GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 22:43, gieroj napisał:

Kuczę! Z wyglądu nie wyglądasz na takiego co potrafi sypnąć degradzika... wyglądasz mniej poważnie
bez urazy ;-)


hehe "cicha woda"

Dnia 01.07.2006 o 22:43, gieroj napisał:


Grasz na gitarze? To fajnie! I jak ci idzie? ;-D


A na skrzypkach szło nieźle, a na gotarze sam siebie uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:57, RobeN napisał:

> Kuczę! Z wyglądu nie wyglądasz na takiego co potrafi sypnąć degradzika... wyglądasz mniej
poważnie
> bez urazy ;-)

hehe "cicha woda"


owszem... zgadzam się ;-P

Dnia 01.07.2006 o 22:57, RobeN napisał:


> Grasz na gitarze? To fajnie! I jak ci idzie? ;-D

A na skrzypkach szło nieźle, a na gotarze sam siebie uczę ;)



no proszę! ja też grałem na prwie Skrzyppcach... a na gitarze czasem se pogrywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 23:03, Unpredictable napisał:

Hehe, moja babcia ma identyczny dywan. :P


Cóż, popularny krój :]. Doceniam spostrzegawczośc.

Dnia 01.07.2006 o 23:03, Unpredictable napisał:

P.S. Ładna czapeczka. :)


Cały jestem piękny, a nie tylko czapka ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vasilli

jutro wrzuce nowe foty, bo dzis bardzo zmeczony miałem spać do 12----->10:25 kolega przychodzi gramy do 15 w noge(z przerwami)------->16:00 Nad jezioro sie wykapać------->18:00 gril u znajomych------->powrót przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 09:44, Araondoion napisał:

dobra przemoglem sie... zdjecie ogolnie mi sie nie podoba, wlosy nie tak ;] i tak wiem... jestem
leszczem :)

Jaki znowu leszcz ? :p To juz standard, że niemal każdy podając swoje zdjęcie na forum jest bardzo samokrytyczny (tak na wszelki wypadek), ja zresztą też. Nie martw się, wyglądasz jak najbardziej normalnie. Ale na temat swojego wizerunku lepiej pogadaj z dziewczynami/kobietami, ja nie jestem koneserem męskiej urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:00, Araondoion napisał:

> Jaki znowu leszcz ?
słabo umiesniona sylwetka? :p

Nie wiem ile masz lat, ale chyba jesteś młodszy ode mnie, w wieku 18-20 jest największy przyrost masy mięsniowej, w tym czasie dobra dieta i wyglądasz już jak połowa Pudziana :p Nie wszyscy muszą być "napakowanii" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:07, paweusz napisał:

Nie wiem ile masz lat, ale chyba jesteś młodszy ode mnie, w wieku 18-20 jest największy przyrost
masy mięsniowej, w tym czasie dobra dieta i wyglądasz już jak połowa Pudziana :p Nie wszyscy
muszą być "napakowanii" ;)

wygladam dosc mlodo ale pozory myla ;p niektorzy daja mi 17 lat a mam 20 lat w styczniu 21 ;p
Ja po prostu chcialbym isc na silownie (ale brak czasu jakos tak) bo bym 1. lepiej sie czul (lepsza forma) 2. popracowalbym nad postawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:12, Araondoion napisał:

> Nie wiem ile masz lat, ale chyba jesteś młodszy ode mnie, w wieku 18-20 jest największy
przyrost
> masy mięsniowej, w tym czasie dobra dieta i wyglądasz już jak połowa Pudziana :p Nie
wszyscy
> muszą być "napakowanii" ;)
wygladam dosc mlodo ale pozory myla ;p niektorzy daja mi 17 lat a mam 20 lat w styczniu 21
;p
Ja po prostu chcialbym isc na silownie (ale brak czasu jakos tak) bo bym 1. lepiej sie czul
(lepsza forma) 2. popracowalbym nad postawa :P


Ni jest źle! A z resztą kogo to obchodzi ile masz lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:14, speedraid napisał:

Ni jest źle! A z resztą kogo to obchodzi ile masz lat!

malo kogo ale odpisuje sam z siebie...

pania w sklepei jak kupuje alkohol obchodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:12, Araondoion napisał:

wygladam dosc mlodo ale pozory myla ;p niektorzy daja mi 17 lat a mam 20 lat w styczniu 21
;p
Ja po prostu chcialbym isc na silownie (ale brak czasu jakos tak) bo bym 1. lepiej sie czul
(lepsza forma) 2. popracowalbym nad postawa :P

Aaa czyli jesteś młodszy ode mnie tylko o rok. Chętnie podzeliłbym się z tobą moją masą :p Na siłownie to trzeba się zmusić, żeby po prostu zacząć ćwiczyć, jak już zaczniesz, to się wciągniesz, tym bardziej jak zobaczysz pierwsze efekty, to będziesz chciał to kontunuować. Tylko jeżeli chcesz już na siłownię, to powiedz, żeby prowadzący siłkę rozpisał ci dietę, bez tego, efekty są dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz, ze trzeba troche sie zmusic a dwa, ze trzeba miec czas ;] z kolei moglo by cos z tego wyjsc bo mam szybki metabolizm, czyli moge jesc za 3 i nie tyje :P a przytyc za bardzo to bym nie chcial znowu (a to sie kloci troche) bo komus sie podoba moj brzuch ;)

PS. dobra juz skonczmy moj temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:18, Wiadroman napisał:

Hm... Wydaje mi sie, ze znam ta twarz! Czy grasz w jakims zespole, z ktorym koncertujesz? :>


Już nie. I to od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się