Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed finiszuje na czele

54 postów w tym temacie

Mnie ten Assasin creed nigdy nieciekawiłxP Co do fify. To jednak dobra wersją gry. Tylko zapatrzeni w sobie PES ją wyzywają, że beznadziejna.A ludzią sie podoba i nie gadajcie że to tylko dzięki reklamą. Widać że seria ma wielu fanów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed już dość długo po premierze święci triumfy, chyba musi to być dobra gra, szkoda, że nie mam next-genowej konsoli. CoD 4 też zasłużenie na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:26, stasiecki napisał:

Assassin''s Creed już dość długo po premierze święci triumfy, chyba musi to być dobra gra,
szkoda, że nie mam next-genowej konsoli. CoD 4 też zasłużenie na podium.

To na pewno jest dobra gra skoro, tak się ją chwali. :)) CoD 4 fakt zasłużyło i jest na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA matko :) COD4 nice przecież już dwa miesiące od premiery minęły; AC nie mam X360 ani PS3 ale mówią że niezła gra (aczkolwiek nie idealna no cóż reklama); reszta dziwna no ale w Polsce nikt by nie kupił More Brain Training from Dr Kawashima na DS. Zresztą co to jest w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:03, Konował napisał:

> Assassin''s Creed pograł bym na X360 bo na Ps3 jest grafika wyblakła i nie ma tego efektu
ostrych
> kolorków.
Bzdura. Mam AC na PS3 i mogę ci powiedzieć że to jakaś bujda.


Znalazłem taki filmik http://pl.youtube.com/watch?v=g4QLyufi4rg&feature=related i chyba racji nie masz :) Nie wiem konsoli nie mam :) Ale filmik jest :) Ważne żeby na PC gra wyglądała lepiej.

Ale to 2 miejsce Fify mnie zaskoczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragiczny ranking...ale coz, o gustach sie nie dyskutuje ;)
jak lubia grac w ''gierki'' wychodzace rowno z filmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:40, olki77 napisał:

Znalazłem taki filmik http://pl.youtube.com/watch?v=g4QLyufi4rg&feature=related i chyba racji
nie masz :) Nie wiem konsoli nie mam :) Ale filmik jest :) Ważne żeby na PC gra wyglądała lepiej.

Ale to 2 miejsce Fify mnie zaskoczyło :D



No dobra... ale jaki to argument? Wystarczy podkręcić kontrast i kolor w telewizorze, żeby były identyczne. Kilka razy już to oglądałem i myślę, że to celowy zabieg... Mam Iksa360 i powiadam wam, że w wersji na tą konsolę Altair strasznie często wpada się do budynków przez dach(a wtedy Altair leci sobie przez jakąś próżnię i bęc o niewidzialną ścianę). Choć gra jest naprawdę warta uwagi jest chorobliwie łatwa. Dwudziestu przeciwników? Ba! Czterdziestu nie dało by rady Altairowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho opóźnienia, ważne żeby gra była dobra! A co jak co, ale Ubisoft robi świetne gry i basta. Jak ja bym sobie zagrał w takiego Assassin''s Creeda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC, jak tak patrzę na te rankingi to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać premiery na PC :] No i wreszcie znalazł się PES-s gdzieś w czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:45, howereq napisał:

No dobra... ale jaki to argument? Wystarczy podkręcić kontrast i kolor w telewizorze, żeby
były identyczne. Kilka razy już to oglądałem i myślę, że to celowy zabieg...

Większość portali w recenzjach AC wspomina, że grafika w wersji na PS3 jest gorsza, więc szczerze wątpię, żeby wszyscy uparli się na biedne Sony... Jak czas pokazał, PS3 nie jest nawet minimalnie lepsze od X360, dlatego takie problemy z pewnością będą się zdarzały w większej ilości gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nic dziwnego AC to doskonała gra :D Gram u kumpla który ma PS3 i dostał Aska :D I powiem tyle że gra jest genialna: obłędna grafika, miasta zachwycają, nieziemska animacja i przede wszystkim przełomowa akrobatyka. Gramy od kilku dni i dotąd miałem tylko 1 poważny bug (postać wtopiła się w dach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1602 - Ale z tą przewagą PS3 się zgadzam. Może Xpudło nie ma "Wszechpotężnego, liczącego grafikę i dźwięk Cella" który nie potrzebuje nawet zasilania, bo jest taki dobry, ale ma o wiele, wiele bardziej przemyślaną architekturę. Kto pomyślał żeby z PS3 zrobić taką hybrydę. Podzielone kości pamięci, gorsza karta graficzna niż w xklocu, a jedyna przewaga to blu-ray(akurat to jest bardzo duża przewaga) ale brak kompatybilności wstecznej w wersji 40 GB zabija tą konsolę. Dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtopienie się postaci w dach, to poważny bug? Zauważ, że tego typu błędy zdarzają się w niemal każdej produkcji :-)

FIFA 08 w wersji na konsole jest INNĄ GRĄ od edycji komputerowej! Znacznie lepszą, absolutnie bez porównania... Mowa oczywiście o tej z X360 i PS3.

A wyblakłe kolory w Assassin''s Creed w wersji na PS3 to jakaś bujda. Wystarczy włączyć RGB Full Range, oraz RGB Super White i mamy identyczną ostrość i jakość, jak w przypadku wersji z X360, a na dodatek panowie z Gamespotu wyraźnie napisali, że edycja na konsolkę Sony chodzi lepiej od tej ze sprzętu M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:43, Kafar napisał:

Jedynie dziwi mnie ta FIFA która przecież dobra nie jest :/


Jak typowe produkcje EA: Robimy nową cześć? Czyli (nieco) ulepszamy grafe i do końcówki nazwy dodajemy 08. Acha i żądamy za to min. 139 zł. I robimy maksymalnie kijowe wydanie: oprócz płyty damy TUTURUT (fanfary) megahiperultrawypasiony dodatek (napięcie rośnie) INSTRUKCJE!!!

A całą zaoszczędzoną na produkcji i wydaniu kasę przeznaczymy na MARKETING!!

Zresztą najlepiej to widać w serii The Sims (bez komentarza). I zauważ że jeśli wychodzi jakiś dodatek to zaraz znajduje się na listach top 10 sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:18, Maciomaniak napisał:

Wtopienie się postaci w dach, to poważny bug? Zauważ, że tego typu błędy zdarzają się w niemal
każdej produkcji :-)


Ale to nie tak że np. wtopiła się noga, ale wtopiła się niemal cała postać (tylko głowa wystawała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość portali w recenzjach AC wspomina, że grafika w wersji na PS3 jest gorsza, więc szczerze wątpię, żeby wszyscy uparli się na biedne Sony... Jak czas pokazał, PS3 nie jest nawet minimalnie lepsze od X360, dlatego takie problemy z pewnością będą się zdarzały w większej ilości gier...

@1602 - bredzisz... Może większość portali tak pisze, lecz wątpię by mieli oni czas grzebać w ustawieniach konsoli i zmieniać w Display Settings wymienione przeze mnie powyżej opcje. A dzięki temu gry na PS3 zyskały by bardzo dużo na jakości. Call Of Duty 4 jest minimalnie lepsze na PS3, Burnout Paradise stworzony został, przyjmując PS3 za platformę docelową, Devil May Cry 4 prezentuje się lepiej na PS3, Uncharted graficznie przebija wszystko, nawet GT stwierdziło, że to zdecydowanie najładniejsza gra na konsole w historii...

Tak więc nie wiem, dlaczego według Ciebie PS3 nie jest nawet minimalnie lepsze... Heavenly Sword, Ratchet - to graficzne killery, żadna gra u konkurencji nie ma takiej grafiki (mowa TYLKO o niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod 4 wiadomo tylko że jego miejsce na pierwszym powinno byc ( Nie wiem co macie do fify to już moja 5 i jakoś mi się nie nudzi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować