Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Unreal Tournament III - dzień siódmy

31 postów w tym temacie

Hakken

Dziś kończymy już nasz tydzień z Unreal Tournament III. Wiecie już o tej grze chyba wszystko. Opowiadaliśmy Wam o jej silniku i mechanizmach rozgrywki. Dziś przyszedł czas to wszystko podsumować i powiedzieć Wam, czy warto poświęcić na nią swój czas i pieniądze. Czy gra dorównała legendzie serii? Sprawdźcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Unreal Tournament III - dzień siódmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Otóż Unreal Torunament 2003 wprowadziło jedną ciekawą innowację, a mianowicie ilość modeli postaci dla gracza, w tym różniących się rasami. Jak to wygląda w najnowszej odsłonie. Modele ograniczają się do tych z pierwszej części, czy oferują większą różnorodność? BTW, coś korekta się chyba nie popisała, przy sprawdzaniu tego artykułu. :P Aha i jeszcze jedno. Dlaczego w rubryce "Polski wydawca" jest napisane "Brak"? Przecież to CDP jest dystrybutorem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modele postaci są jak najbardziej dostępne i do pewnego stopnia konfigurowalne - czyli wybieramy team, postać, a następnie bawimy się jej ubrankiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tematyczne do Hakkena: Czy warto zaczynać przygodę z UT od UT ]|[? Czy już jest taki skill w sieci, że nie warto bo i tak zginę z miejsca gdyż - ekhm - nie mam skilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:39, Shadow8 napisał:

Polski wydawca - brak.
Wersja: w całości po angielsku

To nie ma polskiej wersji, czy to się odnosi do testowanej wersji?

To tylko taka podpucha. Zawsze w Polsce wydawcy "dławili się" z wydaniem kolejnym utków, ten koszmar POWRACA i teraz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sephirath: Zależy, właściwie nic się nie stanie jak zaczniesz od UT3.
Jeśli chodzi Ci o graczy z niskim skillem to zacznij od UT, albo najlepiej kup Unreal Anthology, jeśli nie będziesz wiedział gdzie kupić to napisz mi na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sephirath: Zależy, właściwie nic się nie stanie jak zaczniesz od UT3.
Jeśli chodzi Ci o graczy z niskim skillem to zacznij od UT, albo najlepiej kup Unreal Anthology,
jeśli nie będziesz wiedział gdzie kupić to napisz mi na GSie.

Gra jest po polsku, spolszczono tylko napisy (na szczęście, inaczej ludzie olali by tą wersję a kupili np. na eBayu).

Podsumowując UT3 to taki UT2004 z muzą z UT, bez Assaulta i ze (znowu!) skaszanioną snajpą (najpierw dym teraz linia po wystrzale. Co potem? Wielka Strzałka zdradzająca pozycję strzelca jak w GTA3?).

Proszę o usunięcie mojego posta powyżej. Nie wiem dlaczego pomyliło mi się Odpowiedz z Edytuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:52, Shadow Raziel napisał:

Cena: 12990zł O_O

Wtedy to do ciebie helikopterem gra leci, przy takiej cenie. Dostaniesz UT3 w godzinę - dwie. ;>


Lepiej nie bać się tych wad, bo UT3 to po prostu bijąca na łeb gra w multi, a niektórzy w single nie będą grać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena: 12990zł <= LOL to ja podziękuje, hehehee buhahahahahah za taką cenę kupić taką grę, się nie opłaca, wy chyba chcecie aby ludzie kupowali z zagranicy, heh znając życie to polecą piraty, bo nikt nie będzie chciał kupić gry za ponad 13 tysiaków buhahahahahahah XD. hehe literówka a jaki burdel zrobiła XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować