Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 11:05, dante1007 napisał:

Na stronie 1UP jest ciekawy filmik z twórcami Call of Duty. Zostały zamieszczone krótkie
scenki z kompanii Radzieckiej, pokazane jest jak się zapala zapalniczką koktajl Mołotowa.

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3169369



Filmik rzeczywiście ciekawy tak samo gra.Ciekawie zrobione z tym koktajlem. Nie mogę się już doczekać na jej premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 11:05, dante1007 napisał:

Na stronie 1UP jest ciekawy filmik z twórcami Call of Duty. Zostały zamieszczone krótkie
scenki z kompanii Radzieckiej, pokazane jest jak się zapala zapalniczką koktajl Mołotowa.

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3169369


Film bardzo dobry . PPSh bardzo wyglada podbnie do tej z CoD Finest Hour na ps2 . Podbnie jak restza broni . BAR mi sie nie podoba ( wyglad) Miotacz ognia spoko . ALe jakos brakuje mi w tej grze akcji . Na pierwszym trailerze wszytko wyglądąło jakoś pięknie . Za to podba mi sie krew oraz to , ze nie wiemy ile mamy amunicji w magazynku ( chociaż ten pasek) Obny na weteranie go nie było .

Ehh kiedy ja uzbieram na tą ps3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już wymagania sprzętowe, oto one:
Procesor: AMD 64 3200+ lub Intel Pentium 4 3.0GHz+
Pamięć: 512MB (XP) / 1GB (Vista)
Miejsce na dysku twardym: 8GB
Karta graficzna : nVidia 6600GT / ATI Radeon 1600XT lub lepsze. Wymagane 256MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:39, MLODY2K6 napisał:

I premiera planowana na 14 listopad tyle ze cena wieksza bo az 119.99zl


O lol ;(

Pewnie na Xboxa 360 i PS3 też będzie wyższa .

Raczej ja klupię na gwiazdkę ( nie wiem którą xD & :( ) . Byłoby miło jak by empik zrobił promocję jak z Call of Duty 2 , która kosztowała dzień po premierze 70 złotych ( w premierę 100) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:39, MLODY2K6 napisał:

I premiera planowana na 14 listopad tyle ze cena wieksza bo az 119.99zl


No ludzie! Komedia! Gra się dobrze sprzedała (na PC, w Polsce) to mamy nagrodę! Cena wyższa o 20 złotych. Ludzie krzyczą, żeby kupować gry, a kiedy to robimy to ludzie uznają, że cenę można podwyższyć bo się sprzeda..!


...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:39, MLODY2K6 napisał:

I premiera planowana na 14 listopad tyle ze cena wieksza bo az 119.99zl


Nosz ku*** *** chciałoby się powiedzieć :| O konsolowcach nie wspomnę (220-240 zł na pewno :P) No przesadzili z tym ;/ Tak samo Mass Effect też 120 złociszy, normalnie to kupiłem cod4 chyba za 70-90 zł a cod''a 2 za 70 zł? Jakoś tak. Byłem pewien że nie wyjdą ponad 100 zł a tu z0nk -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj.. jestem conajmiej PEWIEN że tego Coda nie kupie. Sram ( za przeproszeniem) Już tą 2 WŚ, to się robi nudne, a oni mówią że ta gra genialna będzie. Na tym filmiku widać że to bardziej przypomina MoH''a WOjna na Pacyfiku niż CoD''a, z tym że ma trochę lepszą grafikę. Panowie z IW zrobili świetną grę, przenosząc ją we współczesne realia i dodając Ogrom, i realizm broni. Jeżeli mam czekać na jakiegoś CoD''a to na 6, z nadzieją że będzie we współczesnym świecie i nie będzie takim gównem jak World at War.

Edit: Odgłos broni, ich wykonanie i realizm który zobaczyłem na tym filmiku to gorzej niż dno. To Samo grafika, gorzej niż w MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:51, Pernia napisał:

Oj.. jestem conajmiej PEWIEN że tego Coda nie kupie. Sram ( za przeproszeniem) Już tą
2 WŚ, to się robi nudne, a oni mówią że ta gra genialna będzie. Na tym filmiku widać
że to bardziej przypomina MoH''a WOjna na Pacyfiku niż CoD''a, z tym że ma trochę lepszą
grafikę. Panowie z IW zrobili świetną grę, przenosząc ją we współczesne realia i dodając
Ogrom, i realizm broni. Jeżeli mam czekać na jakiegoś CoD''a to na 6, z nadzieją że będzie
we współczesnym świecie i nie będzie takim gównem jak World at War.


Oj, ja ostatnio grając w CoD''a 4 tak sobie pomyślałem że jak to fajnie by było zabić kogoś z Thompsona albo Garanda, a nie kałach mp5 i m4 ;) Też że tak powiem srałem na IIWŚ, ale jednak te współczesne czasy do mnie nie podchodzą ostatnio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:51, Pernia napisał:

Edit: Odgłos broni, ich wykonanie i realizm który zobaczyłem na tym filmiku to gorzej
niż dno. To Samo grafika, gorzej niż w MW.


Tia, może nie odpowiada ci oryginalny odgłos każdej z broni. Bo w nowym Call of Duty odgłosy wystrzału będą takie jak w rzeczywistości. Swoją drogą nie widziałem już dawno tak głupich argumentów. ;]

@Adeq - Wiesz, podobne uczucie (tj. chęć postrzelania ze starszych broni) towarzyszyło również mi :). Zdecydowanie wolę bronie z CoD1/2 aniżeli te z czwórki. Podobnie jak klimat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:33, Dincooo napisał:

> Edit: Odgłos broni, ich wykonanie i realizm który zobaczyłem na tym filmiku to gorzej

> niż dno. To Samo grafika, gorzej niż w MW.

Tia, może nie odpowiada ci oryginalny odgłos każdej z broni. Bo w nowym Call of
Duty odgłosy wystrzału będą takie jak w rzeczywistości. Swoją drogą nie widziałem już
dawno tak głupich argumentów. ;]

@Adeq - Wiesz, podobne uczucie (tj. chęć postrzelania ze starszych broni) towarzyszyło
również mi :). Zdecydowanie wolę bronie z CoD1/2 aniżeli te z czwórki. Podobnie jak klimat
:).


Oryginalny? ty widziałeś ten filmik? Tamta broń strzela jak jakaś z zabawkowego, n/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ze teraz np w wirtusie jest za 99,90 nie onzacza ze spadnie bo cena polkowa jaka zarzyczyl sobie wydawca to 119.90 oczywiscie sklepy beda cene obnizac ale nie do 79,90 jak ktos myslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:50, MLODY2K6 napisał:

Panowie to ze teraz np w wirtusie jest za 99,90 nie onzacza ze spadnie bo cena polkowa
jaka zarzyczyl sobie wydawca to 119.90 oczywiscie sklepy beda cene obnizac ale nie do
79,90 jak ktos myslal


No tak tylko że do tego dochodzi koszt wysyłki to wychodzi te 120 zł ;) A co do odgłosu broni jakoś mnie nie zachwycają, ale też nie wkurzają bądź denerwują (rzadko zwracam na takie detale uwagę :P)

Dincooo - O właśnie, dokładnie o to mi chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:46, Pernia napisał:

Oryginalny? ty widziałeś ten filmik? Tamta broń strzela jak jakaś z zabawkowego, n/c.


W pewnym polskim piśmie było napisane, że dźwięk każdej broni jest nagrywany osobno i będzie wyglądać dokładnie tak jak w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na GOL''u i czytam relację z pierwszego dnia Games Convention i docieram do newsów od Activision, a tam wzmianka o nowym Call Of Duty ;] Otóż w role sierżanata rosyjskiego wcieli się Gary Oldman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:08, Ryan Kam napisał:

Robak 007 widze , ze bardzo porzadnie sie biorą za tą grę :)

Pozostaje czekać .


Zgadzam się całkowicie. Może jutro Activison poda więcej informacji o nowym CoD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować