Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Mam prośbę.. Może ktoś podać w kolejności patche jakie należy zainstalować? Bo nie wiem które są zbiorcze, a które nie.

Muszę instalować 1.2, potem 1.4 potem 1.5 i na końcu 1.6, czy jak?

Bo słyszałem, że 1.4 jest zbiorczy i potem tylko 1.5 i 1.6.
A słyszałem też, że żeby zainstalować 1.3 to trzeba też mieć 1.2 i takie tam... Pomożecie z tą kolejnością, albo dacie linki jakieś dobre w jakiej kolejności trzeba to ściągać? I do polskiej wersji obojętnie skąd ściągnę patcha, czy musi być koniecznie do wersji PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:39, Kraju napisał:

Zainstaluj po prostu po kolei wszystkie patche od 1.1 do 1.6 i po problemie.


A jeśli ściągnę patcha 1.4 kompletnego od wersji 1.0 to zainstaluje się na 1.3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:45, barth89 napisał:

> Zainstaluj po prostu po kolei wszystkie patche od 1.1 do 1.6 i po problemie.

A jeśli ściągnę patcha 1.4 kompletnego od wersji 1.0 to zainstaluje się na 1.3?


Jasne że tak. To akurat nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:48, Kraju napisał:

> > Zainstaluj po prostu po kolei wszystkie patche od 1.1 do 1.6 i po problemie.

>
> A jeśli ściągnę patcha 1.4 kompletnego od wersji 1.0 to zainstaluje się na 1.3?


Jasne że tak. To akurat nie ma znaczenia.


Ok dzięki, a co do wersji językowej patcha? Ma to znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:56, barth89 napisał:

Ok dzięki, a co do wersji językowej patcha? Ma to znaczenie?


Ja patche do WaWa ściągałem z gamershell, a tam polskiej wersji nie ma. I wszystko działało, więc żadnego znaczenia wersja językowa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. I dodaję, że gra ma beznadziejnie wyważony stopień trudności, od połowy gry praktycznie nie da się grać, podczas gdy wcześniej szło mi bez kłopotów na weteranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 19:02, Woo-Cash napisał:

Ponawiam pytanie. I dodaję, że gra ma beznadziejnie wyważony stopień trudności, od połowy
gry praktycznie nie da się grać, podczas gdy wcześniej szło mi bez kłopotów na weteranie...

Co do pierwszego pytania - myślę że nie ma to znaczenia. Co do drugiej wypowiedzi - autorom po prostu brakowało pomysłów jak urozmaicić rozgrywkę wiec postanowili pod koniec zasypać nas coraz to większymi falami przeciwników :) Myślę że to trochę sztucznie podnosi poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje pytanie kieruję do osób grających w multiplayer. Czy jest on fajny? Tzn. czy jest taki szybki jak w "czwórce", czy może trochę tempo jest mniejsze? I czy jest duża różnorodność map jest, dużo broni, levele, itp, jeżeli możecie opiszcie mi trochę samą rozgrywkę, jak i grę ze strony map broni itp. Dodam, że te teraźniejsze konflikty mi się przejadły i chciałbym powrócić do czasów II WŚ w multiplayerze. I się pytam: czy za 59,90 PLN opłaca się WaW-a kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powiem krótko - gusta. Mnie osobiście nie podszedł w takim stopniu jak CoD2 czy CoD4. Tempo jest mniejsze, bronie są słabsze, w dodatku strzelanie sprawia mniejszą przyjemność. Perków jest sporo, dodatków do broni mniej(choć dla mnie idiotyzmem jest kolimator do Mp40), nie ma typowego trybu "Rifles Only" jak w CoD2. Tak, są serwery ustawione, ale żeby zabić ze Springfielda trzeba trafić 2(!)razy.
Trybów jest sporo, jest i sztab, sabotaż, w dodatku całkiem udana "Wojna"(Domination + TDM w jednym, w dodatku z ogromnymi mapami i czołgami). Nie wiem jak tobie, ale mnie się piątka nie podobała ani trochę. O ile przy czwórce bardzo miło spędziłem czas, to samo przy dwójce, to przy piątce się nudziłem, miejscami wręcz irytowałem. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 00:50, barth89 napisał:

Czy jest jakiś patent, żeby móc w WaW grać bez płyty (multi)? Tak jak we wszystkich CoD...


Yyy, przecież multi WaW''a działa bez płyty? Więc albo masz jakiegoś pecha, albo to ja jestem wybrańcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 20:49, Outlander-pro napisał:

> Czy jest jakiś patent, żeby móc w WaW grać bez płyty (multi)? Tak jak we wszystkich
CoD...

Yyy, przecież multi WaW''a działa bez płyty? Więc albo masz jakiegoś pecha, albo to ja
jestem wybrańcem :P


Hmm... No ja nie mam czegoś takiego jak osobnej ikonki do gry w multi :D Mam po prostu zwykłą do gry pojedynczej i muszę z niej przenieść się do multi. Co jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 02:28, barth89 napisał:

Hmm... No ja nie mam czegoś takiego jak osobnej ikonki do gry w multi :D Mam po prostu
zwykłą do gry pojedynczej i muszę z niej przenieść się do multi. Co jest? :D


Ee? Może przypadkiem ją skasowałeś? Powinna takowa ikonka być... jak coś sprawdź w Start -> Programy -> Activision i tam CoD i zrób sobie skrót do multi. Powinno tam coś takiego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:45, Outlander-pro napisał:


> Hmm... No ja nie mam czegoś takiego jak osobnej ikonki do gry w multi :D Mam po
prostu
> zwykłą do gry pojedynczej i muszę z niej przenieść się do multi. Co jest? :D

Ee? Może przypadkiem ją skasowałeś? Powinna takowa ikonka być... jak coś sprawdź w Start
-> Programy -> Activision i tam CoD i zrób sobie skrót do multi. Powinno tam coś
takiego być.


Tak tak, wczoraj już właśnie pomyślałem o tym i wszedłem do folderu z grą i tam znalazłem ikonkę do gry w multi. Ale nic nie skasowałem po zainstalowaniu, a miałem jedną ikonkę tylko, do trybu pojedynczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odnośnie multi. CO to jest "matyrium" czy jakoś tak. Wykopano mnie za to. Tylko nie mam pojęcia co to jest :P Niech teraz tylko żaden uber-pr0 nie pisze posta w stylu "Każdy n00b to wie sralala". Serio nie wiem ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem. To chyba jest perk, który polega na tym że gdy giniesz, to upuszczasz granat. Nie dziwię się, że kickneli, bo to lamerski perk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować