Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Half-Life 3?

46 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 15:48, DartiReviMaster napisał:

Mam nadzieje że im sie uda. Ciekawe czy znowu to będzie rewolucja, jak przy zwykłym HL 2

Half-Life 2 nie był zwykły. Był rewolucją jeśli chodzi o fizyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby wyszła, i oby udała się doskonałą kontynuacją, bo jak wiadomo czasami producenci mogą zrobić coś na siłę i im to nie wyjść vide settlers III i IV, albo kolejne gry z serii FIFA, jeżeli z H-L 3 zrobią coś takiego, nic producentów powiesimy :D a jeżeli nie to Half-Life może okazać się koleiną rewolucją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mesiu59
Brygadzista
14.12.2007, 15:55

> Mam nadzieje że im sie uda. Ciekawe czy znowu to będzie rewolucja, jak przy zwykłym HL 2

Half-Life 2 nie był zwykły. Był rewolucją jeśli chodzi o fiz


raczej chodzilo mu o "zwykly" w sensie podstawki:)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości sprawa ma się trochę inaczej: jeszcze przed premierą Half-Life''a 2 wiadomo było, że seria będzie trylogią, jednak części trzeciej powinniśmy się spodziewać po czasie odpowiadającym stworzeniu H-L2 razy dwa, czyli jakieś 10 lat. Tak powiedział Gabe Novell. Oczywistą jednak rzeczą było, że "2-ka" doczeka się dodatków. I obecnie właśnie w nich tkwimy: Episode 1 był względnie dobry, Ep. 2 jest już o wiele lepszy, na Ep. 3 zaś przyjdzie nam jeszcze troszeczkę poczekać. Teraz najważniejsze (Gabe Novell ogłosił to jakieś 2-3 miesiące temu): po Episode 3 chcą pogadać z fanami, jak oni sami (Valve nie pozostaje obojętne na opinie fanów, ponieważ wiedzą, że bez nich i ich sugestii nie odnieśliby nigdy aż takiego sukcesu) widzą przyszłość serii. Konkret: czy robić Half-Life 3 jako grę podzieloną na kolejne epizody, czy też może jako pełnoprawny produkt. Mają także zostać podjęte tematy dystrybucji gier za pomocą internetu, ich sprzedaż tą formą oraz ewentualnych innych, pomniejszych projektów, dodatków i rozszerzeń do produkcji już istniejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jeśli Half-Life będzie się super sprzedawał, to nigdy nie zrezygnują z tej marki. Może zmienią bohatera, albo jakieś inne zabiegi, ale napewno nie zabiją kury znoszącej złote jaja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie ;] . Chodziło mi oto że zwykły tzn HL2 bez dodatków. Nie umiałem tego inaczej ująć ;] . Ale z tym co powiedziałeś zgodzę sie w 100 % . Fizyka i mimika postaci była perfekcyjna! Gdyby taka mimika była w Wiedźminie, to by był już idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja taką gafe puszcze... Nie lubię Half - Life''a! Ani, Jedynki, ani Dwójki, ani całego Orange Box''a(wyłączając Team Fortress i Portal). Dla mnie ta gra jest płytka jak zlew. Wg. mnie fabuły tu praktycznie nie ma. Gordon - w oczach wielu graczy postać legendarna, ale w moich to jest jakiś doktorek w dziedzinie rozwalania wszystkiego, który ma ucięty język i ma mięśnie większe od puszki brzoskwiń. Bohater świetny był w grze, wg. jednej z najwyrazistszych gier w historii - Fahrenheit (w USA - Indigo Prophecy). Tam postać którą animowaliśmy ciągle coś mówiła, rozmyślała, widać było jej rozpacz i niesamowity żal. A Gordon? Ba! On się chyba nigdy nie odezwie! Jego wizerunek znamy przecież tylko z artów! Half life wyróżnia się - słabą jak dla mnie fabułą, niesamowitą liniowością(którą mógłbym przebaczyć gdyby gra miała w sobie choć trochę filmowości), i nudnym, niewyrazistym bohaterem. To on właśnie jest gwoździem do trumny Half-Life''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria half life to jedna z najcudowniejszych gier, za które twórcy powinni według mnie dostać nobla i mogą tworzyć z tego całe dziesięciologie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już strasznie dawno temu było mówione, że epizody do swojego rodzaju most pomiędzy HL2 a HL3, który ma podpowiedzieć twórcom jak mają wykonać HL3, by było ''najlepsze'' (na podstawie odzewu ze strony graczy na epizody). Eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ma powstać 3 wiadomo od jakiegoś czasu. Ważniejsze jest to że podobno nie będziemy w niej grali Gordonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ogłosiliśmy jeszcze nic konkretnego, ale Half-Life nie zakończy się na Episode Three - miejcie swoje łomy w pogotowiu!"

A po co? Żeby na Was ich użyć jeśli coś zrąbiecie? :P

Chociaż to chyba nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam HL za najlepszego shooter''a wszech czasów lecz kompletnie nie zgadzam się z Twoją opinią howereq, ponieważ nie tylko w HL2 główna postać się nie odzywa są też inne "super-hity" w których postacie nie mogą dodać swojego zdania. Mam Ci podać jakiś przykład? proszę Cię bardzo : CoD ( tam nawet nie ma głównego bohatera ! a z tego co grałem to "nasz" bohater nic nie mówi) Doom 3, Quake 4, F.E.A.R, Unreal i UT, Halo. Więc tyle chyba tytułów Ci wystarczy com? Więc naprawde nie podchodź do HL2 tak ostro ponieważ nie tylko w nim jest takowy błąd jeżeli chodzi o bohatera, a co do HL3 naprawde popieram projekt i chciałbym się go doczekać jak jeszcze będę miał czas na gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować