Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory samochodówki roku z motogames.gram.pl!

55 postów w tym temacie

głos oddany, przeważająca większość na TDU, chociaż zagrywam sie ostatnio w ProStreeta to nie widze innej możliwości.. z konsolowych samochodówek zagłosowałem na FM2, widziałem ją w akcji ( nie ja grałem ) i moge powiedzieć że wygląda całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie (a gram w samochodówki tylko na xbox-ie) TDU nie jest wcale kiepściutkie. Dla mnie to nr 1, potem PGR4 i FM2. (NFS niestety jakoś mnie nie urzekł). Oczywiście to moje subiektywne aż do bólu zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż TDU nie prypadł mi do gustu, za to Colin McRae (Ś.P): Dirt naprawdę mnie zaskoczył tym czym jest... to gra rajdowa dosonała. Także MotorStorm mnie nie zawiódł... po prstu wgniata w fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zagłosowałem. Swoje uwagi odnośnie stronki zamieściłem i teraz będę sprawdzał, czy coś się w kwestii tych uwag zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku fani bardzo dobrych samochodówek zdecydowanie byli rozpieszczani bo mieli ich dość sporo, wybór nie był łatwy. Wyniki już znane troche różnią się od moich faworytów: 1. Colin McRae: DiRT, 2. Need for Speed: ProStreet, 3. Test Drive Unlimited, 4. Sega Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować