Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysokie koszty produkcji Halo 3

43 postów w tym temacie

Era HD dzięki Halo 3? Hahahahaha, i co jeszcze? Może Halo 3 leczy raka, albo inne choroby? Nie rozumiem tego całego szału na punkcie tego tytułu. Shooter jak shooter, pełno takich na rynku, tyle, że za tym stoi M$ ze swoimi milionami na marketing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Na jednym z brytyjskich serwisów pojawiła się informacja dotycząca kosztów produkcji gry Halo 3. Według tych doniesień już sam proces tworzenia tego shootera miał kosztować Microsoft 30 milionów dolarów, jednak tylko w pierwszym dniu gra zarobiła blisko sześć razy tyle.

Przeczytaj cały tekst "Wysokie koszty produkcji Halo 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczy wadę wzroku. Dobry shooter nie wybitny i trochę przereklamowany ale dobry i wart grosza oraz kawał dobrej wykonanej roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 wprowadziło nową erę High-Definition? Ktoś tutaj chyba nie wie, co mówi... Ta gra nie działa nawet w rozdzielczości HD, ma raptem 640p, zamiast 720... Tekstury wołają o pomstę do nieba, brakuje wygładzania krawędzi, wnętrza budynków są puste, sterylne, a latarka świeci niczym w grach z lat 90...

Cieniowanie jest nędzne, HDR co prawda daje radę, efekty niektóre są świetne, sam Master Chief wygląda obłędnie, ale jaka tu innowacja względem poprzedniej części? Zero, po prostu nic nowego, na dodatek bardzo, bardzo krótko i zakończenie beznadziejne.

Dobrze, że multi zostaje, jest on jednym z lepszych we wszystkich grach ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAKSICKI

Osobiście uważam, że nie warto, co prawda Halo 3, jeśli chodzi o tryb single, wypada najlepiej z całej trylogii, to jednak również nie spełniło moich oczekiwań, a także wymagań...

Można kupić znacznie lepsze FPS''y, oczywiście IMO.

30 mln dolarów robi wrażenie...Tym bardziej same zyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę M$ wolał zaryzykować, i bardzo się im opłaciło. Ale że Halo 3 stworzył nową erę grafiki to dobry żart :D Już lepsza o wiele w Crysisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO Halo warto kupić tylko pod warunkiem, że znudziło Ci się GoW ;)
Gra jest nawet fajna, całkiem miło sie gra, ale rewelacją bym jej nie nazwał. Niemniej nie żałowałem godzin przy niej spędzonych. Co do jakości grafy, to jest to nawet ładne, ale już przy AC totalnie wymięka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej pieniędzy przeznaczono na szatę graficzną produkcji, która - według ekspertów - wprowadziła nas w nową erę jakości high-definition.
nie mogę przestać się śmiać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jestem posiadaczem PCta i w fpsach mogę przebierać, także nie żal mi tego Halo. Szczególnie że poza grafiką nie ma zbyt wiele do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:50, MAKSICKI napisał:

Warto kupić któreś halo dla single?Z góry dziękuję za odpowiedź.


Ja mam odmienną opinię na temat tej gry i uważam, że warto. Przede wszystkim wartka, dobrze poprowadzona akcja i fabuła trzymająca w napięciu, kończąca trylogię. Pomimo, że dla mnie nie jest to cecha przesądzająca o wartości gry, grafika jest bardzo dobra, choć tekst o wprowadzeniu w nową erę jest oczywiście bełkotem, wiele pozycji na X''a trzyma podobny, zapierający dech w piersiach poziom ;)
Być może tak bardzo pozytywna opinia wynika z tego, że grę przechodziłem z kumplem w co-opie, jednak nie żałuję żadnej złotówki na nią wydanej, jeśli szukasz intensywnej (aczkolwiek krótkiej - dobrego zawsze za mało ;)) gry to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"według ekspertów - wprowadziła nas w nową erę jakości high-definition."
ciekawe jakich ekspertow ..... chyba zatrudnionych w M$ :)
chyba taki komentarz to bardziej do Gears of War niz tutaj no , ale coz
gra niczego sobie, ale nie wydalbym 260 zl na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:42, Sephirath napisał:

To pewnie z 60 milionów na same reklamy poszło.

Racja, Halo 3 jest jedynie kawałem bardzo dobrego shootera, bez ewolucji czy rewolucji, dziwić się, że poszło na to aż tyle kasy......... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD? Lol. ci eksperci chyba nie widzieli innych gier (szczególnie tych z innych konsol). Grafika jest taka sobie, zysk oszałamiający. M$ hipnotyzuje tą grą posiadaczy Xpudła, wydaje mi się, że posiadacze PieCa nie ulegną mydleniu oczu, jeśli konwersja ujrzałaby światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą oglądałem filmik z gt, Nominacje do Gier Roku 2007, gdy pokazywali Halo 3 to myślałem, że na początku lecą urywki z Halo 1... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować