Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii 2 wkrótce - twierdzi szef Codies

34 postów w tym temacie

Dokładnie. Co on sobie myśli, że pobije PS3 czy X0? Wątpię, po tym co przedstawia obecnie Wii to zapewne nie będzie dużo lepsze Wii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Nie mam przekonania, czy Wii wyjdzie szybko. Chociaż trzeba się zastanowić co oznacz owe "bardzo szybko". Bo ja stawiam, że oznacza to jakieś 3-4 lata. Pewnie tyle jeszcze będziemy czekać na nowe wersje wszystkich current-genów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli nintendo postąpi zupełnie tak samo jak z DSem, który nadal jest najlepiej sprzedającą się konsolką handheldową w dobrych parę lat po releasie. Przecież oni praktycznie w rok po wypuszczeniu DSa wypuścili DSa 2, prawda?

Eee... No niestety nie. Nintendo dobrze zna wartość swojej konsoli. Jakbym miał przewidywać kiedy pojawi się następna wersja Wii, to strzelałbym w jakieś 3-4 lata do przodu najwcześniej. Każdy kto posiada tę konsolę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wcale nie jest konieczny graficzny powerhouse, coby się pobawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ma się pojawić Wii 2, koro na Wii jest tak duży popyt!? Możliwości Wii nie zostały jeszcze do końca wykorzystane, na pewno Nintendo ma jakiegoś asa w rękawie ;p A ten cały Cousens bzdury gada. Zalętą Wii jest grywalność, grywalność i jeszcze raz grywalność; po co tutaj tak dużo moc; liczy się zabawa. Konsolka Big N wprowadziła na rynek gier trochę świeżości; pokazała, że grafa i najnowsze komponenty nie muszą być gwarancją sukcesu! "zastanawiam się, czy cała ta idea otwierania się na nową grupę odbiorców w postaci 60-latków, aby upewnić się, że ich komórki mózgowe jeszcze nie umarły jest naturalnym rozwojem form rozrywki" - te słowa bardzo mnie zabolały, po pierwsze jak wiadomo zdanie prawdą nie jest, metaforą też nie może być, więc?; Wii pokazało, że każdy może grać bez względu na wiek: czy masz lat 5, 20 czy 60; pokazała, że można grać w zupełnie nowatorski sposób, pokazało, że granie nie musi się kojarzyć z psuciem się wzroku lub też nadwagą, a to jest na pewno dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii 2, ab w ogóle coś wnieść, to jedynie grafikę(tylko to może niektórym przeszkadzać, ale ogólnie - teraz jest w miarę w porządku...), sterowanie może zostać. ;P

btw Wii 2 raczej by się pojawiło, gdyby mania na pierwszą Wii się skończyła zupełnie, inaczej Ninny stworzy konkurencję dla samej siebie...... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczenie Wii 2 w chwili OGROMNEGO, nie dającego się zaspokoić popytu na Wii byłoby kompletnym bezsensem i głupotą. Nie mam pojęcia, skąd u pana Cousena tak niedorzeczne stwierdzenia. Myślę, że teraz dopiero zaczyna się (no, może zaczął się jesienią 2007) złoty okres current-genów. Masakryczna sprzedaż i zyski, świetne gry - to jest rozkwit, nie ma czego tu zmieniać na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z tym Robem. Przykro mi to mówić, ale Wii jest totalnym zaprzeczeniem wszystkiego co kocham w grach, konsolach, pecetach i elektronicznej rozrywce. To proste za drogie urządzenie, na które nie ma (prawie) żadnych ciekawych gier z zerowymi możliwościami multimedialnymi. Cały swój sukces zawdzięcza jednej sztuczce i jest efektem wieloletniej polityki Ninny, która robi z siebie "grzeczną firmę". Wszyscy wychodzą z założenia, że Wii jest dobre dla wszystkich i to jest najgorsze. Bo każda babcia, wujek, ciotka i pies mają teraz Wii, ale nie wiedzą co z nim robić, ew. machają sobie pilotem i z rodziawionymi ustami patrzą "jak to wszystko na ekranie się fajnie porusza". Przykro mi, bo nie lubię rozwiązań typu "dobre dla każdego", jestem hardcorowym graczem i jestem z tego dumny. Wolę mysz od Wiilota, i zwykłego pada od dmuchanio do mikrofonu ablo dotykania ekraniku. Bo nie mam tak ubogiej wyobraźni, żebym musiał czegoś dotykać, albo czymś machać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:36, tomoliop napisał:

To znaczy Wii stanieje!:)


Tak jest. Podobnie jak na przykład pierwszego Xboxa, albo PS2 można kupić dziś za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę że po Twojej wypowiedzi masz bardzo ograniczoną wyobraźnie i tylko tępe klikanie w krzyżak potrafisz :). Nie mam Wii i szybko nie będę miał ale to nie znaczy że to zły produkt. Co jest w tym złego że starsi grają? Chcesz aby się utrzymywał trend że gry są tylko dla dzieci? Od czegoś trzeba zacząć zmianę tych poglądów a Nintendo albo fuksem co jest możliwe albo po prostu to wie.. wie co ma zrobić na dodatek wie co zrobić i na tym zarobić a nie jak pozostałe dwie firmy które muszą się ze sobą ścierać bo taka sama polityka. Trzeba być oryginalnym. Nie wiem skąd ta zazdrość o to że dobre urządzenia robią które chce mieć każdy..

Co do Wii 2 to na pewno szybko nie wyjdzie. Prędzej wyjdzie nowa przenośna konsolka i być może zostanie już zaprezentowana w tym roku. Co do technologicznego postępu to N nie jest takie cofnięte gdyż myślicie że PS4 będzie DUŻO lepsze i krokiem milowym w porównaniu od PS3? jeśli tak to się mylicie. Big N dochodzi do tego pomału kosząc przy tym kasę i dając dużo frajdy ;). Rozwój konsol w pewnym momencie się zatrzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii 2? chciałbym wypróbować najpierw to co jest teraz.Szkoda że nie wystawiają tego w sklepach jak xboxa czy ps''a... ale w sumie im się nie dziwię musieliby codziennie wymieniać wiiloty. wątpię czy przeżyłyby długo eksploatację przez dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii 2 będzie miało szanse na sukces, jeżeli da nieco więcej ''dorosłych'' gier. Poza tym to, co graficznie prezentuje X0 lub PS3, a to, co prezentuje Wii... No comment. W końcu nie kupię konsoli dlatego, że ma rewolucyjny kontroler, skoro gry na nią to zazwyczaj Mario lub Zelda (nie, żebym coś do tych gier miał :)). Wolę już wydać więcej, a mieć Bioshocka czy Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole X360 nie dlatego ze mocna dlatego ze fajne gry niemówcie mi ze machanie rekami jest dobre wole se pomachac czyms innym na przykładnogami [bez aluzji] co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować