Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah 360 - jest demo

16 postów w tym temacie

Pierwszy:P z tego screena wnioskuje że DMoM&M na X360 będzie trochę inny niż na PC (nie widziałem takiej klingi a i tych stworków nie kojarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klingi też nie widziałem, ale te potworki to lisze w ostatnim już chyba rozdziale :P. Ci Xboksiarze mają fajnie, taka super gra i jeszcze wzbogacona o nowe poziomy ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:16, Szympek napisał:

Klingi też nie widziałem, ale te potworki to lisze w ostatnim już chyba rozdziale
:P. Ci Xboksiarze mają fajnie, taka super gra i jeszcze wzbogacona o nowe poziomy ;/.

Kliknołem odpowiedź niechcący, proszę o skasowanie tego posta ( i o przebaczenie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:16, Szympek napisał:

Klingi też nie widziałem, ale te potworki to lisze w ostatnim już chyba rozdziale :P. Ci Xboksiarze
mają fajnie, taka super gra i jeszcze wzbogacona o nowe poziomy ;/.

Klinga ma poprawią teksturę bo to jest ten pierwszy krótki miecz . A stworki były wcześniej ogólnie poprawiono tekstury i cienie (patrzcie na ubranie wygląda lepiej)

Po tym newsie odpalam DM i cykam póki Gears of War nie dostane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh.... Szkoda, że Riddicka też "ulepszą" na X''ie, no!
Jeszcze Mrocznego Mesjasza brakowało, mogliby chociaż wypuścić jakiś patch dla PC''towców wprowadzający te elementy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić w TS na PC. A niech i na X360 też mają, tylko zazdroszczę im trochę tym map i poziomów, ale w końcu my tez dostaliśmy o wiele więcej dodatkowo do GoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa , Gra bardzo dobra widzialem, czytalem wiele rzeczy na jej temat. Szkoda tylko ze jest od 18 + bo głównie na to zwracają uwage moji rodzice ^^ ale czsami przechodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xboxowcom życzę aby multi było mniej zabugowane niż na pecetach. Poza tym ta klinga to krotki miecz z lepszą teksturką, a stworki to lisze, też poprawione. I jakiś taki jaśniejszy się wydaje... A propos nowych leveli, fakt przydałyby się w jakiejś łatce na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna czekam na konwersję dwóch gier z kompa na Xboxa 360. Mianowicie S.T.A.L.K.E.R.''a i, właśnie, Dark Messiah''a. Oby Mesiasz okazał się jeszcze lepszy niż był na kompach! Módlmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najwięcej było tak dobrych PeCetowych tytułów na które konsolowcy muszą tyle czekać ale w końcu doczekali się dema a i do premiery pełniaka niewiele zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować