Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Star Wars

43 postów w tym temacie

Co myślicie o świecie Gwiezdnych Wojen czy macie ulubione gry ,postacie ,flmy.
Zapraszam do pisania
Gra: Jedi academy
Postać:Anakin Skywalker, Yoda,Qłajgon(zapomniałem jak się pisze chodzi o mistrza Obi-wana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:16, KLeszcz 12 napisał:

Co myślicie o świecie Gwiezdnych Wojen czy macie ulubione gry ,postacie ,flmy.
Zapraszam do pisania
Gra: Jedi academy
Postać:Anakin Skywalker, Yoda,Qłajgon(zapomniałem jak się pisze chodzi o mistrza Obi-wana

A co Ty masz do powiedzenia na ten temat???

Ja osobiście bardzo lubię serię StarWars. Jeśli mowa o grach to począwszy od Jedi Knight poprzez Jedi Academy na KotOR 1 i 2 kończąc.

Po jakże wspaniałej KotOR1 druga odsłona nieco przyćmiła serię. Wina jednak spoczywa na twórcach gry, którzy chcąc jak najszybciej wydać produkt po prostu go nie dokończyli. Skrócona fabuła, zablokowane lokacje, ogólnie mały chaos - dzięki czemu przyjemność zaledwie średnia.
Mam nadzieję, że 3cia część naprawi wszystko to co 2ga zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:16, KLeszcz 12 napisał:

Co myślicie o świecie Gwiezdnych Wojen czy macie ulubione gry ,postacie ,flmy.
Zapraszam do pisania
Gra: Jedi academy
Postać:Anakin Skywalker, Yoda,Qłajgon(zapomniałem jak się pisze chodzi o mistrza Obi-wana


Vader rzadzi :)

no i marsz imperialny jest fajny :)

a z gier to yba tylko jedi knight, ktor jakos mnie nie wciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:23, RobeN napisał:

> Co myślicie o świecie Gwiezdnych Wojen czy macie ulubione gry ,postacie ,flmy.
> Zapraszam do pisania
> Gra: Jedi academy
> Postać:Anakin Skywalker, Yoda,Qłajgon(zapomniałem jak się pisze chodzi o mistrza Obi-wana

>
A co Ty masz do powiedzenia na ten temat???

Ja osobiście bardzo lubię serię StarWars. Jeśli mowa o grach to począwszy od Jedi Knight poprzez
Jedi Academy na KotOR 1 i 2 kończąc.

Po jakże wspaniałej KotOR1 druga odsłona nieco przyćmiła serię. Wina jednak spoczywa na twórcach
gry, którzy chcąc jak najszybciej wydać produkt po prostu go nie dokończyli. Skrócona fabuła,
zablokowane lokacje, ogólnie mały chaos - dzięki czemu przyjemność zaledwie średnia.
Mam nadzieję, że 3cia część naprawi wszystko to co 2ga zepsuła.


Podony temat już jest http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1614&u=241 . A modertor zamiast kłudeczki się dopisuje? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 18:34, RobeN napisał:


Tyle, że od 2 dni nikt się nie dopisał i temat daleko spadł.
Zatem nie ma podstaw do zamykania tematu...


Nie bardzo rozumiem... to znaczy że jeżeli na oficjalny wątek F.E.A.R( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=682&u=139 ) nikt nie zajrzał od przeszło 20 dni(i nota bene nikt nie odpowiedział na posta w którym zadałem pytanie) to można założyć temat klon? Nie bardzo to się kupy trzyma...myśłałem że wyszukiwarka jest do dopisawania się do wątków które "spadły". No ale skoro tak mówisz, to już zabieram się do "odświeżania" wątków... może zacznę od techniczengo Dungeon Siege2 i feara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:28, kucyk12 napisał:

Jedi academy przez neta jedzie sie spoko... :P

A tak przy okazji coś mam problamy Jedi academy z multiplaerem coś nie działa i nie znajduje żadnych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie klon. Jeśli temat jest inny i może traktować o tym samym ale inaczej, to ma juz prawo istnienia.

Wiadomym jest, że najlepiej byłoby używać Szukajki, ale niestety bardzo trudno jest dotrzeć do umysłów wszystkich Nowych Forumowiczów.

Ten temat prawdopodobnie w końcu spadnie na samo dno forum a większy się utrzyma => jest to jednak spowodowane nawykami Forumowiczów ze starych czasów.

Dlatego dla porządku Doświadczeni Forumowicze tacy jak Ty nie powinni zakładać tematów podobnych (pamiętaj: Nie Klonów) i starać się pomagać Nowym Forumowiczom znaleźć punkt docelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:
czy w polsce mogę kupić pakiet odcinków kreskówki Wojny Klonów na DVD? za granicą już są i to od dawna a u nas chyba nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 17:32, mikim napisał:

mam pytanko:
czy w polsce mogę kupić pakiet odcinków kreskówki Wojny Klonów na DVD? za granicą już są i
to od dawna a u nas chyba nie... :(


niestety nie zpowiada sie na szybką polską premiere tego serialu. Imerialowi (polski dystrybutor) sie nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek wypada mój coroczny przegląd filmów z Gwiezdnych Wojen.
Zapraszam kumpli i oglądamy wszystko od Mrocznego Widma, aż nie zdechniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje książki, otóż niedawno trafiło mnie niesamowite szczeście Biblioteka Miejska w mieście gdzie sie ucze zakupiła "Trylogie Thrawna" <--(nie wiem jaka jest oficjalna nazwa więc używam tej) Timothiego Zahna i naprawde miodnie mi się ją czytało. Znowu zetknąłem się z Marą Jade (wcześniej natknąłem się na nią w "Opowieściach z Pałacu Jabby" <-- Świetny zbiór opowiadań polecam, szczególnie "Chłopiec i jego Bestia" opowieść o Rankorze i jego treserze/opiekunie) Postać naprawde ciekawa, a najfajniej został rozwiązany motyw Ostatniego Rozkazu jaki jej wydał Imperator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zacząć czytać książki ze Star Wars.
Od jakiej powinienem zacząć ? I czy seria X-Wing jest fajna?
I która z książek: Ciemna strona mocy, Ostatni rokaz, Dziedzic Imperium jest pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam całe universum Star Wars, od filmów począwszy na grach kończąc. Niestety do książek nie miałem okazji się dostać ale mam nadzieję że niedługo to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować