Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa żyje i ma się dobrze

86 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 23:09, Lamb3rt napisał:

Udostępnią za darmo muzykę?

Nie tylko muzyke, ale poprawione levele, grafike, wystroj wnetrz bronie, potwory, dodatkowe plansze. Slowem - wszystko:

"Q. How much will Black Mesa cost?

A. Black Mesa is a free modification; The developers will never charge you for playing mainly because we wouldn''t want to make people pay to play, but also because it would be illegal to do so. As long as you have a copy of both HL2 and CS:S, Black Mesa will cost you nothing. ''
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:09, Lamb3rt napisał:

Udostępnią za darmo muzykę? Heh, wątpie.


jak wejdziesz na stronę to jest tam już teraz udostępniona muzyka, nie wiem czy to cała muza z gry, ale kilka kawałków wartych posłuchania jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za darmo to nie wiara. Przecierz tyle się napracowali przy nim. Chyba że valve ugada się z twórcami i wyjdzie w wersji Box. Rosjanie też robią half life source tyle że black messa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:35, suchy12 napisał:

Ale za darmo to nie wiara. Przecierz tyle się napracowali przy nim. Chyba że valve ugada się
z twórcami i wyjdzie w wersji Box. Rosjanie też robią half life source tyle że black messa.:D


to mod więc musi być za darmo...ale to nie znaczy że oni nic nie będą z tego mieli...nie wiesz że najlepsi moderzy są natychmiast wyłuskiwani przez wielkie firmy do profesjonalnej pracy nad grami, a ich mody często odkupywane przez właścicieli gry? patrz na przykład Counter Strike''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona nie została zaktualizowana od czasu świąt Bożego Narodzenia ,czyli już 3 miechy :/ A ja tak czekam na tego moda ,czy wiadomo z nieoficjalnych źródeł jakieś wieści odnośnie prmeiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:33, Uspatente napisał:

No i patrzcie PC dostanie to za darmo, a na konsolach za 2-3 mapy trzeba płacić 10 dolców/euro
:)

To jest mod .Mody są za darmo.Na konsolach nie ma modów.Chyba ,że do UT3 i to bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:37, jackass napisał:

To jest mod .Mody są za darmo.Na konsolach nie ma modów.Chyba ,że do UT3 i to bezpłatne


Co nie zmienia faktu, że na PC są amatorskie dodatki na wysokim poziomie i w dodatku za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 08:19, 88Bonzo napisał:

Obiło mi się o uszy iż prace zostały wstrzymane, a cały plan wydania tego cudownego modu
zakończył się na screenach i filmikach :-(

oby to była tylko plota ,bo nie mogę sie juz doczekac.Niestety od grudnia nie daja znaku zycia odnosnie prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 16:32, jackass napisał:

oby to była tylko plota ,bo nie mogę sie juz doczekac.Niestety od grudnia nie daja znaku
zycia odnosnie prac

1 kwietnia dali. Oczywiście był to żart, ale z tego co pamiętam zapewniali, że mimo tego podłego dowcipu prace nadal trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować