Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Mam takie pytanko czy gra przez internet w trybie z ząbiakami to tylko mod Zombiex czy można bronić się przed kolejnymi falami zombiaków tak jak w singlu w mp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z góry uprzedzam że post może być lamerski dla znawców tego CoD-a.
Otóż ostatnio zobaczyłem ciekawy filmik: http://www.youtube.com/watch?v=z2wR6kb3AG8&feature=channel prezentujący tryb w grze w którym należy bronić się przed falami zombi. I chciałbym się zapytać: jest to jakiś mod, czy też może dostępne wyłącznie dla konsol? Osobiście trochę poszukałem i to chyba na PC jest ale chciałbym aby ktoś z was znawców mi to dokładniej wyjaśnił :].
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:37, Pawlo09 napisał:

Chyba sobie żarty robisz nie wiesz co to jest?

Wiem tylko tyle że to jest tryb gdzie się walczy z zombi i właśnie dlatego się zaciekawiłem :P. I niestety nic więcej dlatego się pytam. Niedługo będę miał tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:40, Tr4c3R napisał:

> Chyba sobie żarty robisz nie wiesz co to jest?
>
Wiem tylko tyle że to jest tryb gdzie się walczy z zombi i właśnie dlatego się zaciekawiłem
:P. I niestety nic więcej dlatego się pytam. Niedługo będę miał tą grę.


To jest taki tryb "Nazi zombie" Mozesz sobie grac z kolegami i probowac dojsc do jak najwyzszego poziomu
(na PC TAKZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:44, DesMonD__PL napisał:

To jest taki tryb "Nazi zombie" Mozesz sobie grac z kolegami i probowac dojsc do jak
najwyzszego poziomu
(na PC TAKZE)

Ok, a mam nadzieję że gry całej nie trzeba przechodzić aby go odblokować (coś w starszym CDA pisało że jakiś etap właśnie z zombi po przejsciu gry zostanie odblokowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:47, Tr4c3R napisał:

> To jest taki tryb "Nazi zombie" Mozesz sobie grac z kolegami i probowac dojsc do
jak
> najwyzszego poziomu
> (na PC TAKZE)
Ok, a mam nadzieję że gry całej nie trzeba przechodzić aby go odblokować (coś w starszym
CDA pisało że jakiś etap właśnie z zombi po przejsciu gry zostanie odblokowany)


Wiem o co ci chodzi gdyz mam ten numer cda caly czas owszem by odblokowac misje zombie trzeba przejsc ALE TYLKO W SINGLU jezeli grasz w co-op masz od razu wszystkie misjie i mapy z zombie odblokowane bez przechodzenia jak bedziesz mial giereczke to mozemy zagrac :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 20:29, DesMonD__PL napisał:

Wiem o co ci chodzi gdyz mam ten numer cda caly czas owszem by odblokowac misje zombie
trzeba przejsc ALE TYLKO W SINGLU jezeli grasz w co-op masz od razu wszystkie misjie
i mapy z zombie odblokowane bez przechodzenia jak bedziesz mial giereczke to mozemy zagrac
:D
Pozdrawiam


Jeżeli nie on to ja bym sobie z chęcią zagrał. Za cholerę nie mogę się połączyć z kolegą, a wolałbym z polakami, bo xf mi same zagraniczne wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 21:45, wrobel253 napisał:

> Wiem o co ci chodzi gdyz mam ten numer cda caly czas owszem by odblokowac misje
zombie
> trzeba przejsc ALE TYLKO W SINGLU jezeli grasz w co-op masz od razu wszystkie misjie

> i mapy z zombie odblokowane bez przechodzenia jak bedziesz mial giereczke to mozemy
zagrac
> :D
> Pozdrawiam

Jeżeli nie on to ja bym sobie z chęcią zagrał. Za cholerę nie mogę się połączyć z kolegą,
a wolałbym z polakami, bo xf mi same zagraniczne wyszukuje.


Jasne mozemy zagrac :)
Mow tylko kiedy i gdzie moze mnie kiedys spotkasz moj nick to (Sawyer_pl)<<poznasz po prestizu 9>>
Sprobuje cie dodac do znajomych na xfire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 20:29, DesMonD__PL napisał:

> > To jest taki tryb "Nazi zombie" Mozesz sobie grac z kolegami i probowac dojsc
do
> jak
> > najwyzszego poziomu
> > (na PC TAKZE)
> Ok, a mam nadzieję że gry całej nie trzeba przechodzić aby go odblokować (coś w
starszym
> CDA pisało że jakiś etap właśnie z zombi po przejsciu gry zostanie odblokowany)


Wiem o co ci chodzi gdyz mam ten numer cda caly czas owszem by odblokowac misje zombie
trzeba przejsc ALE TYLKO W SINGLU jezeli grasz w co-op masz od razu wszystkie misjie
i mapy z zombie odblokowane bez przechodzenia jak bedziesz mial giereczke to mozemy zagrac
:D
Pozdrawiam

Ok, tylko powiedz kiedy i jak się złapiemy :D. W CoD4 dużo grałem ale nie wiem jak tu multi wygląda więc.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 17:32, Tr4c3R napisał:

> > > To jest taki tryb "Nazi zombie" Mozesz sobie grac z kolegami i probowac
dojsc
> do
> > jak
> > > najwyzszego poziomu
> > > (na PC TAKZE)
> > Ok, a mam nadzieję że gry całej nie trzeba przechodzić aby go odblokować (coś
w
> starszym
> > CDA pisało że jakiś etap właśnie z zombi po przejsciu gry zostanie odblokowany)

>
>
> Wiem o co ci chodzi gdyz mam ten numer cda caly czas owszem by odblokowac misje
zombie
> trzeba przejsc ALE TYLKO W SINGLU jezeli grasz w co-op masz od razu wszystkie misjie

> i mapy z zombie odblokowane bez przechodzenia jak bedziesz mial giereczke to mozemy
zagrac
> :D
> Pozdrawiam
Ok, tylko powiedz kiedy i jak się złapiemy :D. W CoD4 dużo grałem ale nie wiem jak tu
multi wygląda więc.. :>

Multi jest podobny lecz co-op to nowy tryb :) w Cod-
jezeli juz kupiles gre. to sciagnij latki... (najnowsza 1.5)
I skontaktuj sie ze mna :) (Xfire:Afghanistanops)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 12:05, Outlander-pro napisał:

Czy mi się wydaje, czy konsolowcy mają już mappack 3 ? Z kolejną zombie mapą ?
A ja dopiero ściągam najnowszego patcha ... omg ile on waży O.o

Tak mamy map pack 3 - 1 mapka Der Risen dla zombiaków i 3 do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką pomoc :\. Właśnie przy instalowaniu patcha (1.2) zabrakło mi miejsca na C i patchowanie staneło...
Niestety ze złym dla mnie skutkiem bo w folderze głównym gry nie ma plików .exe (MP i single czyli oba znikneły) ... więc jeśli ktoś mógłby mi podesłać pliki .exe (orginalne) z wersji 1.2 lub 1.1 (byłoby lepiej) to proszę niech to zrobi... bo na kolejny reinstall chęci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 14:54, Tr4c3R napisał:

Proszę o szybką pomoc :\. Właśnie przy instalowaniu patcha (1.2) zabrakło mi miejsca
na C i patchowanie staneło...
Niestety ze złym dla mnie skutkiem bo w folderze głównym gry nie ma plików .exe (MP i
single czyli oba znikneły) ... więc jeśli ktoś mógłby mi podesłać pliki .exe (orginalne)
z wersji 1.2 lub 1.1 (byłoby lepiej) to proszę niech to zrobi... bo na kolejny reinstall
chęci nie mam.

a odinstaluj w diabły wszystko i zainstaluj od nowa... jak będzie problem to sobie ściągnij smarty uninstaller pro i nim wywal grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przejściem misji jestem przed taki wielkim budynkiem w Berlinie ale nie mogę się tam dostać bo wszędzie są druty kolczaste a z tego budynku pełno Niemców wybiega wiecie może co muszę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:42, Szw3dzik napisał:

Witam mam problem z przejściem misji jestem przed taki wielkim budynkiem w Berlinie ale
nie mogę się tam dostać bo wszędzie są druty kolczaste a z tego budynku pełno Niemców
wybiega wiecie może co muszę zrobić ?


Bić Niemców dopóki jeden z Ruskich nie walnie z pancerfausta w kolumnę, która przewali się i zrobi przejście. Odrobiny cierpliwości trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zainstalowałem gre call od duty 5 i chce ja odpalić ale zaraz po kliknięciu wyskakuje mi błąd o takiej treści
" proszę włożyć właściwa płytę DVD ROM i wybrać ok aby ponownie uruchomić program" reinstalowałem robiłem to co pisali w dziale pomoc tej gry i nic to nie dało mam wyłączone wszystkie emulatory i wirtualne stacje dysków czy wiecie o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiliśmy sobie z kolegą gry, żeby razem pograć, obaj zpatche''owaliśmy do wersji 1.5 i u niego nie widzi tych serwerów co ja mam i na odwrót, do tego u kolegi nie wyświetlają się serwery do co-opa, ktoś wie co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 10:39, szynka140 napisał:

Witam, kupiliśmy sobie z kolegą gry, żeby razem pograć, obaj zpatche''owaliśmy do wersji
1.5 i u niego nie widzi tych serwerów co ja mam i na odwrót, do tego u kolegi nie wyświetlają
się serwery do co-opa, ktoś wie co może być nie tak?


Przez co gracie? hamachi?
Sprawdź firewall''a, a jak to nie pomoże to wejdź w moje miejsce sieciowe -> połączenia -> na górze wybierz zaawansowane -> ustawienia zaawansowane. I tam, to połączenie którego używasz do gry, przesuń na samą górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować