Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowy plebiscyt nadchodzi!

300 postów w tym temacie

A o to moje typy:
- strategia: World in Conflict
- motogames: Test Drive Unlimited
- FPS: Bioshock
- action-adventure- Tomb Raider: Anniversary
- cRPG: Wiedźmin

W kategorii konsolowej na pewno zagłosuję na Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

- strategie: World in Conflict
- moto: Pro Street
- "shooter": CoD4
- AA- Tomb Raider: Anniversary
- cRPG: Jade Empire

Tyle. Na Wiedzmina nie głosowałem, bo strasznie nie podobają mi się sztuczne ograniczenia świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddałem na:

Strategie: World in Conflict
Moto: NFS:PS
Strzelanka:CoD4
Action-Adventure:Lost Planet
cRPG:Wiedzmin(wybrał bym coś innego,ale reszta gier nieznałem zbyt dobrze)

Czekam na kategorie:Konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander
(W resztę nie grałem)

Bioshock prawie bezkonkurencyjnie ;-]
(Wybrałbym ewentualnie HL2: Orange Box bo przy nim bawię się równie świetnie jak przy Bio i tu miałem cięzki orzech do zgryzienia. Ostatecznie wygrał Bioshock za klimat, design, bronie, moce, przeciwników, muzykę, fabułę i wyboru moralne. Unreal Tournament III to moje osobiste rozczarowanie, podobnie Crysis, który zawiódł mnie pod względem długości i swobody rozgrywki, która tak naprawdę nie wybija się ponad standard, reszta jest w porządku tj. grafika, fizyka, design lokacji, broni i przeciwników, kombinezon, fabuła. CoD4: Modern Warfare jest tylko ładny nic poza tym, gra jak dla mnie tylko na multi.)

Wiedźmin
(Jade Empire jest słabym cRPG, właściwie to nawalanka z jakąś tam fabuła i drobnymi elementami RPG. Maskę Zdrajcy niewiele lepsza od podstawki. Two Worlds nie grałem więc nie brałem tej gry pod uwagę. Shivering Isles niby lepsza od podstawy ale jakoś nie przypadła mi do gustu, chyba przejadłem się Oblivionem.)

Lost Planet
(Tomb Raider jakoś mnie znudził w połowie, Lost Planet średnia gra ale w stosunku do reszty jakoś lepiej wypadła.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:51, StyczeK napisał:

Tyle. Na Wiedzmina nie głosowałem, bo strasznie nie podobają mi się sztuczne ograniczenia świata.


Co jak co, ale żeby pod tym względem wygrał Jade Empire to przesada. Tam to dopiero jest ograniczony świat, a przy takim dodatku do Obliviona to Jade Empire wypada tragicznie. W Wiedźminie owszem jest ograniczony świat ale w obrębie tego świata jest znacznie więcej swobody niż w JE. Poza tym niedługo ma się zdaje ukazać Edytor (czy toolset

Poza tym gdzie podział się STALKER?! Przecież ukazał się również w 2007 roku (poprawcie mnie jeśli się mylę), Gears of War (gra według mnie średnia i nudna ale przez wielu uważana za bardzo dobrą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddane, a oto moi faworyci:

Strategia: World in Conflict
Motogames: Colin McRae: DIRT
Shooter: Call of Duty 4: Modern Warfare
Action-Adventure: Resident Evil 4
cRPG: Wiedźmin

GRA ROKU: Call of Duty 4: Modern Warfare :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało gier do wyboru i mało kategorii :P
Moja lista:
Medieval 2: Total War Królestwa, NWN2:MZ, Test Drive Unlimited, HL: Orange Box, Tomb Raider.

Panowie z Gram.pl a gdzie gry sportowe!!! Odwieczny pojedynek między Fifą a PESem...
Nie postaraliście się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt kategorii jest tragicznie mało ... .
Można by było zrobić przykładowo:
Najlepszy soundtrack
Najbardziej innowacyjna gra
Najlepszy trailer
Naj...
Naj...
Pomysłów jest wiele... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już widać, że Wiedźmin wygra swoją kategorię bo więcej osób o tym tytule słyszało niż grało w niego, a tym bardziej w konkurentów. :-)
Ja w kategorii RPG zagłosowałem na Maskę Zdrajcy i na pewno nie mam zamiaru żałować tego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można przejść od razu do głosowania? Bo ja znam te gry, i przedzieranie się przez nominacje skutecznie mnie zniechęca do głosowania. Raz się przedarłem i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować