Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jednak "pełniaków" nie ściągnie się na DS-a

27 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 14:50, Kafar napisał:

Bo to są urządzenia legalne i sam posiadam R4. To jak by nagrywarka do komputera była nielegalna.
Ważne jest w jaki sposób i w jakim celu się używa.


Faktycznie - źle się wysłowiłem. Jednak nie do końca się zgodzę - mimo wszystko, nagrywarka płyt ma nieco szersze zastosowanie, a programatory do DS`jednak podbierają pieniądze ze skarbca big N. Oczywiście, że można jedynie oglądać za ich sprawą filmy, słuchać muzyki. Jednak z jakiegoś powodu nie kupisz ich w supermarkecie, czy w żadnym innym sklepie w stoisku z konsolami przenośnymi.
BTW - też używam takiego sprzętu, a konkretnie - M3 Simply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:08, boro007 napisał:

Faktycznie - źle się wysłowiłem.

Wybaczam ;)

Ja akurat głównie do domowych gierek a niedługo takowy ma się np. ukazać Star Craft (StarLite) jeśli zapał nie upadnie. Pierwsza wersja już do ściągnięcia jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Napisaliście: "Nazywa się on Reggie Fils-Amie, a nie Fils-Aimee", a powinno chyba być "AIME", nie "Amie". A NYT ostatnio coraz więcej błędów popełnia w dziedzinie elektronicznej rozrywki. Trochę siara, takie błędy robić. Oczywiście, wiadomo, że nie można znać się na wszystkim. Ale jeżeli nie ma się pewności, to chyba powinno się skonsultować z kimś informacje, albo nie publikować niepewnych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować