Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Czy FEAR Extraction Point jest samodzielnym dodatkiem ? Czy kupując go mogę grać w niego nie posiadając zwykłego FEAR''a . Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Extraction Point wymaga oryginalnej polskiej wersji gry F.E.A.R. do działania, a więc nie jest samodzielnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej POmocy mam na imie Marcin imam problem z FEAR gram wniego na psrzecie 1,8 ghz Athlon 768 Mbram i Radeon 9550 z 256 ram iniewiem czemu kiedy gram komputer sie przegrzewa iresetuje agram na minimalnych detalach !!!!!!!! przy 800 na 600 a raz zauwazylem gdy mialem okno otwarte ibyle mocno zimno wpokoju to dalo sie dobrzegrac przeszlem dwa dema tej gry ale problem terz sie powtarza wpelnej wersjii moj kolega twierdzi zeto chyba zasilacz amoze slabituka karta jakie moze byc rozwiazanie tego problemu??/ jesli ktos z serwisu gram pl wie co sie dzieje niech tu naforum napisze lub na moj adres eamilowy zuki@autograf.pl!!! zapomoc bardzo bede wdzieczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:22, mazi606 napisał:

Ja chyba sadze zetowina karty graficznej albo procesora zastanawialem sie nadtym choc w wyamaganiach minimalnych pisze zeod Geforca 4Ti w gore chyba Radeon 9550 jest lepszy od taj karty conie? jaki zasilacz moze byc dobry dalmego komputera przypominam ze muj komputer to: RAdeon 9550 768 Mb i 1.8 ghz Athlon stym zasilaczem teszmiduzo osob gadalo ale zanimkupie musze sie upewnic od innych jaki toproblem za pomoc dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie wina karty u kolegi na fx 5200 chodził a twoja jest lepsza od niego i radziłbym ci kupić jakiegoś 450w zasilacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:24, mazi606 napisał:

moim zdaniem to nie wina karty u kolegi na fx 5200 chodził a twoja jest lepsza od niego i radziłbym
A procesor ja mam tylko 1.8 ghz athlona czy to wystarczy ja mialem pozyczonego ryginalnego FEara i chce sekupic pelna wersjie gry zasilacz seterz kupie czy moge spokojnie kupowac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:35, mazi606 napisał:

powiem tak u mnie na starym procku 1.3 384 ram fx 5500 256mb chodził dobże więc u ciebie procek
styknie.

no ale ja mam procesor 32 bitowy moze masz AMD64? masz nadole napisane AMD2800 896 RAM X1650PRO 256ram ty chyba posiadasz dwakomputery? czy tylko setak napisales jako nazwe?? co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować