Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 19:11, SD4HJ napisał:

ja jak zmieniam rozdzielczosc z 1024 na 1254 to nie widac roznicy bo mam wszystko wlocznone
na maxa anti aliasing wszystko! niewiem czemu niektorzy uwazaja ze ta gra ma tak duze wymagania
skoro mi chodiz na maxa i nigdy sie nie tnie,


Ta gra MA wysokie wymagania sprzętowe. Masz to szczęście, że Twój komp spełnia wymagania zalecane, a przecież nie wszyscy mają wypasionego komputera jak Ty.

Dnia 20.08.2006 o 19:11, SD4HJ napisał:

ej co to za bron co tak metalowymi pretami strzela

Ta broń to 10mm HV Penetrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Nie przesadzaj ze az taki wypasiony:)

Ale co to za metalowe pociski, one cos niby maja w sierotku jakas trucizne czy nie bo to dziwne ze szczeal takimi kijami:) fajnie wyglada jak szczal w glowe i gosiciu leci i w sie do sciany przykleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jeśli po kilku fragach wyskakuje mi nie zidentyfikowany błąd na pięknym niebieskim kolorze, to to znaczy że nie uda mi się pograć dłużej niż 10min??

Athlon XP 2000+
512 Ram
Radeon 9200SE 128
WinXP HE SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:16, Woko11 napisał:

Czy F.E.A.R. pójdzie płynnie na
Intel Celeron 2,4Ghz
512MB RAM
Radeon 9600Pro


Mam identyczne parametry PC jak ty no może z małą różnicą Ramu i działa idealnie. Jednak jeśli chcesz się sam upewnić co do działania gry to możesz przetestować swój komputer za pomocą poniższego programu który sprawdzi poprawność konfiguracji twojego PC z wymaganiami gry:

http://www.srtest.com/referrer/srtest

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamieszczam tutaj ten problem, ponieważ nigdzie nie widzę by był temat o patchu 1.07.

Tak więc zakupiłem sobie FEAR''a pare dni temu, a wczoraj postanowiłem zainstalować. Instalacja poszła pomyślnie. Wyszedł patch 1.07 więc postanowiłem go ściągnąć. Po kilkunastu próbach i błędach (reset servera sierry, jakies błędy podczas ściągania blah blah blah) udało mi się ściągnąć. Ucieszony niezmiernie postanowiłem spróbować zainstalować patcha. Otóż wyskakuje błąd, że gra jest nie w tej wersji co trzeba. Szukałem po forach zagranicznych i dowiedziałem się, że mają tak wszyscy z wersją gry UK (a Cdprojektowa wersja to UK). Rozwiązaniem okazało się ściągnięcie pliku z wesrji US (100mb), który odpowiada za tekst pisany itp. Po podmianie pliku patch się zainstalował (z jednym błędem...). Postanowiłem odpalić. Ku mojemu ucieszeniu zobaczyłem, że FEAR jest teraz w wersji ANGIELSKIEJ (przepraszam, po prostu lubię w oryginale ;) ). To mały problem, a nawet zaleta. Druga ważniejsza rzecz to niestety błędy graficzne. Niebo jest kolorowe jak po jakichś halucynkach (tzn nie takie jak powinno).

Po tym długim wstępie do rzeczy. Moje pytanie grzmi. Czy wy też macie ten sam problem z instalacją?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja instalowałem tak w grudniu zeszłego roku - i nie miałem żadnych problemsów ; i jadę na patchu 1.06 (nie gram na razie po sieci -odkad wyszła darmowa wersja i trzeba się do niej dostosować; niech nowi ochłoną to z nimi pogram - i ich usadzę :P doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:57, Martimat napisał:

ja instalowałem tak w grudniu zeszłego roku - i nie miałem żadnych problemsów ; i jadę na patchu
1.06 (nie gram na razie po sieci -odkad wyszła darmowa wersja i trzeba się do niej dostosować;
niech nowi ochłoną to z nimi pogram - i ich usadzę :P doświadczeniem :)


Tak tylko wszędzie gdzie szukam to jest patch 1.00 -1.07, a jak próbuje pojedyncze to wszystkie zaczynają się od 1.04 :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm - fakt z file planet usunęli starsze - ja mam wszystkie po kolei (wersje full - takie do instalowania opd zera, i wersje np. 1.2 --> 1.3 itp.) ale wiesz co!

narobię tobie wstydu !!! na jakim serwisie jesteś? gram.pl prawda - a patrzyłeś tu do działu download - patche - fear? sa wszystkie w wersji pl :P oprócz wersji 1.07 - bo polskiej nie ma. Wiem że woplisz w orginale - ale to nie ma różnicy. tylko menu i napisy sa przecież po polsku :D

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheheh zagiąłeś mnie, ale fakt faktem jestem tu nowy ;). No nic zainstaluje 1.06 w sumie dużej różnicy to nie zrobi.
Dzięki za oświecenie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:25, Gacu666 napisał:

> ja instalowałem tak w grudniu zeszłego roku - i nie miałem żadnych problemsów ; i jadę
na patchu
> 1.06 (nie gram na razie po sieci -odkad wyszła darmowa wersja i trzeba się do niej dostosować;

> niech nowi ochłoną to z nimi pogram - i ich usadzę :P doświadczeniem :)

Tak tylko wszędzie gdzie szukam to jest patch 1.00 -1.07, a jak próbuje pojedyncze to wszystkie
zaczynają się od 1.04 :/.



To może tak czas zaglądnąć na polską oficjalną stronę feara?

fear.gram.pl

A na pewno dostaniesz odpowiedź jak tutaj sobie zainstalować 1.07 na polską wersje. No i ofc wiele innych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:19, Furion III napisał:

jak wygląda gra w Fear''a przez internet?


Nie rozumiem tego pytania? Wieje mi totalnym spammerstwem. A jeśli nim nie jest to powiedz czy o co dokladnie Ci chodzi i powiedz w jakie FPPeki grałeś. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko! możesz używac opcji odpowiedz (klikając pod awatarem) zamiast dodaj post jeśli zwracasz się do kogoś bezpośrednio (choć nie koniecznie); wtedy ta osoba wie, że ktoś pisał posta do niej (wykrzyknik przy teacie się pojawia).

a jeśli jesteś taki nowy (fakt nie pamiętam ksywki) - to witam :D i o zdrowie pytam (ale po takie offtopy to na "nocne marki" zapraszam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzięki S2nto, tego nie zauważyłem.

Nocne marki? 4:30, chyba powinienem się położyć spać. Jak widać przydomek do imienia pasuje.

Witam także, może kiedyś spotkamy się na jakimś "Strasznym" serverze ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 04:28, Gacu666 napisał:

Ooo dzięki S2nto, tego nie zauważyłem.

Nocne marki? 4:30, chyba powinienem się położyć spać. Jak widać przydomek do imienia pasuje.

Witam także, może kiedyś spotkamy się na jakimś "Strasznym" serverze ;) ?


A zapraszam a i może spróbuj swoich sił w klanie ShadowOps.pl to może częściej byśmy się spotykali na jakiś serverach. :D

pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na polecaną przez CDProjekt stronę http://fear.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 11:19, Markus89 napisał:

Muszę pogadać z osobą, która obecnie gra w F.E.A.R. (ew. która ma jeszcze zainstalowaną grę).
Proszę o kontakr na GG!!


Noo ja ostatnio gram jeszcze raz w FEAR.Więc pisz tu o co ci chodzi.Po to chyba jest to forum, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:55, Król Jabol napisał:

Noo ja ostatnio gram jeszcze raz w FEAR.Więc pisz tu o co ci chodzi.Po to chyba jest to forum,
nie?


Tak po to jest forum, ale mam sprawę, która niekoniecznie może spotkać się z uznaniem na forum (nie jest to nic nielegalnego!) więc jeśli możesz to napisz do mnie na GG.

Z góry dziękuję i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować