Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Bionic Commando - Temat ogólny

28 postów w tym temacie

Zobaczcie sobie na YT recenzję programu OT, ja jak zobaczyłem pewien fragment to padłem z krzesła ze śmiechu:

Spoiler

Na początku recenzji autor radzi zwrócić uwagę na logo na opasce lidera terrorystów. Czy tylko jemu i mi przypomina to Polskie Godło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od soboty w tą grę. Praktycznie leżała parę tygodni, bo miałem inne gry do grania :P I raczej też nie liczyłem na dobre granie, a tymczasem gra wciągnęła nieźle, nie wiem dlaczego, ale wciagnęła. Grywalność jest niesamowita, i to zapewne ona sprawia to, że się chce grać mimo, iż gra nie jest doskonała. Dajcie możliwość siania destrukcji, a zabawa będzie przednia ;)

Opinie o grze są różne, niby średniak, ale IMO BC to gra warta uwagi i nie trzeba być mistrzem zręczności ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat.

Męczę się z tym megarobotem MOHOLE''em, próbowałem chyba wszystkiego, ale przy połowie życia ten bydlak się ładuje i tak w kółko :/ Może ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy stwarzam grę przez LAN i mój brat który ma windowsa 7 chce się do mnie połączyć wo wyskakuje mu APPcrash i gra się wyłącza a mi raport o błędach... co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Przeciwnik chce cię zabić, nie jest modern warfarową tarczą do trafienia, poruszanie się po świecie gry za pomocą biomechanicznego ramienia jest rewelacyjne. Czuję że sterują postacią, a nie - "wciśnij X by skoczyć na helikopter, złapać się płozy, wspiąć, pokonać głównego złego". Walki z bossami wymagają kilkakrotnego podejścia. Cudna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować