Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ogłasza Skype'a dla PSP

33 postów w tym temacie

Co do gier.
Niedługo otworzą Japończyki w Polsce oddział Sony Polska, więc jest szansa na więcej gier i to w polskiej wersji językowej.(Ja tam na moim PSP wolę grać po angielsku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało dobrych gier na PSP? No tak, DS przecież ma Cooking Mama, które jest świetną grą, tak samo Nintendogs i multum innych ''wspaniałych gier'', szczególnie z serii Brain Age. DS i PSP mają porównywalną ilo0ść DOBRYCH gier, nie liczy się ilość, tylko jakość tych gier.

PS. posiadam obie konsole, DSa o wiele dłużej niż PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP jest jak kombajn multimedialny, czemu nie może być także "komórką internetową"?
Wystarczy kamerka i juz jest namiasta 3G na konsoli ;-)
Ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev nie narzekaj na gry ... przecież nadchodzą, istniejąca baza gier jest już naprawdę spora i daje mniej więcej każdemu pole do wyboru, a w tym roku wychodzą same hity: God Of War, Patapon, CC:FF7 to murowane tytuły. A rozwijanie PSP na urządzenie w pełni multimedialne jest jak najbardziej na +, używanie PSP jako konsoli stricte do gier to marnowanie jej potencjału.

Ja się tam cieszę ze Skype''a. W Wielkiej Brytanii w każdym MCDonaldzie jest darmowe WiFi ^_^ czyli podzwonie sobie za darmoche :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:46, Zaitsev napisał:

> Heh, ja czekam na SKype''a na PS3 ;>
PS3 = linux = skype na PS3?

Ech, no tak ;) Ale chodziło mi o jakiegoś addona na zwykły OS.

@Rumcajs -> JUŻ otworzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL @ komentarz Zaitseva. Mam NDSa i faktycznie, gier jest na niego tyle, że aż poszedłem i kupiłem PSP miesiąc temu, bo poza Zeldą w zeszłym roku nie wyszło NIC ciekawego. Wchodzę do sklepu i na półkach nie widzę ani jednego tytułu na DS wartego kupna, a te aż uginają się pod ciężarem hitów na PSP, tak, że nie wiem, co kupić, żeby zaraz nie wyjść z dziesięcioma grami. Żyjemy chyba w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja myślę że to nie w tą stronę kieruje się Sony. Powinni raczej starać się tworzyć nowe społeczności graczy a nie konwertowacprogram któremu na PSP nie wróżę zbyt wielkiego sukcesu ale Sony decyduje Sony rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PSPoland tez news był już dwa dni temu :) Mam PSP: Classic i muszę powiedzieć, że to fajna zabawka, jednak niestety - mały wybór gier, to największa wada tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:25, Blizzard Beast napisał:

LOL @ komentarz Zaitseva. Mam NDSa i faktycznie, gier jest na niego tyle, że aż poszedłem i
kupiłem PSP miesiąc temu, bo poza Zeldą w zeszłym roku nie wyszło NIC ciekawego. Wchodzę do
sklepu i na półkach nie widzę ani jednego tytułu na DS wartego kupna, a te aż uginają się pod
ciężarem hitów na PSP, tak, że nie wiem, co kupić, żeby zaraz nie wyjść z dziesięcioma grami.
Żyjemy chyba w innych krajach.

Czy ja mówię o Polsce? Polska to bastion PlayStation i nawet jakby PlayStation Crap był w sklepach, to miałby większą szansę zbytu niż NDS, który nie jest praktycznie promowany w naszym kraju - u nas wciąż tylko importuje się sprzęt Nintendo jako zwykłą elektroniczną zabawkę. Stąd sprzedawcy bardziej stawiają na sprzedaż PSP. No i co wyszło na NDS-a w minionym roku? Geometry Wars? EBA2? Ouendan 2? Final Fantasy III? FF: Revenant Wings? FF: Chocobo Tales?...? Fakt, na PSP pojawia się też trochę tytułów, ale są to głównie kolejne części tego, w co się już grało na PS2/PS1. Tak, wiem, ale kolejne Finale na DS-a nie są lepsze, ale RW czy CT są całkiem świeżymi spin-offami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:14, Zaitsev napisał:

Czy ja mówię o Polsce? Polska to bastion PlayStation i nawet jakby PlayStation Crap był w sklepach,
to miałby większą szansę zbytu niż NDS, który nie jest praktycznie promowany w naszym kraju
- u nas wciąż tylko importuje się sprzęt Nintendo jako zwykłą elektroniczną zabawkę. Stąd sprzedawcy
bardziej stawiają na sprzedaż PSP. No i co wyszło na NDS-a w minionym roku? Geometry Wars?
EBA2? Ouendan 2? Final Fantasy III? FF: Revenant Wings? FF: Chocobo Tales?...? Fakt, na PSP
pojawia się też trochę tytułów, ale są to głównie kolejne części tego, w co się już grało na
PS2/PS1. Tak, wiem, ale kolejne Finale na DS-a nie są lepsze, ale RW czy CT są całkiem świeżymi
spin-offami.


OK, kilka świeżych gier jest. Co nie zmienia faktu, że to niskobudżetowe zabawki, podczas gdy gry na PSP nie odbiegają niekiedy od tych z "dużych" konsol poprzedniej generacji. A co do tego, czy pisałeś o Polsce: myślałem, że taka tu wasza polityka, zawsze wszystko co w Polsce, ppo polsku, czekamy do polskiej premiery, itepe. Przynajmnioej do tej pory odnosiłem takie wrażenie, być może potęgowane komentarzami użytkowników, wiecznie zainteresowanych bardziej co to wychodzi teraz przeterminowanego na PC za 20 złotych, niż jak gra się w paskudne gry na paskudne konsole n a których gra cały świat, bo go stać.

A w Geometry Wars to ja gram na XBLA, to że jest na DS, to żaden cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peace! Gadamy o Skype`ie. Czy nie wydaje się Wam jednak dziwnym że Sony ewidentnie olało tu posiadaczy starszych konsolek? Osobiści jest dla mnie nie do pomyślenia fakt, że jakakolwiek firma wymusza w ten sposób na klientach kupno nowego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem że na starych konsolkach bez problemu uruchamiasz firmware OCE lub MMX i ściagasz programy filmy w avi sam możesz napisać program do zdjęć albo wizualizacje na nowszych trzeba kombinować z downgradami przerabiać baterię itd jedynie z czego jestem zadowolony z nowego psp to z softu 3.80 uwielbiam słuchać radio i rss lepiej chodzi a dla tych tak jak ja którzy mieszkają w uk mają dobrze bo wchodzisz do sklepu konsolowego i wybierasz gry z ponad 60 tytułów i sam mam zawsze dylemat ile kupić ale praca zabiera tyle czasu że kupuje tylko jedną w tygodniu w końcu są one tutaj tańsze niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować