Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

42 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 16:22, Lycor napisał:

Taa, jasne Vin Diesel pasuje tylko z głosu, twarz ma jeszcze bardziej dziecinną, niż Olyphant
:P

Najciekawsze jest to, że Olyphant ma 39 lat - za diabła nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:29, 4exe napisał:

Wg mnie aktor, który odgrywa 47 jest nieco za młody...

Już wcześniej napisałem, że facet ma 40 lat bez paru miesięcy, więc młodziak to z niego nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale staruch też nie.
Byłem na filmie 2 razy - nie dlatego, że mi się tak podobał, ale dlatego, że tak wyszło. Wydaje mi się, że to najlepsze co mogli z tym zrobić - jak dla mnie najlepsza ekranizacja gry i dobre kino akcji w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hitmana nie grałem, filmu nie oglądałem, ale słyszało sie co-nie-co na ten temat ;)
Ponieważ ekranizacja gry komputerowej to wydarzenie dla wszystkich fanów tego typu rozrywki - zabrałem się do czytania.
Muszę pogratulować autorowi felietonu prześwietnego tekstu!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie dla fanów gry. I to wielkich. Reszcie się nie spodoba. Szczególnie boli T.Olyphant w roli Agenta 47. Vin Diesel spisałby się znacznie lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gadanie film może być nawet fajny ale ten aktor mnie nie przekonuje vin disel też by nie pasował ten co grał xawiera w x manach by się nadał starszy trochę łysy i dobrze by wyglądał jako 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem film. I powiem szczerze - po obejrzeniu wielu adaptacji gier komputerowych z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest to najlepsza ekranizacja gry komputerowej. Pomijając nie do końca całkowite odwzorowanie klimatu gry otrzymaliśmy całkiem znośne kino akcji. Mimo wszystko film bardzo mi się podobał. Jako fan serii Hitman stwierdzam, że warto było wydać kilkanaście złoty na bilet i zobaczyć agenta 47 w akcji :). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - na początku ciężko mi było sie przekonać do aktora odgrywającego główną rolę. Bardziej mi się widział w tej roli aktor, który grał w Transporter i Przekręt. W efekcie - nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem trailer hitman z dwoma mp5 rozwala ochroniarzy. Co to za hitman sporą część misji można było przejść bez wyciągania broni palnej i wzbudzania alarmu ciekawe, czy chociaż raz się przebiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 10:31, Janol napisał:

widziałem trailer hitman z dwoma mp5 rozwala ochroniarzy. Co to za hitman sporą część misji
można było przejść bez wyciągania broni palnej i wzbudzania alarmu ciekawe, czy chociaż raz
się przebiera

Nie raz. I nie raz unika rozwałki bezpośredniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmu jeszcze nie widzialem (i tak zobacze obojetnie jaka bedzie recenzja)
ale recenzja jest rewelacyjna, napisana z JAJEM!!! a nie to co w wielu gazetach nawet branzowych.
Brawa dla autora (chociaz kogo obchodzi kto montowal ten film,99,9% czytelnikow i tak nie zna tego pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:37, Hmg napisał:

Zapomniałem dodać - na początku ciężko mi było sie przekonać do aktora odgrywającego główną
rolę. Bardziej mi się widział w tej roli aktor, który grał w Transporter i Przekręt. W efekcie
- nie jest źle.

O tak, Jason Statham bardziej pasowałby do tej roli... ale nie wypowiadam się dalej, bo filmu jeszcze nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować