Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowy plebiscyt nadchodzi!

300 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 11:55, Zelgadis napisał:

@Melchah: Co ci nie pasuje u Nariko? Najmniej przereklamowana wg. mnie... (i najładniejsza
należało by dodać)

Już napisałem co mi nie pasuje. Mogłaby sobie umyć włosy, to po pierwsze, bo same strąki. Po drugie może minę powinna zmienić, bo żadnego faceta nie przyciągnie z takim wyrazem twarzy. A czy najładniejsza to kwestia gustu. Nie oceniamy też jakości rozreklamowania tylko czy jest seksowna, a moim zdaniem seksapil Ady Wong zdecydowanie miażdży tę biedną zapuszczoną Nariko. Graficy się nie popisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:40, Daredeville napisał:

kurcze, powiem tak. zgadzam sie w pelni ze wiedzmin jest najlepszym RPG (tego roku najlepszym,
a w historii nalezy do jednego z 3-5 najlepszych), zgodze sie ze fabule ma bardzo fajna, wrecz
swietna!


a seria The Elder Scrolls, Diablo, Baldur''s Gate, Icewind Dale, Planscape Torment, Fallout, Gothic, Neverwinter Nights? mógłbym jeszce tak długo wymieniać. Jak już wcześniej pisałem, wiedźmin udowadnia że polacy też są w stanie tworzyć dobre gry, ale do światowej czołowki nie należy. Fabuła też lekko oklepana i zgodna ze znanymi schematami :/ gra dobra, ale istnieje wiele o wiele lepszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jedziemy po kolei z kategorią specjalną :

1. Far Cry 2 - jedynka mnie wessała :]
2. Wiedźmin - uwielbiam książkę, więc jest to zdecydowany typ ;D
3. Gears of War
4. Oczywiście Lara Croft :]
5. Geralt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 19:01, Mr. Cin napisał:

a seria The Elder Scrolls, Diablo, Baldur''s Gate, Icewind Dale, Planscape Torment, Fallout,
Gothic, Neverwinter Nights? mógłbym jeszce tak długo wymieniać. Jak już wcześniej pisałem,
wiedźmin udowadnia że polacy też są w stanie tworzyć dobre gry, ale do światowej czołowki nie
należy. Fabuła też lekko oklepana i zgodna ze znanymi schematami :/ gra dobra, ale istnieje
wiele o wiele lepszych tytułów.


1. diablo 2
2. the elder scrolls: oblivion
3. neverwinter
4. wiedzmin
5. fallout
baldura, icewind dale, planscape torment i gothica nie przepadam mimo ze gralem i przeszedlem wszystkie oprocz planscape torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:45, Daredeville napisał:

1. diablo 2


Diablo to rasowy h&s niby to podgatunek cRPG ale ile tak naprawdę jest w tym tego RPG? Łażenie i masowe wybijanie potworów (MMO również) za nic nie nazwałbym odgrywaniem ról.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:09, Marco Polo napisał:

> 1. diablo 2

Diablo to rasowy h&s niby to podgatunek cRPG ale ile tak naprawdę jest w tym tego RPG? Łażenie
i masowe wybijanie potworów (MMO również) za nic nie nazwałbym odgrywaniem ról.


Masz rację - Diablo jest nieco rozdarty, bo należy do dwóch wielkich rodzin - RPG i zręcznościówek. Hack''n''slashem jest bowiem również nazywana odmiana gatunku beat''em up - zaczynały jako sidescrollery i wtedy chyba też były najbardziej popularne. Na grach tego typu się wychowałem np. na Golden Axe i Robocopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do krótkiej ;-P "pamięci" typujących gry do rankingu, szkoda, że zapomnieli o STALKERZE. Według mnie powinien się tutaj znaleźć bez dwóch zdań. Mogliby rozbić shootery na singiel i multi, bo jednak niby ten sam gatunek, ale różnice w rozgrywce i znaczeniu fabuły są znaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FPS roku głosowałem tylko i to był Call Of Duty 4 :) Jednakże coraz bardziej podoba mi się ostatnio zakupiony Unreal Tournament III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rozbudzonych oczekiwaniach zabrakło potężnego pretendenta to podium czyli "StarCraft 2", na kontynuacje baaaarrrrdzo znanego RTS czekają MILINIONY, materiałów na ten temat nie brakuje a ochota graczy na zmierzenie się z tym tytułem rośnie z kolejnymi screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować