Zaloguj się, aby obserwować  
pizdecki

Adobe Flash Player

11 postów w tym temacie

Mam problem gdy chcę oglądać filmiki na YouTube wyskakuje że nie mam Adobe Flash Palyera więc wchodzę na strone Adobe i pobieram ten oto program ale gdy to robie wyskakuje mi Failed instalation i nie mogę tego zainstalować proszę pomóżcie mi nie wiem co mam robić.

Problem nie tylko się tyczy Youtube wiele portali tak jak Onet.pl czy google video też potrzebuje Adobe flash Palyera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:14, Artas15 napisał:

Mam problem gdy chcę oglądać filmiki na YouTube wyskakuje że nie mam Adobe Flash Palyera więc
wchodzę na strone Adobe i pobieram ten oto program ale gdy to robie wyskakuje mi Failed instalation
i nie mogę tego zainstalować proszę pomóżcie mi nie wiem co mam robić.

Problem nie tylko się tyczy Youtube wiele portali tak jak Onet.pl czy google video też potrzebuje
Adobe flash Palyera

Jaką masz przeglądarkę? Ja po zainstalowaniu mozilla firefoxa miałem podobnie z tym, że u góry pojawił mi się pasek inforumujący mnie o braku Adobe Flash Playera, po kliknięciu na niego otwarło mi się okno w którym mogłem sobie go pobrać. Wszystko się dobrze zainstalowało i nie mam już tego problemu.
Zawsze możesz pobrać Adobe Flash Player`a z jakiejś innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu widocznego na screenie. Będę bardzo wdzięczny!

Ps. Chyba chodzi o problem z Flash playerem, instalowałem go ponownie, ale to nic nie daje.

POMOCY !!!

20080521221906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:19, Iqor napisał:

Proszę, pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu widocznego na screenie. Będę bardzo wdzięczny!

Ps. Chyba chodzi o problem z Flash playerem, instalowałem go ponownie, ale to nic nie
daje.

POMOCY !!!

A czy przy instalacji masz wyłączoną przeglądarkę? Nie wiem jak to jest w IE ale np. w Operze muszę najpierw zamknąć ją, a dopiero potem zainstalować wtyczkę z Flashem.

PS. IE to zło :)- pełno dziur (łatwo możesz wirusy nałapać), strony źle się wyświetlają. Jeżeli chcesz bez problemów korzystać z internetu to polecam Operę albo Firefoxa. Obie przeglądarki są wygodniejsze w obsłudze i bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Internet Explorer 7 nie mogę pobrać Adobe flash playera(ze strony adobe) .z innej strony dało się pobrać ,ale gdy chciałem zainstalować to utwożył się folder "opera".gdy zainstalowałem Firefoxa 3 ,to adobe flash player pobrałem bez porblemu ze strony Adobe.lecz kiedy chciałem zainstalować ,to znowu był ten sam problem (utwożył się folder "Opera", w dodatku pusty).Kiedyś miałem zainstalowaną Operę lecz odinstalowałem i usunełem.Więc nie wiem dlaczego twoży się pusty folder opery i chyba przez to nie można zaistalować flasha, ani w IE7 i Firefoxie 3.0?

z góry Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...dziwny problem mam. Jest nowa aktualizacja i oczywiscie nic bez niej nie dziala, ale jak ja zainstalowalem to zadna strona i tak jej nie widzi (btw. uzywam Opery). Jakies domysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 09:22, L33T napisał:

1. Zobacz jak to wygląda na Chrome.
2. Wywal Flasha i zrób czystą instalkę nowej wersji.

Na Chromie dziala, na Operze nie...z tego co wyczytalem w komentarzach to problem pojawia sie nagminnie. Czyzby chwyt reklamowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest ta nowa wersja? Bo mam włączone aktualizacje automatyczne i nie jestem pewny ale tak mniej więcej od dwóch dni mam problemy z filmami , na youtube i ekino : przy próbie włączenia fulscreen czarny ekran , tylko głos słychać , a czasem nawet zawieszenie przeglądarki ( Chrome oraz IE8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować