Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech diNovo Mini - klawiatura dla leniwych

31 postów w tym temacie

zorza

Najnowszy gadżet Logitecha z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią całe dnie wygrzewać fotel gapiąc się w kolorowy ekran. Teraz będą mogli zrobić niemal wszystko, czego im do życia potrzeba za pomocą jednego urządzenia.

Przeczytaj cały tekst "Logitech diNovo Mini - klawiatura dla leniwych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interesujący "bajer" szkoda tylko tego alta. ps wiadomo już jakie to ma będzie szyfrowanie transmisji? od czasu gdy okazało się że microsoft wykorzystuje funkcję xor w którejś z swoich klawiatur pasowało by to sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe urządzenie ;) Ale ja nie mam w kompie BT więc by mi nie działało ,] Pozatym nie należe do leni dlatego wole normalne klawki może Furrowi się przyda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ta klawiaturką miałaby jeszcze mini ekran na którym pokazany byłby pulpit to byłby to nie zły gadżet dla leni :P A tak to mamy zwykłą małą klawiaturę z touchpadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam monior 22 cale panorama, ale nie chcialbym czegos tak malego. Wolalbym wziasc sobie normalnych rozmiarow klawiature. Albo po prostu podejsc do kompa. Co za problem!? Takie "wynalazki" sa niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to pokoje mają 10 metrów długości ? Bo w salonach raczej nikt komputerów nie ma.
Tak czy inaczej zbędny dodatek za jeszcze zbędniejszą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię siadać w swoje krzesełko przed kompem, po ciężkim dniu nauki (lup pracy, z tym jest różnie), poczuć fakturę jego boków, wyciągnąć sobie klawiaturkę (zwykłą) i sobie pobuszować w necie... jeśli istnieje jakieś urządzenie które może zabrać mi choć jedną z tych rzeczy nie zostanie prze ze mnie zakupione, bo i tak bym go nie używał, więc po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego to ludzie nie wymyślą co nie? niedługo powstanie pewnie kamizelka, która będzie zabijała osobę która do0stała pociskiem w jakims FPSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy działa z PS3 :) Poza tym szanowni userzy - na zachodzie całkiem popularne są "media center" - pcty podpięte do TV.. w takiej sytuacji taka klaiwatura ma sens zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować