Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 również na konsolach

18 postów w tym temacie

No w końcu będzie dalsza cześć gry. Zobaczymy jakie będą dalsze wydarzenia po części pierwszej.

Screen wygląda jak by gra była z konsoli za dużo antylizingu lub szaderów co w konsolach zawsze jest zrobione do przesady. A mogę się i mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Ubisoft ogłosił, że jedna z najbardziej oczekiwanych pecetowych gier FPS - Far Cry 2 - trafi również na Xboksa 360 i PlayStation 3. Data premiery tych wersji jest taka sama, jak przełożonej ostatnio edycji na blaszaki - rok fiskalny 2008-2009 firmy, rozpoczynający się w kwietniu.

Przeczytaj cały tekst "Far Cry 2 również na konsolach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to też dobra wiadomość ponieważ trzeba będzie zmniejszyć niektóre detale ze względu na konsole...
Mimo że na konsolach widać gry z piękną grafiką to jednak konsole mają swoje ograniczenia do których komputery będą musiały się przystosować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:47, Pablo09 napisał:

Nie jest to też dobra wiadomość ponieważ trzeba będzie zmniejszyć niektóre detale ze względu
na konsole...
Mimo że na konsolach widać gry z piękną grafiką to jednak konsole mają swoje ograniczenia do
których komputery będą musiały się przystosować :(


coś kręcisz
wersja PC jest robiona od dawna i nic nie trzeba będzie zmniejszać czy ograniczyć, prawdopodobne jest, że konsolowe wersję będą konwersjami ale nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja poprawia humor:) Po świetnej pierwszej części na PC, chętnie zagram w kontynuację i dzięki temu, że gra wychodzi na konsole, nie boję się o to, że na moim komputerze FC2 by nie poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak prawie wszyscy wiedzą na konsole też pojawił się far cry tylko jak robią na konsole moim zdaniem lepiej aby dali ni e jakąś zmodyfikowaną wersje tylko to zwykłą taką jaką dadzą na PCie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech na konsolach też sobie pograją :P A ja już się nie mogę doczekać po Crysisie, spodziewam się czegoś co najmniej na takim samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość :)
Cieszę się, że Far Cry 2 będzie też na konsolach. W sumie to teraz każdy większy tytuł jest multi-platformowy, w końcu czego nie robi się dla pieniędzy. No cóż, szykuje się świetna gierka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to można się bać o grafikę gry, która będzie pewnie przystosowana do konsol. Możliwe, że po prostu zrobią najpierw na PC, a potem na konsole....... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika przystosowana do konsol? OJEJ? I tak pewnie 80% z was nie odpali tej gry w full detalach, więc nie wiem o czym biadolicie...

W sumie to jest jedyne rozsądne wyjście Ubisoftu, bo jesli wydaliby gre tylko na PC, to zyski byłyby marne. Złodziejów jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa, z tym ,że będą na konsole.
Tu niby chwalą, że to też będzie na konsole, czy na PC już nie pozostanie żadna gra która by nie wyszła na te konsole ? Ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:49, MaZZeo napisał:

Grafika przystosowana do konsol? OJEJ? I tak pewnie 80% z was nie odpali tej gry w full detalach,
więc nie wiem o czym biadolicie...

W sumie to jest jedyne rozsądne wyjście Ubisoftu, bo jesli wydaliby gre tylko na PC, to zyski
byłyby marne. Złodziejów jest wiele.


Po pierwsze do wyjścia gry jeszcze trochę czasu zostało, a ceny hardware spadają szybko, po drugie powinna po prostu być opcja (jak w Crysisie) do znacznego zwiększania jakości grafy, dzięki czemu, ktoś nawet za rok jak sobie ulepszy np. kartę graficzną, to będzie mógł zrobić "update" ;).

Co do tych zysków, to też nie jest znowu tak kolorowo, bo mimo znacznie wyższej ceny gier, niewiele z tego leci do twórcy gry, a w dodatku na konsolach piractwo też istnieje i także na bardzo dużą skalę, wiele zależy od regionu, ofert przeróbek w necie jest pełno. Prawda jest taka, że Ubisoft postąpił rozsądnie, ale nie dlatego, że na PC to każdy gra tylko na piratach, tylko dlatego że obecnie rynek jest mocno rozczłonkowany, a jak wiemy produkcja gier jest coraz droższa, a konkurencja nie śpi. Gdyby na PC byli sami złodzieje, to CryTek nie tworzyłby tak drogiej i zaawansowanej gry jak Crysis tylko na PC, Blizzard byłby bankrutem, a Far Cry 2 z założenia byłby tylko na konsole z ewentualnym portem na PC. Moim zdaniem to dobry ruch Ubisoftu, zarówno dla nich samych jak i dla graczy (poza oczywistą większą bazą użytkowników, większe zyski zachęcają do większych nakładów na grę, a co za tym idzie do [z reguły] poprawy jakości ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie zauważył jak ostatnio mało gier typu exclusive na PeCety wychodzi? Miałem nadzieję, że Far Cry 2 będzie tylko na komputery, a na konsole trafią off-spiny jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować