III).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal nic. Cisza. Zero niebieskich komentarzy, zero "pocałujcie nas gdzieś", czyli mamy typowe cedeprojektowe zachowanie. W końcu kogo obchodzi fakt, że na GoW czekają tysiące graczy. Gracze graczami, ale farba na instrukcjach wyschnąć musi.

W tej chwili żałuję, że nie zamówiłem GoW w CDP, bo (w połączeniu z wpadką wiedźminową) miałbym powody do ubiegania się o "straty moralne" (czyli brak prezentu mikołajkowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:43, Czapelo napisał:

To co? Robimy zakłady, czy jutro przesuną UT3? :)

W tej chwili UT widnieje jako preorder:) Znaczy na stronie pisze że jest dzisiaj premiera, ale wejdźcie sobie w niego w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:08, vasago napisał:

Lost Paradise i destro177
Jak macie więcej czasu dla kobiety jeżeli wieczorem siedzicie i piszecie komentarze? he, he


Pisanie komentarza to + - minutka, granie w GoW tyle czasu chyba nie zabiera :)

Dnia 06.12.2007 o 23:08, vasago napisał:

A po drugie jezeli CD Projekt musi zawalać premierę, żebyście mieli więcej czasu dla znajomych
i kobiety .... to ja teraz nie mam więcej pytań.


Moja wypowiedź zawierała akcencik humorystyczny, a jeśli już tak bardzo wnikasz to "więcej" nie oznacza, że dotychczas czasu dla kobitki i kolegów nie miałem....wręcz przeciwnie, zawsze staram się mieć tego czasu bardzo dużo.

Chyba nie doczekam się na GoW''a do choinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:12, destro177 napisał:

> CDP przesuwa na jeszcze dłuższą premierę do 15 grudnia!
Gdzie to wyczytałeś? W sklepie jest 11 grudnia.

No ale przesuwają premierę do 15 grudnia jak piszą tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:17, destro177 napisał:

Przecież nigdzie taka data nie jest podana. W sklepie widnieje 11, a oni sami pisali, że w
ciągu 5 dni poinformują o dacie. Czyli do poniedziałku. W temacie o GoW RakuPL pisze
o tym, że póki co potwierdzają datę 11 grudnia.

Aaa... chyba że tak no to źle zrozumiałem ten temat :P sorki xP i dzięki za szybką odpowiedź ;).
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień kolejne nowe wiadomości.

Niby premiera UT jest dzisiaj, ale jak już ktoś zauważył informacja na stronie głównej nijak ma się do stanu rzeczy przestawionego w sklepie - nadal jest status pre-order, który np. blokuje mi możliwość kupna gry bonem za Wiedźmina.

Odpowiedzi niebieskich nadal brak. Dbają o klienta, oj dbają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:51, Gacek07 napisał:

Kolejny dzień kolejne nowe wiadomości.

Niby premiera UT jest dzisiaj, ale jak już ktoś zauważył informacja na stronie głównej nijak
ma się do stanu rzeczy przestawionego w sklepie - nadal jest status pre-order, który np. blokuje
mi możliwość kupna gry bonem za Wiedźmina.

Odpowiedzi niebieskich nadal brak. Dbają o klienta, oj dbają...


Mam ten sam problem co t,y niestety nie dość że strona startowa gram.pl sie sypie to jeszcze nie jest zrobiony upgrade :| jest 7 grudnia a UT3 nadal w pre-order MASAKRA i jak tu zamówić grę :[ ?

Nic tylko widać że daleko tej firmie do profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: gpodoba

Pewnie już zauważyłeś, ale właśnie... przesunęli premierę UT3! HEhehe, skąd wiedziałem? Powróżyć komuś? Ale wróżę tylko w sprawie zamówień z CDP - moje wróżby się zawsze sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia mnie pesymizm....Dopuszczam opcję, że GoW zostanie wydany np. w styczniu, gdy minie termin ważności mojego bonu, mam tylko nadzieję,że kiedy się dowiem o tym będzie jeszcze można kupić inne nowości. Niby wybór całkiem duży....,ALE Call of Duty 4 - nakład wyczerpany, Crysis - poniżej 10 sztuk na magazynie, Orange Box - dostępność: brak(wysyłka od 1 do 5 dni). Hellgate:London i Jericho okazały się poniżej moich oczekiwań, więc odpadają.
Zdaję sobie sprawę z faktu,że niektóre problemy mogą byc całkowicie poza zasięgiem CDP, ale wypadałoby nas o tym poinformować. Póki co jest więcej wątpliwości niż odpowiedzi, a z dnia na dzień lista zarzutów rośnie. Myślę,że jako klienci gram.pl jesteśmy WYROZUMIALI, tylko nie lubimy kiedy się nas olewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować