Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Google orkut - konkurencja dla grono.net :). Kto używa, kto ma - kto może wysłać zaproszenie?

155 postów w tym temacie

Przyznam szczerze, że ostatnio stałem się fanatykiem googli. Testuję wszystkie ich usługi i teraz przyszła kolej na google orkut.

1. Czy ktoś może mi przesłać zaproszenie na keroth@aster.pl?

2. Ktoś z Was tego używa - lepsze/gorsze od grono.net? Jaki jest interfejs itd :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:06, RadeXMaster napisał:

a ja bym chciał wiedziec co to jest w ogóle google orkut i do czego służy??


No cóż Google orkut to takie grono.net - tyle, że robione przez google. Tyle wiem ogólnie. Jeśli uda mi się zdobyć zzaproszenie na pewno napisze coś więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:09, Keroth napisał:

> a ja bym chciał wiedziec co to jest w ogóle google orkut i do czego służy??

No cóż Google orkut to takie grono.net - tyle, że robione przez google. Tyle wiem ogólnie.
Jeśli uda mi się zdobyć zzaproszenie na pewno napisze coś więcej :).


to inaczej co to jest grono.net i do czego służy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie tam zalogować potrzebne jest zaproszenie od kogoś tak przez grono? Tylko w ten sposób? Nie wystarczy posiadanie konta gmail? Szczerze powiem że w pierwszy raz słyszę o tym google orkut. Jak by ktoś mogł i mi wysłać zaproszenie będę wdzięczny (albatros88[małpa]gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:11, Albatross napisał:

Zeby sie tam zalogować potrzebne jest zaproszenie od kogoś tak przez grono? Tylko w ten sposób?
Nie wystarczy posiadanie konta gmail? Szczerze powiem że w pierwszy raz słyszę o tym google
orkut. Jak by ktoś mogł i mi wysłać zaproszenie będę wdzięczny (albatros88[małpa]gmail.com)


Nie zaproszenie przez grono.


Google orkut to taki odpowiednik polskiego grona i też są w nim zaproszenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:10, RadeXMaster napisał:

> > a ja bym chciał wiedziec co to jest w ogóle google orkut i do czego służy??
> > > No cóż Google orkut to takie grono.net - tyle, że robione przez google. Tyle wiem ogólnie.

> Jeśli uda mi się zdobyć zzaproszenie na pewno napisze coś więcej :).

to inaczej co to jest grono.net i do czego służy?? :D


www.grono.net - wejdź, poczytaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to ja napiszę więcej!
Po za tym też się stałem fanatykiem googli,szczególnie g earth :D(udostępnili nawet pragę więc mogę zobaczyć gdzie
mój dom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, zgubiłem wyraz "jak", miało być "...tak jak przez grono?".

Czy ten serwis jest w ogóle popularny wśród polskich użytkowników? Bo na te zaproszenie to możemy czekać a czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne, niedługo google będzie nie mniejszym monopolistą w internecie jak microsoft w OSach...
... jak dla mnie mogli zostać się na poziomie wyszukiwarki O_o

ciekawy jestem czy jak pewnego dnia się obudzę i obejżę metkę mojej bielizny to czy będzie tam logo M$, APPLE czy Google :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:17, Albatross napisał:

Aj, zgubiłem wyraz "jak", miało być "...tak jak przez grono?".

Czy ten serwis jest w ogóle popularny wśród polskich użytkowników? Bo na te zaproszenie to
możemy czekać a czekać ;)


nie sądze. Ale warto by się stał, bo usługi google stoją na wysokim poziomie, dlatego też korci mnie by go przerestować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się do informacji, które LA Times zamieścił w jednym ze swoich artykułów, szefostwo znanego internautom Google.com jest w trakcie rozmów z właścicielami sieci sklepów Wal-Mart i innymi firmami branżowymi, by stworzyć komputer oparty na systemie operacyjnym Google, który nie zawierałby w sobie ani jednej linijki z kodu Windowsa! co powiecie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie z Google planują wypuścić tzw. "Google Cubes"; niewielkie urządzonka multimedialne pozwalające na przenoszenie muzyki, filmów, zdjęć, itp. nowy i pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 14:25, M46 napisał:

panowie z Google planują wypuścić tzw. "Google Cubes"; niewielkie urządzonka multimedialne
pozwalające na przenoszenie muzyki, filmów, zdjęć, itp. nowy i pod?



Niedawno było głośno o zebraniu zarządu Google, który postanowił o jego przyszłości - mamy wyszukiwarkę, serws informacyjny, saletelitę, forum, napój ;) - nic więc dziwnego, że będą zabierać się za kolejne lukratywne części rynku zbytu wśród internautów.

BTW - mają już swój sklep internetowy? Zdziwłbym się, gdyby go niebyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co,też się mogę chwalić że mam aster :P ,a powracając do tematu,ten napój to był żart primaaprylisowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować