Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Star Wars

43 postów w tym temacie

Uwielbiam całe uniwersum SW, chociarz gry generalnie mało mi sie podobały. Z ksiażek w świecie SW moim ulubionym tytułem sa "przygody hana solo". Jest to zbiór genialnych opowiadań o hanie solo i jego włochatym kompanie z czasów, kiedy przemycali kontrabande oraz juz po wydażeniach z filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posta ale zapomniałem podac autora, a opcji edytuj posta nie ma. Tak więc autorem ksiazki jest Brian Daley a w jej skąłd wchodzą 3 obszerne opowiadania (choć można by je nazwac oddzielnymi powieściami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,że moderatorzy tego tematu nie zamknęli - moje zamykają...:(
Moją ulubioną częścią jest Powrót Jedi,książek SW nie czytałem,a gry - Super Star Wars,Empire At War,Jedi Outcast i Mysteries of the Sith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się świat Gwiezdnych Wojen - uważam, że daje dużo możliwości... które do tej pory wykorzystywane są jakoś marnie... Niektóre książki i postacie wydają mi się nadmiernie przerysowane. Na przykład tyle się nasłuchałam w Kotorach o Ulicu Queldromie i o Exar Kunie i spodobali mi się chłopcy:) a potem wpadła mi w ręce encyklopedia postaci Star Wars i jak sobie poczytałam... nie wiem, może to dlatego że to tylko podłe streszczenie było, ale ich historie były tak jakoś mało wiarygodne i jak już powiedziałam - przerysowane, że odechciało mi się czytać Star Wars.
Wiem, że są dobre i złe książki, tylko w całej tej przerażająco obszernej masie opowieści ze Star Wars nie wiem, które są które.
Co do gier, to moją ulubioną jest KotOR I (uwielbiam ten moment, kiedy dowiaduję się, że Revan to ja!). KotOR II też jest niezły, ale mógłby być w pewnych miejscach dokończony, i nie podoba mi się system wpływów. Szkoda też, że dobry zwrot akcji, jaki był w jedynce zastąpiono bardziej skomplikowaną fabułą, która w dodatku urywa się w najciekawszym miejscu.
Moją ulubioną postacią jest Obi-Wan - w obu trylogiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na nowe forum star wars http://www.******** [m] stworzyłem je pare dni temu i wszystkich chetnych zapraszam do niego czeka tam miejsce na wasze posty Jedi i Sith wkrutce bedzie grafika do klimatu SW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:19, SithPL napisał:

zapraszam na nowe forum star wars http://www.*********[m] stworzyłem je pare dni
temu i wszystkich chetnych zapraszam do niego czeka tam miejsce na wasze posty Jedi i Sith
wkrutce bedzie grafika do klimatu SW


W regulaminie forum jest napisane ze nie wolno reklamować stron...:

Star Wars niegdy nie zginie :)))
A co do topicu to tak:
Gra - KotOR I
FIlm - Powrót Jedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:20, Sonic1575 napisał:

Fajny filmik


Fakt - niezłe, ale zajrzyj sobie na www.starwarsspoofs.com/index.html - jest tam mnóstwo animowanych filmików parodiujących bodajże wszystkie części Star Wars (no, może poza Zemstą Sithów - jakoś nie mogę sobie przypomnieć żadnego filmiku w tym klimacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:23, RobeN napisał:

Po jakże wspaniałej KotOR1 druga odsłona nieco przyćmiła serię. Wina jednak spoczywa na twórcach
gry, którzy chcąc jak najszybciej wydać produkt po prostu go nie dokończyli. Skrócona fabuła,
zablokowane lokacje, ogólnie mały chaos - dzięki czemu przyjemność zaledwie średnia.

Nie żebym moderatorowi coś wytykał, ale to nie wina twórców (Obsidian), ale wydawcy i producenta (Lucas Arts). Chcieli z wersja konsolowa przed świętami Bożego Narodzenia zdążyć, żeby się lepiej sprzedawała. Wersja PC nie mogla być inna, więc... wyszło jak wyszło. Zagrozili podobno Obsidianowi odebraniem projektu i zakończeniem przez programistów LA, ale to tylko plotki.

ALE!
Jeśli jeszcze nie wiesz:
http://www.team-gizka.org/wip.html
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:12, RobeN napisał:

Tyle, że kiedy to będzie Final Bug Free Version??? :D

"Coming when it''s done" - na końcu obu trailerów ;)
Ja czekam około dwóch lat. Ale jestem cierpliwy. Teraz zresztą już niewiele zostało, widać chociażby po ilości rzeczy do zrobienia: 91, z czego nie ma poważnych lub krytycznych błędów, wiec mod działa. Do końca roku bankowo, oby wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars jest super! Gdy się ogląda film nie można odejść od ekranu, ten wykreowany świat stwarza pozory całkowicie rzeczywistego. A gdy się czyta książke czuje się jakby samemu żyło się w tym wspaniałym świecie. Niektóre książki są naprawdę wciągające. Sam mam zamiar dokupić zaraz po świętach kolejną do mojej kolekcji. A z gier w uniwersum SW króluje KotoR, przeszedłem go 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to świat po prostu idealny Film książki Gry gadżety sprzedały się bardzo dobrze i jeszcze na pewno będą się jeszcze długo sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę nieco temat, nie wiem czy to ogólny topic, czy nie. Bardzo spodobały mi się te dwie trylogie SW, ale czuję jakiś niedosyt. Koledzy mi mówią, że oprócz głównych filmów, jest jeszcze kilka innych, ale ich kompletnie nie znam. Jakby ktoś mógł mi podać tytuły i kolejności ich oglądania - byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować