Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 2 - nowa data premiery

29 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 19:11, Rga napisał:

Ile trzeba czekac :(

A ile czeka się na Diablo 3 ? Choć ta informacja tez mnie zawiodła, bo uważam tą gre za najlepszy H & S zaraz po Loki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:12, Lunder4PL napisał:

Kupiłem Sacred 1 gdy był nówką, dałem za niego 100 zł, teraz tego zakupu cholernie żałuje...


Witam w klubie. Jedynka, to IMO gra bez polotu - nudna, brzydka graficznie i muzycznie.
Dlatego nie jestem jednym z oczekujących na jej następczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:15, NFSU2.00 napisał:

> Ile trzeba czekac :(
A ile czeka się na Diablo 3 ? Choć ta informacja tez mnie zawiodła, bo uważam tą gre za najlepszy
H & S zaraz po Loki.

A w ogole produkuja Diablo III? No nie, a jak możesz uznawać gre Sacred II, za najlepszy Hack''n''slash, skoro nie grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi ja czekam na diablo IiI a tu odpalają mi z taka informacja buaahhaha ja wole diablo II od Sacred chociaż ładnie się zapowiada nawet ten sacred "tfa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję postoję. Jak się posiada Sacred Plus razem z Podziemiami to można sobie spokojnie darować zakup drugiej części. Kto ma tyle czasu aby grać w tak długie h''n''s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to dobry pomysł. Bugi potrafią nieraz całkowicie schrzanić przyjemność z gry im bardziej doszlifowany produkt tym lepiej. No chyba, że to tylko nędzna wymówka, użyta po to, aby zamaskować fakt, że prawie w ogóle nic nie zrobili. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólne H&S nie interesują ale sacred był w miare po 3 godzinach gry.
Zaitsev jak to coś można nazwać Action-RPG? :D
Ja i tak nie mam co liczyć na nowe gry, gdyż mój komp pamięta ere przed potopową :D Sacred i NWN 1 to i tak fart że działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć na Sacred trzeba mieć kupę czasu, przynajmniej z 10x więcej niźli na Diablo II. -_-
Bardzo długie RPG, a kontynuacja, zeby już nie była taka monotonna, to można poczekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę i nawet mi się podobała, tyle że akcja była zbyt rozciągnięta i momentami gra się już nudziła. Jeśli tylko w drugiej części będzie naprawdę wartka akcja i ciekawa fabuła to czekanie się opłaci. Ale o tym dowiemy się za 9 miesięcy. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę poczekać te kilka miesięcy i cieszyć się z na prawdę dobrej gry, aniżeli dostać średniaka... W ogóle to ja mogę czekać jeszcze długi czas, bo narazie mam w co grać. Natomiast warto wspomnieć, że pierwsza część Sacred, bardzo przypadła mi do gustu. Lubię pograć w tego typu gry, to dobre zajęcie żeby się odstresować...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście poczekam z chęcią jeszcze trochę, bo oczekiwania po tytule mam, nie powiem, spore. 1 była ok, ale po fallen angel oczekiwałby więcej, a przedłużone testy chyba tylko temu pomogą... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Ludzie co wy gadacie Sacred to spoko giera, już nie mogę się doczekać premiery Sacred 2, nie wiem co wam w niej nie pasuje ale według mnie sie mylicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ło, po screenach widze, ze grafika to pomyłka. w pierwszym sacredzie malowane tła były nice, teraz to zmieniają na plastikowe trzy de. Shit, czuję ze skopią ten tytuł. Co do najlepszych h&s to myslę ze tak czy siak Diablo jest najlepsze. Oczywiście część pierwsza. Potem można postawić Diablo II, Dungeon Siege i Sacreda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować