Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOST dodany do planu wydawniczego CD Projekt

55 postów w tym temacie

@Domek - Dla mnie się skończył. Dalej to już nie będzie takie interesujące. Wole nie oglądać dalej i pozostawić sobie te pytania, które zostały zadane w 3 serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe się zapowiada - może kupię.
Ale na pewno nie razem z premierą, poczekam sobie na opinie graczy. Chyba, że będzie jakaś ciekawa Edycja Kolekcjonerska...

Domek ===> Macie w planie EK Lost''ów?

howereq ===> Właśnie - kiedy, niby się skończył? Dopiero 3 (na 5 bodajże) sezon się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... to świetnie. naprawdę, gratulacje CDP xP
serial odpuściłem sobie w połowie trzeciego sezonu, grę chyba też oleję... chociaż, jak nie będę miał w co grać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to screen z gry? Jeśli tak, to strasznie kiepściutko to wygląda :/ Z resztą jak na te czasy, to chyba najrozsądniej byłoby wydać tego typu grę np na silniku Crytek - chyba wiadomo dlaczego :) Nie podoba mi się też to, że będzie to pełna polonizacja... Nie mówiąc już o tym, że wątpie aby fabuła w tej grze była w stanie zaskoczyć kogoś, kto jest na bieżąco z serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:30, balduran2 napisał:

howereq ===> Właśnie - kiedy, niby się skończył? Dopiero 3 (na 5 bodajże) sezon się
skończył.


W sumie to jeżeli scenarzyści nie przestaną się buntować i nie dojdzie do kompromisu i ugody, to wyjdzie na to, że serial faktycznie się zakończy na 3. serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tych seriali typu: Lost czy Prison Break. Więc gra tym bardziej mnie nie interesuje, ale jest to dobra rzecz dla fanów LOST-a. ;) Znając życie i tak będzie to (s)hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strajk scenarzystów zastopował większość seriali, nawet tych kręconych w Kanadzie, wyjątkiem jest Stargate Atlantis. Ale sądzę, że pomimo opóźnień (i licznych powtórek ;-) ) LOST odżyje. Stacja dała już zielone światło na koniec w 2010 roku, najwyżej będzie to 2011 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam bo jestem fanem serialu. Chętnie pogram, tymbardziej że dystrybutorem jest CDP ;] No i plus za to, że pojawią się postacie znane z serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować