Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Fury będzie darmowe

27 postów w tym temacie

Renor Mirshann

MMORPG Fury od 14 grudnia oferować będzie darmową rozgrywkę, której jedynym większym ograniczeniem zapowiada się być zablokowanie handlu. Opcja będzie zawarta w pierwszym uaktualnieniu gry, poprawiającym błędy i dodającym również nieco innych nowości.

Przeczytaj cały tekst "MMO Fury będzie darmowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO free to play z ograniczeniami. Może zamiast mydlić ludziom oczy twórcy takich produkcji mówili wprost że chcą za możliwość grania pieniądze. Ale to chyba nie przejdzie bo ostatnio pojawiła się alergia na słowo abonament i wszystko co z nim związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dark SMG - sens zdania złapałem tylko chodzi mi o to jak paskudnie się czyta takie potworki typu "zapowiada się być". Niewiem może to taka nowa moda na pisanie w ten sposób. Ja tego nie łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadomo co i jak z tą darmowością więc zupełnie nie rozumiem po co ten news w taki sposób rozdmuchuje nic nowego. Powinno raczej informować się czy ten "wspaniały" MMO jest już grywalny, bo mi się dośc szybko odechciało. Jeszcze w zeszłym miesiącu mogłem po raz kolejny potwierdzić totalne partactwo produkcji, dziś nie wiem, bo zrezygnowałem z gry. News jednak mógłby coś przekazać ciekawego i nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedynymi nałożonymi na nich ograniczeniami będzie niemożność handlowania i zdobywanie mniejszej ilości złota."
czyli mozliwe bedzie zdobywanie tylko wiekszej ilosci zlota naraz? ;P

wiadomo ze z handlu itema dobrego nie bedzie...itemy dropi sie na instach i bossach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu mamy podział na lepszych i gorszych. Pierwszą grą tego typu jaką widziałem było Guild Wars i oferowane specjalne zestawy odblokowujące wszystkie skille i inne rzeczy w grze, potem Hellfire: London i podział na darmowe oraz płatne konta, a teraz Fury. Nie jestem zwolennikiem takich zagrywek, w grach MMO każdy powinien mieć równe szanse, nie powinno być takiego podziału na biedniejszych i bogatszych. Chyba dlatego nadal uwielbiam WoWa, w którym nikomu nie daje się takich płatnych przywilejów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Czyli w końcu trzeba płacić, za abonament, żeby być na równi z tymi lepszymi..... :/

Wolę takie płatne MMO, ale taki darmowy od niedawna RF Online, ma cash shop, ale nie ma aż tak wielkeigo podziału na bogatszych i biednych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 13:35, Sth`Devilish napisał:

I znowu mamy podział na lepszych i gorszych. Pierwszą grą tego typu jaką widziałem było Guild
Wars i oferowane specjalne zestawy odblokowujące wszystkie skille i inne rzeczy w grze

Tyle że nawet jeśli wykupiłeś w GW unlock packa, to i tak nic nie zmieniało. Postać dzięki temu nie stawała się "lepsza" w grze PvP (bo do PvE takich packów po prostu... nie było). Nie wpływało to też w żadnym stopniu na build, przecież taki zestaw odblokowujący nie dawał nagle możliwości korzystania z 16 skilli jednocześnie. :)
NC zresztą odeszło od tej polityki wycofująć unlock packi i wprowadzając na ich miejsce tzw. PvP Editions z full unlockiem, ale z zablokowaną możliwością gry PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba :-)!
Ostatnio co raz więcej firm decyduje się na wypuszczanie gier typu MMO za darmo - przykładem może być taki RF Online, który jest naprawdę fajną gierką. Fury prezentuje się na screenach nieźle, ale mi osobiście ten gatunek nie przypadł do gustu. A gdybym miał płacić abonament to na pewno bym tego nie przebolał, w końcu kupuje grę i jeszcze mam za nią płacić? Chore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to! :P Myślałem na początku że to news o Soccer Fury.
A taka z gra ograniczeniami to jest do niczego, (chyba że rozgrywka jest dobra) bo tak to będą tylko królować ci z tymi płatnymi kontami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 17:32, master matrox napisał:

to na pewno bym tego nie przebolał, w końcu kupuje grę i jeszcze mam za nią płacić? Chore :/


Faktycznie to ze placisz abonament za internet, telefon, kablowke czy co tam jeszcze tez jest chore. Jak ludzie wogole tak moga zadac pieniedzy za uslugi? Nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej producentów gier MMO powinno brać przykład z tego rodzaju rozwiązań jerzeli ktoś nie chce płacic za gre to nie musi ale będzie miał kilka ograniczeń, a jak ktoś nie chce mieć ograniczeń i chce mieć kilka przywilejów ten płaci za abonamęt, to jest rozsądne rozwiązanie ale na pewno nie wszystkim to odpowieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować