Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Laptopowy Radeon HD 2700 = HD 2600 XT?

15 postów w tym temacie

zorza

AMD na swojej stronie internetowej opublikowało garść informacji na temat nadchodzącego GPU o nazwie Mobility Radeon HD 2700. Nowy chip graficzny przeznaczony do zastosowania w laptopach wykonany jest w procesie technologicznym 65 nm, ale nie zachwyca parametrami.

Przeczytaj cały tekst "Laptopowy Radeon HD 2700 = HD 2600 XT?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tylko ukazuje sie jakis nwest o AMD lub ATI.. to juz nawet w recenzjii stosują słowa... typu.. : znowu, technologiczny bełkot, nie zachwyca.. ehh szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FS z MRadeon x1400 i choc bałem się, że sterowniki mnie zrujnują psychicznie to jednak mile mnie zaskoczył. Karta jest niezła jak na swoją kategorię, bo HL2 EP1 mogę grać ze wszystkim i tylko troszkę przycina.
A do autora:
Radeon HD3850 ciągnie tyle prądu co cały laptop. Jak sobie wyobrażasz umieszczenie takiego w przenośnym komputerze? Szyderstwa odłóż na bok jeśli nie wiesz o czym mówisz. Akurat mobilne karty graficzne ATI przypadły mi do gustu i myślę, że każdemu by przypadły gdyby tylko spróbował, czego nie mogę do końca powiedzieć o tych PC (większe problemy ze sterownikami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raany ale nius ałaaa :/

Sam się jeszcze kiszę na x800GT i jak na razie mam w zamiarach właśnie kupić ATI 2600XT. Czyżby był taki zły nie wydaje mi się. Widziałem go w działaniu i milutko to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widać, odgrzewają stare i niesmaczne kotlety, chcą wrobić dużą część klientów. Wprowadzili w zwykłych GPU DX10.1, poprawili ich wydajność w nowych modelach, to dla laptopów nie mogą też poprawić? Idą na dno jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:24, muniok napisał:

Ja to chciałbym się zapytać jakiego laptopa byście mi polecali, a najlepiej jak byście dali
zdjęcie. :)xDS


Jak nie zależy Ci na firmie i zgodzisz się na trochę gorszą jakość, ew. brak pewności co do gwarancji, czasu serwisowania w razie czego i ogólnie gorszego supportu -> Compal IFL90

Jak chcesz coś markowego -> Toshiba A200-1J0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:07, Frsh napisał:

> Ja to chciałbym się zapytać jakiego laptopa byście mi polecali, a najlepiej jak byście
dali
> zdjęcie. :)xDS

Jak nie zależy Ci na firmie i zgodzisz się na trochę gorszą jakość, ew. brak pewności co do
gwarancji, czasu serwisowania w razie czego i ogólnie gorszego supportu -> Compal IFL90

Jak chcesz coś markowego -> Toshiba A200-1J0

Aha dzięki za podpowiedź co do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem jak rozwiąza problem ze sterownikami RADEON HD 2600XT ;).
1. wejśc na ja.gram.pl/piwomaniak
2.po prawo poniżej ,,wiecej o mnie" jest link
3.wklepac go do przegladarki i pobrac
4. zainstalowac i...

i gram w Crysisa na P4 3GHz HT, 1GB ramu, ta karta ;)
naprawde ładnie chodzi tylko coś CoD 4 fiaskuje. Trza pokombinowac.

To tak na uboczu bo ze sterami sa problemy do tej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować