Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsze kluby piłkarskie

535 postów w tym temacie

> FC Barcelona

Dnia 16.02.2009 o 14:16, Dekerinho6 napisał:

Manchester United

> Real Madrid

Dnia 16.02.2009 o 14:16, Dekerinho6 napisał:

AC Milan
FC Porto ;)))


czy to się trochę nie zaprzecza ??

wogóle masz tyle ąż klubów ulubionych ?? wydaje mi sie że prawdziwy kibic kibicuje 1 drużynie (czasem 2 bo jednej polskiej i jednej zagranicznej) a nie całej czołówce Europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:34, patryk-1992 napisał:

> FC Barcelona
> Manchester United
> Real Madrid
> AC Milan
> FC Porto ;)))

czy to się trochę nie zaprzecza ??

wogóle masz tyle ąż klubów ulubionych ?? wydaje mi sie że prawdziwy kibic kibicuje 1
drużynie (czasem 2 bo jednej polskiej i jednej zagranicznej) a nie całej czołówce Europy
:)


lol po prostu lubię te kluby i im kibicuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah,faktycznie,Górnik to super-mega-hiper-dobry klub.W końcu ostatnie miejsce w tabeli to jest COŚ!! <lol2>|

A co do mnie - moim ulubionym klubem jest zdecydowanie AC Milan,a w polską ligę się nie bawię bo to - delikatnie mówiąc - gówno.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dekerinho6

A na przykład w meczu Barcy z Realem na kogo kibicujesz ??
Jaki klub według Ciebie powinien wygrać Ligę Mistrzów ?? Na strony internetowe którego klubu wchodzisz najczęściej ?? Bo ja rozumiem że można lubić kilka , ba nawet kilkanaście zespołów no ale ma się chyba ten jeden ulubiony za który trzymamy kciuki przede wszystkim.

@dominik713

Czyli Górnikowi kibicować nie można bo jest ostatni w tabeli ?? Sama mądrość przez Ciebie przemawia po prostu. KIbicem jest się na dobre i złe i tacy kibice właśnie jak Krzysiu71 są kibicami prawdziwymi. Bo przecież mógłby powiedziec " a ja kibicuje LEchowi Poznań bo on teraz gra najlepiej w Polsce" ale nie , on pozostał wierny Górnikowi za co tzreba go szanować a nie ktrytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, iż nie jestem z Krakowa czy okolic, interesuje się Wisłą Kraków, jeżeli chodzi o zagraniczne zespoły to kibicuje przede wszystkim Realowi Madryt a także śledzę wyniki Arsenalu Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich klubów najbardziej swoimi wyczynami zadziwia mnie Lecz Poznań. To jak sobie radzi w Pucharze UEFA to jak na Polskę... heh, jakby to powiedzieć SZOK. Dlatego bezkonkurencyjnie w lidze polskiej króluje Lecz Poznań.

W Lidze Hiszpańskiej, hmmm tutaj wybór jest ciężki, ale wydaje mi się, że jednak FC Barcelona. Od kiedy Milan kupił Ronaldihno grają jak z nut. Imo psuł w ostatnim czasie prawie wszystko. Tylko ostatnio ten remis... Wielka szkoda :)

W Lidze Włoskiej AC Milan. W sumie żaden inny klub mnie w tej lidze nie obchodzi :P

Liga Angielska ? Chelsea Londyn. Chociaż ostatnimi czasy wydaje mi się, że grają dla kasy i zaczynam preferować Manchester United :)

Francja ? Tylko Lyon się liczy :) Nic więcej, tylko LYON.

Pozdrawiam wszystkich fanów football''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować