Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znakomite wyniki Assassin's Creeda

43 postów w tym temacie

Grrr...znowu konsolowcy dostają coś pysznego przed PeCetowcami. Najpierw miało być równocześnie...Poczekamy do marca, gry nie mogę się doczekać. Brawo Ubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:19, Azreix napisał:

No i zasłużona dobra sprzedaż, a jak jeszcze wyjdzie PC wersja...

...to zacznie się masowe ściąganie gry z torrentów ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie dostałem w swoje łapu AC1 a ty już się na dwójkę napalasz... pff :P

swoją drogą, może być bardzo wesoło ^^ to jest - ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC to ma już swoją markę, przez dobre reklamy trailery itp., na pewno doczekamy się kontynuacji czy czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie ma co sie tym podniecac tak starasznie te 4 miechy pewnie dobre wykorzystaja na to aby poprawic bugi oraz oczywiscie grafike bo na komputerach mozna wycisnac wszystkie z gieki i bedzie ona o niebo lepiej wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodzinki 9 lutego, kurcze nie zdążą wydać... CDP znowu zarobicie, niestety ;) Ale AC i tak kupię nawet gdybym miał wydać 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można się było spodziewać po Ubi świetnego tytułu, ale że aż takie rekordy bije?! powinszować ^^ no i czeka my na PC''tową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No i zasłużona dobra sprzedaż, a jak jeszcze wyjdzie PC wersja...
>
>...to zacznie się masowe ściąganie gry z torrentów ? ;-)

To chyba najlepsza odpowiedź na pytania "Czemu musimy czekać na premierę PC" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:08, Little Maggot napisał:

To chyba najlepsza odpowiedź na pytania "Czemu musimy czekać na premierę PC" :]


No co ty nie powiesz... . Nie mam konsoli i dla jednej gry nie mam zamiaru jej kupować, dlatego czekam do marca. To, że Ty tak myślisz, nie znaczy, że inni myślą podobnie. Osobiście brzydzę się torrentami.

Powracając do tematu - dobre wyniki sprzedaży AC, wedle wcześniejszych zapowiedzi twórców, spowodują, że na pewno Ubi zdecyduje się na kontynuację, sądzę, że kolejna część to tylko kwestia 1,5 roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To chyba najlepsza odpowiedź na pytania "Czemu musimy czekać na premierę PC" :]
>
>
>No co ty nie powiesz... . Nie mam konsoli i dla jednej gry nie mam zamiaru jej kupować, dlatego czekam do marca. >To, że Ty tak myślisz, nie znaczy, że inni myślą podobnie. Osobiście brzydzę się torrentami.
>
>Powracając do tematu - dobre wyniki sprzedaży AC, wedle wcześniejszych zapowiedzi twórców, spowodują, że na >pewno Ubi zdecyduje się na kontynuację, sądzę, że kolejna część to tylko kwestia 1,5 roku :).

moja lista gier dla których dokonuje zakupu x360 była długa Guitar hero, rock band, DDR (tylko muszę sobie jakiegoś region free sprowadzić), Burnout, Assassins Creed, GTA IV,Skate, Tony hawks...

Czy ja powiedziałem że wszyscy tak robią ? NIE
Ale naprawdę sporo ludzi tak zrobi :], co by sie dramatycznie odbiło nie tylko na sprzedaży gry na PC ale na wszystkie platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:27, Grz3chu napisał:

> No i zasłużona dobra sprzedaż, a jak jeszcze wyjdzie PC wersja...
...to zacznie się masowe ściąganie gry z torrentów ? ;-)


No niestety prawdopodobnie tak :/

Ehh... Dlaczego nie mogą wciąż wymyślić takich zabezpieczeń nie do złamania? Na przykład to co trzeba w bioshocku zrobić po zainstalowaniu (czyli rejestracja cd-key''a i dane kompa) tylko, że przed instalką... myślę, że to by znacznie utrudniło piratom życie i by nie wystarczyło wrzucić "cracka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować