Zaloguj się, aby obserwować  
Harvenar

CoD 4 czy UT3 - dyskusja!

28 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 15:07, pizmak666 napisał:

ciach

przecież wiem :P
ja też grałem w obie gry i stwierdzam ze są tak inne ze trzeba zagrać w obydwie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:52, Dark SMG napisał:

przecież wiem :P


domyślam się :P

Dnia 30.12.2007 o 15:52, Dark SMG napisał:

ja też grałem w obie gry i stwierdzam ze są tak inne ze trzeba zagrać w obydwie i koniec.


tak jak trzeba przejść i parę innych gier :D jak i Crysisa, GoW... żeby je porównać, to ja bym nie dał rady. to wszystko się różni od siebie jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jakieś swoje zdanie wyrażę: Dla mnie CoD 4 jest fenomenalny. Akcja, klimat, grafika, stosunkowo małe wymagania. Kto grał, sam najlepiej wie ;) Tyle, że jest to gra wybitnie filmowa. A skryptach chyba nie muszę już wspominać... Gra z najwyższej półki, ale podkategoria ''''gra na raz". Niestety. Z kolei UT III wymaga długiego, dogłęnego poznania, wręcz rozpracowania. To nie jest gra dla niedzielnych fragerów. Toteż gra starczy zdecydowanie na dłuższą zabawę. A tak jak skończyłem CoD 4, tak wrócę to tej gry jeszcze ze 2-3 razy, w nieokreślonej przyszłości. A UT III? Mmm... Zabawa się dopiero zaczyna! :P Nie chcę wyrażać jakiejś skrajnej opinii z korzyścią dla jednej albo drugiej gry, ale szala jest chyba troszkę przechylona na korzyść Unreal Tournament III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wspominałem już o tym, że UT3 posiada kilka naprawdę fajnych, i wnoszących bardzo dużo do gry pojazdów? :) Np. Manta, szybki hmm.. poduszkowiec? W sam raz na rushowanie bazy przeciwnika i wydarcie mu flagi :D W CoD 4 miejsca na takie dziwne pojazdy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem temat ma taki sens, jak porównywanie CS''a z Battlefieldem -> czyli żaden.
Tak czy siak, UT3 mi się nie podoba, grałem w demko i po prostu nie przemawia do mnie. Stanowczo wolę ET:QW. A CoD 4 ... no po prostu miodzo, ten single, ten multi, palce lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:38, Azreix napisał:

/ciach/


Tak, tylko zauważ, że mówiąc o CoD4 mówiłeś wyłącznie o trybie single ;) Natomiast multi jest bardzo dobry i ciekawy, i co najwazniejsze starcza na długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować