Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z w końcu na nowe konsole MS i Sony

30 postów w tym temacie

Dragon Ball już dawno skończył lata swojej największej popularności przynajmniej w Polsce. Na PC nie uświadczyliśmy żadnej porządnej gry o DB. A teraz DB szturmuje na next geny...życzę szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC pozostają emulowane gry na GBC/GBA/SNES/PSX/PS2 oraz bijatyka oparta na silniku M.U.G.E.N., który spory czas gościł u mnie na dysku, dokładnie do momentu odkrycia Guilty Gear XX (demko chyba było w Mangazyn 100% Gry).
Screen: Goku vs, Vegeta = mydlana bańka potraktowana Photoshopem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem w grę na podstawie mangi która mi się podobała ... no poza JRPG ale to przeważnie wpierw jest gra a potem film/serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:45, Bagieta napisał:

A PC?? do pc też pada można podpiąć...


Właśnie dlaczego nie robią na Peceta .... Jedyne co zorbili to tego Moda Bid For Power .. Ale dobrze że będą robić na PS3 i Xboxa360 :D:D będzie dobrze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde... temat umarł a szkoda... ostatnio coraz więcej w sieci trailerów i filmików na ten temat... a najbardziej martwi brak daty europejskiej premiery (tzn. gry w systemie PAL)... eh... jak tylko wyjdzie to kupie i już nikt mnie od X''a nie oderwie... zapowiada sie świetnie ale do lipca trzeba czekać... wtedy wyjdzie w Japonii i Ameryce i w sieci będzie można zobaczyć co z tego wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby gra była co najmniej tak dobra jak jej poprzedniczki na starszą siostrę, tj. Budokai Tenkaichi (2,3 - najlepsze) na PS2, bo byłoby to super osiągnięcie. Ale niestety gra ma się kończyć na Cell Sadze :( I ma być tylko kilkadziesiąt (nie chcę skłamać) postaci. Jest to dość mało - w Budokai Tenkaichi 3 było 150 postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 21 postaci podstawowych a 39 z przemianami:
1. Goku (Base, Kaioken, SSJ)
2. Kid Gohan (Base, Unlocked Potential)
3. Teen Gohan (Base, SSJ, SSJ2)
4. Krillin (Base, Unlocked Potential)
5. Yamcha
6. Tien
7. Piccolo(Base,Fused With Nail,Fused With Kami)
8. Raditz
9. Nappa
10. Vegeta (Base, SSJ, USSJ)
11. Saibamen
12. Recoome
13. Captain Ginyu
14. Frieza (Base, 2nd Form, 3rd Form, Final Form, 100% Final Form)
15. Trunks (Base, SSJ, ASSJ/USSJ)
16. Android 16
17. Android 17
18. Android 18
19. Cell (Imperfect, 2nd Form, Perfect)
20. Broly
21. Bardock
(skopiowane z oficjalnego forum)

myślęże Buu saga albo będzie w "dwójce" albo do ściągnięcia z PSN lub XBOX Live... ale ja bym wolał bez postaci z kinówek i bez DBGT (wg. może to i fajne ale to już nie to co w DB i DBZ- nie ten klimat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować