Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Keane - zapowiedź

25 postów w tym temacie

Hakken

Zapewne niektórzy z Was pamiętają jeszcze serię Monkey Island Wyszła ona w antycznych czasach, zwanych Złotym Wiekiem Przygodówek. Miała wszystko czego po takim tytule można oczekiwać: humor, zakręcone zagadki i piratów. Studio 10tacle postanowiło sprobować przypomnieć nam ten dawny klimat i zapowiedzieli grę Jack Keane.

Przeczytaj cały tekst "Jack Keane - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczekuję z niekłamanym zainteresowaniem tej gry. Mam nadzieję, że będzie to solidna porcja rozrywki - chociaż za produkcją stoją ludzie od Ankhów, a są to dobre przygodówki (nawiasem mówiąc - polecam). No nic - pozostaje czekać na wydanie JK na rodzimym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monkey Island nie przebije, nie ma mowy, to się nie zdarzy, żadna gra nie może się równać z tą serią...
Co nie znaczy, że będzie słabo, będę czekał ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi to przypomina Gilbert Goodmate albo Rent A Hero - co do nawiązań do filmów jak już tak tu przytaczacie, to oby ten "Dr T. (i kobiety" :P) nie okazał się zaraz ojcem głównego bohatera i zaczął sypać astmą jak Darth Vader. Ale zapowiada się fajnie tak jak So Blonde - ale jak Niemcy biorą się za przygodówki różnie to wychodzi jak np. Runaway <sic!> Ten sklep ze screena wygląda jak z Monkeya 2 tylko że w 3D ;) No i wszystkich na pewno się nie zadowoli albo początkujący albo zatwardziali łamigłowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:21, deecom napisał:

No i wszystkich na pewno się nie zadowoli albo początkujący albo zatwardziali łamigłowy :P

Zawsze mogą zrobić tryb Mega Monkey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:27, logray napisał:

Zawsze mogą zrobić tryb Mega Monkey :)

Mega Monkey chyba się różnił 3 zagadkami ;) nie pamiętam już dokładnie:P ale wiem, że nie trzeba było już kauczuku do łódki (czyli to następne 2 czynności do wykonania) - chyba czas przejść na obu poziomach hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyjrzeć się sreenom na zbliżeniach, to postacie wyglądają trochę kanciasto, ale ogólnie jest oki. W końcu w grach nie grafika jest najważniejsza. Ciekawa fabuła, zagadki mają być nie za proste, nie zatrudne, no i twórcy serii Ankh mają doświadzczenie w takich grach. Myślę, że będzie to dobra, śmieszna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować